Β ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος : Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής

22

Τα αποτελέσματα

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Γαλαξίας Αδένδρου 16-16(10), 34-35(20), 56-52(30), 75-68(τελικό)

Αριστοτέλης Σταυρού-Δόξα Δρυμού 18-32(15), 26-40(20), 52-67(38), 64-74(τελικό)

Αστέρας Κουκλουτζά-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 36-26(20), 50-40(30), 69-54(τελικό)

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Εθνικός Λαγυνών 21-20(10), 39-40(20), 52-56(30), 74-78(τελικό)

Θερμαϊκός-ΠΚ Νεάπολης 22-16(10), 34-22(20), 50-31(30), 68-51(τελικό)

ΗΟΟΡ-ΔΑΣΩ  68-45(τελικό)

Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Αμπελόκηποι Μενεμένη  65-24(τελικό)

Η βαθμολογία

1) Εθνικός Λαγυνών   36        1363-1069       294

2) ΗΟΟΡ          33        1220-997         223

3) Δόξα Δρυμού          31        1137-1066       71

4) Αστέρας Κουκλουτζά         30        1162-1052       110

5) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων            29        1087-991         96

6) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη         28        1160-1108       52

7) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου   27        1109-1114       -5

8) Αριστοτέλης Σταυρού        26        1110-1148       -38

9) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού  26        1066-1058       8

10) ΠΚ Νεάπολης        25        1049-1137       -88

11) Θερμαϊκός            23        1038-1143       -105

12) Γαλαξίας Αδένδρου          23        1094-1197       -103

13) ΔΑΣΩ         22        1051-1248       -197

14) Αμπελόκηποι Μενεμένη  19        877-1195         -318

Η επόμενη αγωνιστική (19η, 21/2)

Γαλαξίας Αδένδρου-Αριστοτέλης Σταυρού

Δόξα Δρυμού-Αστέρας Κουκλουτζά

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη

Εθνικός Λαγυνών-Θερμαϊκός

ΔΑΣΩ-ΠΚ Νεάπολης

Αμπελόκηποι Μενεμένη-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

ΗΟΟΡ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 74

Εθνικός Λαγυνών 78

Δεκάλεπτα: 21-20, 39-40, 52-56, 74-78

Διαιτητές: Σαρακενίδης-Αγραφιώτης Β.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Τσιπίδης 2, Μακρίδης 4, Βαλσαμίδης 9, Παπουνίδης 15(1), Χατζηνικολάου 10(3), Καραγιαννίδης, Δημάκος 10, Δρέτας, Καλούτσικος 24(1), Γεωργιλάς.

Εθνικός Λαγυνών (Καραγιαννίδης): Γιώρτσιος 18(4), Τσομπανάκης, Γεράκης 2, Μυσιρλόγλου Π., Τσιάτσιος 15(2), Καϊβετζής 19(1), Μυσιρλόγλου Γ. 17(4), Τριανταφυλλίδης 3(1), Σισκούδης, Χρηστίδης 4, Καλφαλίδης.

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου  75

Γαλαξίας Αδένδρου 68

Δεκάλεπτα: 16-16, 34-35, 56-52, 75-68

Διαιτητές: Τσαρδούλιας Τ.-Παναγιωτίδης

Μέγας Αλεξάνδρος Καλοχωρίου (Χατζηβρέττας-Nτίκας): Μήτκος 2, Δέτσικας 13(1),  Καραγιαννίδης 2, Καλαϊτζίδης, Μουτσίκας 12, Μαραντάς 11(2), Κοντέλης 3, Κρίτσικας 9, Ντίμο 2, Ροϊδης 11(1), Εδίρνελης 3(1), Παπαστεφάνου 7(1).

Γαλαξίας Αδένδρου (Παπαδημητρίου): Ρούζιος 15, Κυανίδης, Χαρινάς, Τσέτουρας, Βλάχος 13(1), Γκιουλέκας, Καλαμπάκας 8, Μπένας, Πλατανίτης 17(1), Χατζηαναγνώστης 15(4), Στράτος, Κωστούδης.

 

ΗΟΟΡ 68

ΔΑΣΩ 45

Δεκάλεπτα: 17-10, 29-18, 50-31, 68-45

Διαιτητές: Σιταρίδης-Νικέζης

HOOP (Ούλιος- Μασλαρινός): Παπανίκος, Ιωαννίδης 2, Πολυχρονιάδης 2, Λίλης 1, Πετράς, Μπλαβάκης 3, Παντελίδης 29(7), Καραδήμος 1, Δανούσης 8(1), Μουρατίδης 11(1), Κιρκινεζιάδης 4, Σιδηρόπουλος 7.

ΔΑΣΩ(Κυρκόπουλος): Διαμαντής, Θωμαϊδης, Τσιρκινίδης 7, Ατματσίδης 12, Τόττης 2, Γιαννούσης 8, Παπλωματάς 14, Σκανδάλης 2, Ανδριάς.

Θερμαϊκός 68

ΠΚ Νεάπολης  51

Δεκάλεπτα: 22-16, 34-22, 50-31, 68-51

Διαιτητές: Φούντζηλας-Αλατσίδης

Θερμαϊκός (Τσελεμπής): Παπαδόπουλος 4, Δαγκλής 5(1), Αλεξιάδης 12(3), Γκίτνου 12(2), Πολύχρους 7, Καλαϊτζής 5, Οικονομάκος, Αλβανίδης 14(3), Τσιαπανίτης 3, Γερολυμάτος, Μυλωνάς 6.

ΠΚ Νεάπολης (Αποστόλου- Παγκούτσος): Δημητρόπουλος 15(3), Παπασωτηρίου, Κολοκυθάς 5, Κυριακίδης, Μέκο 2, Δομζαρίδης, Μαρλάς 1, Γιαννούλης 2, Τσιροπούλης, Χύτας 17(1), Τιγκιρίδης 2, Λεμοντζής 7(1).

Αστέρας Κουκλουτζά 69

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού  54

Δεκάλεπτα: 24-14, 36-26, 50-40, 69-54

Διαιτητές: Τσάνταλη-Μπάιος

Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης-Κνάπεκ): Τουλούμης 12(1), Μπίκης 4, Μηναϊδης 5, Ριζόπουλος 2, Σταμπολίδης 4, Ανταβαλής 4, Κοκκαλιώτης 2, Σιδεράς, Παπαδόπουλος, Κολιντζίκης 5, Ζαταγιάς 11, Κανλής 20.

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Χαλκιάς-Βατός): Τολιόπουλος 6(1), Σιούλας 4, Ρατόπουλος 6, Τιγκλιανίδης Π. 5, Γαλιατσάτος 7, Δεδές, Λαγούρος 8, Τιγκλιανίδης Χ. 7, Μπαλαφούτης 8(2), Παμπούρης 2, Μπλιαντίδης 1.

Αριστοτέλης Σταυρού 64

Δόξα Δρυμού 74

Δεκάλεπτα: 14-21, 26-40, 43-56, 64-74

Διαιτητές: Τζεκάκης Γ.-Δημακόπουλος

Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Τάντσος 14(4), Σίμου 7(1), Θεοδώρου 19(2), Κουτσιανούδης 3(1), Βούζος 9(1), Αλεξινάκης 4, Καραγιώρας, Φιντιρικάκης 8(2), Μπελτές, Τσούλης.

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αδαμόπουλος 9(1), Χασάπης, Νιικολαϊδης, Πράντζος 10(1), Παπαοικονόμου 2, Καζαμίας 35(4), Παγωνούδης 5, Γλαβάς 14(2).