Γιορτή Μίνι

747

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ανακοινώνονται οι ομάδες αγοριών και κοριτσιών της γιορτής μίνι που θα διεξαχθεί αύριο Σάββατο 14 Μαϊου.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Γιορτή Μίνι Κοριτσιών
16:00  ΑΝΕΜΩΝΕΣ – ΠΑΠΑΡΟΥΝΕΣ
Ημίχρονο:Διαγωνισμός Ελευθέρων Βολών & Γύρος του Κόσμου
Γιορτή Μίνι Αγοριών
17:30     ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΧΕΛΩΝΕΣ
18:15     ΑΕΤΟΙ – ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ
19:00     Διαγωνισμός Ελευθέρων Βολών
19:30     Η1 – Η2
20:30     Ν1 – Ν2
ΑΠΟΝΟΜΕΣ

Α’ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΑΣ
ΟΜΑΔΑ: ΣΚΙΟΥΡΟΙ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΚΗΣ
Α/ΑΟNOMATEΠΩΝΥΜΟΟΜΑΔΑΥΨΟΣΕ. Γ.
1ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ1,781998
2ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ1,811998
3ΨΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.1,701998
4ΒΕΪΖΑΔΕΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΧΑΝΘ1,831998
5ΚΡΙΘΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ1,701998
6ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ.1,551998
7ΔΕΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ1,601998
8ΜΠΙΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ1,781998
9ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ1,621998
10ΜΠΟΔΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ.ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥ.1,711998
11ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1,761998
12ΤΣΙΤΣΙΠΛΑΜΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ1,731998
13ΔΕΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ1,651998
14ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ1,721998
15ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ1,581998
ΟΜΑΔΑ:  ΧΕΛΩΝΕΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ:  ΡΙΤΖΑΛΕΟΥ ΛΙΝΑ
Α/ΑΟNOMATEΠΩΝΥΜΟΟΜΑΔΑΥΨΟΣΗΛΙΚΙΑ
1ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Σ.ΠΑΝΟΡΑΜΑ1.501998
2ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΝΑΓ.Ν.ΡΥΣΙΟΥ1.751998
3ΠΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣΝ.ΒΟΤΣΗΣ1.551998
4ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1.651998
5ΙΤΙΜΟΥΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ1.671998
6ΚΟΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΕΝΤ1.801998
7ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣICBS1.551998
8ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ1.701998
9ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣΑΚΕΤΣ1.681998
10ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΚΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ1.871998
11ΔΟΥΜΙΑΣ ΝΙΚΟΣΒΑΟ1.721998
12ΑΛΙΟΓΛΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ1.751998
13ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ1.601999
14ΣΙΑΠΚΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ1.651998
15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΗΡΑΚΛΗΣ1,721998
ΟΜΑΔΑ: ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΒΟΥΡΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
Α/ΑΟNOMATEΠΩΝΥΜΟΟΜΑΔΑΥΨΟΣΗΛΙΚΙΑ
1ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΠΑΟΚ1,751998
2ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΒΕΡΓΙΝΑ1,711999
3ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ1,761998
4ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ1,591999
5ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ1,651998
6ΑΡΜΕΝΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ1,651998
7ΜΠΟΣΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ1,711998
8ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ1,841999
9ΦΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ1,631999
10ΤΖΕΜΙΝΤΙΜΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ1,781998
11ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΒΑΣΙΛΙΚΑ ΓΑΣ1,611998
12ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΙΑΣΩΝΖΕΦΥΡΟΣ 021,761998
13ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ1,611999
14ΚΑΛΑΜΕΝΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΓΑΛΑΞΙΑΣ1,751998
15ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ1,581998
ΟΜΑΔΑ:  ΑΕΤΟΙ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α/ΑΟNOMATEΠΩΝΥΜΟΟΜΑΔΑΥΨΟΣΗΛΙΚΙΑ
1ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΑΡΗΣ Α.Σ.1,751998
2ΜΠΡΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ1,701998
3ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΜΑΧΗΤΕΣ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ1,691998
4ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣΣΥΚΕΩΝ ΑΕ1,841998
5ΚΟΣΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣΜ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.1,781998
6ΧΑΡΑΜΟΓΛΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣΜΑΛΑΚΟΠΗ Α.Ο.1,801998
7ΤΕΤΡΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ1,651998
8ΠΙΝΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ1,801998
9ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ1,631999
10ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ1,721998
11ΛΙΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ1,651998
12ΣΕΦΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ1,821998
13ΣΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΓΑΣ1,651998
14ΜΑΛΑΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣΑΝΑΓ.ΦΛΟΓΑΣ1,711998
Bitmap 

ΓΙΟΡΤΗ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ
Α’ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΑΣ
ΟΜΑΔΑ: ΑΝΕΜΩΝΕΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
Α/ΑΟNOMATEΠΩΝΥΜΟΟΜΑΔΑΕ. Γ.
1Αντωνιάδου ΣοφίαΑΡΗΣ1998
2Γιαννουσίου ΚαλλιόπηΑΡΗΣ2000
3Ξανθιμίδου ΣοφίαΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1998
4Καβουρίδου ΑλεξάνδραΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1998
5Θεοδωρίδου ΕλευθερίαΜαχητές Πεύκων1998
6Τσαρδάκη ΑικατερίνηΜαχητές Πεύκων1998
7Καραγιάννη ΠαναγιώταΑχιλλέας Θερμαικού1998
8Βούλγαρη ΆνναΠΑΟΚ1998
9Τσουβάκα ΛίαΠΑΟΚ1998
10Σία ΕλεάναΑπόλλων Καλαμαριάς1998
11Τσαμούρα ΑικατερίνηΑ.Ε. Πυλαίας1999
12Τσιριγώτη ΧαρίκλειαΑΡΗΣ1998
13
14
15
ΟΜΑΔΑ:  ΠΑΠΑΡΟΥΝΕΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ:
Α/ΑΟNOMATEΠΩΝΥΜΟΟΜΑΔΑΗΛΙΚΙΑ
1Υδραίου ΚικήΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ1998
2Χριστάκογλου ΑντιγόνηΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ1999
3Γεωργούλα ΕλένηΜΗΧΑΝΙΩΝΑ1998
4Ιγγλέζου ΠαρασκευήΙΩΝΙΚΟΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ1998
5Τσότσου ΚωνσταντίναΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ1998
6Διαμαντίδου ΚωνσταντίναΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ1999
7Κατσίκη ΣέλιαΑποκάλυψη1998
8Τζιώτζιου ΤατιάναΒΙΚΤΩΡ1998
9Μερκούρη ΙωάνναΗΡΑΚΛΗΣ1998
10Βελούδη ΓιώταΗΡΑΚΛΗΣ1998
11Παπαρδέλα ΒάσωΕρμής Λαγκαδά1998
12Στεφανίδου ΕύαΑναγέννηση Ν. Ρύσιου1998
13Παναγιώτου ΚατερίναΑξιός Ανατολικού1998
14
15