Α.Σ.Ε.Θ. : Τα φύλλα αγώνα και οι βαθμολογίες της 9ης αγωνιστικής

138

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 

ΓΣ BERLIN – ΣΥΡΜΑΚ 74-79

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΩΝΗΣ – ΦΩΚΑ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΗΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-24, 24-20, 19-22, 17-13.

ΓΣ BERLIN (ΣΑΒΒΑΣ): ΚΟΥΚΛΟΤΙΔΗΣ 14(1β.-5δ.-1τρ.), ΤΖΙΒΑΣ 19(6β.-5δ.-1τρ.), ΣΑΒΒΑΣ 14(2β.-6δ.), ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 12(6δ.), ΤΖΕΚΟΣ 8(1δ.-2τρ.), ΒΕΖΙΡΤΖΗΣ 7(1β.-3δ.).

ΣΥΡΜΑΚ (ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ Ν.): ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ Ν., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΑΣ 4(2δ.), ΚΑΜΑΡΟΥΔΗΣ 14(1δ.-4τρ.), ΜΠΟΥΤΚΟΒΑΛΗΣ 7(2δ.-1τρ.), ΤΣΑΒΛΙΔΗΣ 17(4δ.-3τρ.), ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ 37(4β.-9δ.-5τρ.).

ΑΠΟΚΜ – CUSTOM BROKERS BC 50-77

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΒΟΛΗ – ΜΟΣΧΑΣ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-22, 22-16, 11-22, 05-17.

ΑΠΟΚΜ (ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ): ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ 12(2β.-2δ.-2τρ.), ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ε. 5(1δ.-1τρ.), ΣΟΥΛΑΚΗΣ 17(2β.-3δ.-3τρ.), ΜΠΑΜΠΑΟΣ 4(2δ.), ΚΟΛΕΟΝΙΔΗΣ 12(1β.-1δ.-3τρ.).

CUSTOM BROKERS BC (ΤΣΟΛΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ): ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ 19(5δ.-3τρ.), ΕΥΛΑΜΠΙΔΗΣ 14(2β.-6δ.), ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 12(6δ.), ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ 15(3β.-6δ.), ΒΛΑΧΟΣ 13(5δ.-1τρ.), ΧΩΡΙΝΟΣ 2(1δ.), ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ Α. 2(1δ.).

ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΕΛΑΙΩΝΕΣ – BLUEFISH AQUARIUMS 108-90

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ – ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΓΙΟΥΒΑΛΙΔΟΥ – ΜΠΑΡΜΠΑΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 27-20, 36-14, 22-28, 23-28.

ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΕΛΑΙΩΝΕΣ (ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ): ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ 9(3β.-2τρ.), ΚΡΙΤΣΑΣ 11(1δ.-3τρ.), ΚΕΙΣΙΔΗΣ Ν. 22(4β.-6δ.-2τρ.), ΚΩΤΤΗΣ 27(2β.-2δ.-7τρ.), ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ 18(6δ.-2τρ.), ΚΟΧΛΙΑΡΙΔΗΣ 21(1β.-7δ.-2τρ.), ΚΥΡΙΩΤΗΣ.

BLUEFISH AQUARIUMS (ΑΛΕΠΑΚΗΣ): ΑΛΕΠΑΚΗΣ 8(4δ.), ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 40(6β.-17δ.), ΒΑΛΜΑΣ-ΤΣΙΑΠΡΑΝΤΑΣ 12(6δ.), ΓΚΑΓΚΑΣΟΥΛΗΣ 11(4δ.-1τρ.), ΚΥΡΙΖΟΓΛΟΥ, ΚΟΚΚΟΣ, ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ 19(1β.-9δ.).

COCA COLA 3E – SBC 87-56

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΚΡΙΝΟΣ – ΔΩΝΗΣ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΜΩΡΑΙΤΟΥ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-10, 20-16, 19-11, 26-19.

COCA COLA 3E (ΤΖΗΛΙΑΣ): ΚΑΛΛΙΦΟΥΛΗΣ 31(2β.-13δ.-1τρ), ΜΟΥΤΖΙΚΗΣ 15(1β.-7δ.), ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ Χ. 26(2β.-6δ.-4τρ.), ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ 2(1δ.), ΑΝΔΡΕΟΥ Κ 11(1β.-2δ.-2τρ.), ΤΡΙΧΑΣ 2(1δ.).

SBC (ΠΑΖΑΡΛΗΣ): ΠΑΖΑΡΛΗΣ 24(3β.-9δ.-1τρ.), ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 8(4δ.), ΜΟΥΡΓΚΑΣ 10(5δ.), ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ 2(1δ.), ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ 10(2δ.-2τρ.), ΣΤΕΡΓΙΟΥ 2 (1δ.).

ATLAS BC – KYANA/e-aromatopolio.gr 91-64

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΟΣΧΑΣ – ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 28-13, 19-15, 23-16, 21-20.

ATLAS BC (ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ): ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ 27(6δ.-5τρ.), ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β. 42(9β.-3δ.-9τρ.), ΣΠΥΡΟΥ 6(2β.-2δ.), ΕΙΚΟΣΙΔΥΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 3(1τρ.), ΧΑΤΖΗΣ Α. 3(1β.-1δ.), ΧΑΤΖΗΣ Π. 2(1δ.), ΣΤΕΡΓΙΟΓΛΟΥ 2(1δ.), ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ-ΣΙΧΙΔΗΣ 4(2β.-1δ.), ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 2(1δ.), ΜΠΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΙΚΤΟΠΟΥΛΟΣ.

KYANA/e-aromatopolio.gr (ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ): ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ι. 21(7β.-7δ.), ΒΛΑΧΑΚΗΣ 13(2β.-4δ.-1τρ.), ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ 7(1β.-3δ.), ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ 4(2δ.), ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ 1(1β.), ΠΑΠΑΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ 5(1δ.-1τρ.), ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 7(1β.-2τρ.), ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. 4(2δ.), ΖΩΓΡΑΦΟΣ Μ. 2(1δ.).

LABNET – MEDICAL 46-75

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΟΥΜΠΟΣ – ΛΟΛΙ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 08-14, 10-17, 13-26, 15-18.

LABNET (ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ): ΔΑΜΙΓΟΣ 9(3β.3δ.), ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 4(2δ.), ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8(1δ.-2τρ.), ΓΚΟΥΝΤΙΑΚΑΣ 2(1δ.), ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ 3(3β.), ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ 16(1β.-3δ.-3τρ.), ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ 2(1δ.), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2(1δ.), ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ, ΜΠΟΥΡΝΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ.

MEDICAL (ΚΑΖΑΚΟΣ Χ.): ΚΑΖΑΚΟΣ Χ., ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 13(3β.-2δ.-2τρ.), ΤΣΑΠΑΡΑΣ 23(8δ.-3δ.-3δ.), ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 18(4β.-7δ.), ΚΑΖΑΚΟΣ Δ. 11(1β.-2δ.-2τρ.), ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ 6(3δ.), ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ 4(2δ.).

AGT GROUP BC – GK BASKETBALL 83-60

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΩΝΗΣ – ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ – ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 26-08, 18-18, 27-14, 12-20.

AGT GROUP BC (ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ): ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 19(1β.-3δ.-4τρ.), ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 9(5β.-2δ.), ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 12(1β.-1δ.-3τρ.), ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 3(1τρ.), SIMOVIC 11(1β.-5δ.), ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ 12(2β.-5δ.), ΚΑΛΠΙΔΗΣ, ΒΕΛΙΚΗΣ 3(1β.-1δ.), ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ 14(2β.-6δ.).

GK BASKETBALL (ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ): ΑΣΗΜΑΚΑΚΗΣ 6(3δ.),ΣΗΦΑΚΗΣ, ΜΑΓΓΛΑΡΗΣ 4(2δ.), ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΥΜΠΕΡΗΣ, ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 13(2δ.-3τρ.), ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 23(1β.-11δ.), ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 14(1β.-5δ.-1τρ.).

ΘΕΜΙΣ BC – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 54-86

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΚΩΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 08-21, 15-17, 20-31, 11-17.

ΘΕΜΙΣ BC (ΒΟΥΛΑΛΑΣ): ΒΑΛΕΡΓΑΚΗΣ 14(3β.-4δ.-1τρ.), ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4(2δ.), ΚΥΡΙΑΚΟΥ 5(1β.-2δ.), ΝΙΚΟΛΟΥΣΗΣ 5(1δ.-1τρ.), ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.-Φ. 8(2β.-3δ.), ΤΣΑΠΑΡΑΣ 1(1β.), ΤΙΚΠΑΣΑΝΟΓΛΟΥ 1(1β.), ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Λ. 5(1β.-2δ.), ΑΝΔΡΕΟΥ 11(4δ.-1τρ.).

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (ΣΙΟΛΑΣ – ΚΟΥΜΑΡΑΣ): ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 4(2δ.), ΣΥΡΟΣ 2(1δ.), ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ, ΠΑΓΚΟΣ 3(1τρ.), ΡΕΜΠΕΛΟΣ 20(1β.-8δ.-1τρ.), ΚΑΣΑΠΛΕΡΗΣ 10(2δ.-2τρ.), ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ 11(1β.-5δ.), ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ 23(1β.-8δ.-2τρ.), ΤΑΛΙΩΤΗΣ 13(5δ.-1τρ.).

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

SPORTING SKG – DELOITTE 47-55

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΦΙΛΛΙΟΣ – ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ – ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 08-09, 11-16, 12-08, 16-22.

SPORTING SKG (ΤΖΙΜΠΩΝΗΣ): ΑΡΙΚΑΣ 9(2β.-2δ.-1τρ.), ΔΑΣΚΑΛΟΥ 8(2β.-3δ.), ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ 20(6β.-7δ), ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΧΡ/Ε. 3(1τρ.), ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΧΡ/Ν., ΜΙΧΑΓΙΑΝΝΗΣ 2(1δ.), ΞΑΝΘΟΣ, ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ 5(1β.-2δ.).

DELOITTE (ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ): ΜΛΑΔΕΝΗΣ 5(1β.-1τρ.), ΜΠΙΖΕΤΑΣ, ΗΛΙΟΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 6(2β.-2δ.), ΜΑΤΗΣ 8(1β.-2δ.-1τρ.), ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ 17(2β.-3δ.-3τρ.), ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ 5(1δ.-1τρ.), ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 6(1β.-1δ.-1τρ.), ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 8(1β.-2δ.-1τρ.).

PROVIL – ΝΟΥΣ & ΛΟΓΟΣ 33-43

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΓΗ – ΚΑΣΟΥΜΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΜΩΡΑΙΤΟΥ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 06-06, 12-07, 11-15, 04-15.

PROVIL (ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ): ΓΟΥΣΙΟΣ 8(1δ.-2τρ.), ΓΚΟΥΡΒΕΛΟΣ 3(1β.-1δ.), ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 5(1β.-2δ.), ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 5(1δ.-1τρ.), ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 2(1δ.), ΚΑΒΕΛΙΔΗΣ 8, ΣΥΛΛΗΣ 2(2β.), ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ.

ΝΟΥΣ & ΛΟΓΟΣ (ΚΑΡΑΪΔΗΣ): ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ 10(5δ.), ΑΣΤΕΡΙΟΥ 2(1δ.), ΜΑΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ 21(3β.-9δ.), ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ 4(2δ.), ΚΑΡΑΪΔΗΣ 6(2τρ.), ΜΑΡΘΑΣ.

DIRLA BC – ΝΟΜΟΣ BA 26-78

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΜΠΑ – ΦΙΛΛΙΟΣ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 07-12, 07-20, 00-26, 12-20.

DIRLA BC (ΒΛΑΧΟΣ): ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΦΑΡΜΑΚΗΣ, ΠΑΡΤΑΛΗΣ 8(4δ.), ΣΤΑΛΕΝΤΖΗΣ 7(2δ.-1τρ.), ΖΕΡΒΑΣ 1(1β.), ΤΣΕΝΕΣΙΔΗΣ Σ. 3(1τρ.), ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ 4(2δ.), ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ 3(1τρ.).

ΝΟΜΟΣ BA (ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ): ΠΛΥΤΑΣ 14(2β.-6δ.), ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ 15(2β.-5δ.-1τρ.), ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 16(2β.4δ.-2τρ.), ΤΑΡΝΑΤΩΡΟΣ 11(4δ.-1τρ.), ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ 6(2τρ.), ΨΩΜΙΑΔΗΣ 8(4β.-2δ.), ΤΟΠΑΛΝΑΚΟΣ 8((2β.-3δ.).

ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ – ΚΑΛΑΜΑΡΑΔΕΣ 47-57

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 07-18, 09-06, 15-18, 16-15.

ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ (ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ): ΜΕΤΤΗ 3(1β.-1δ.), ΤΡΑΧΑΝΙΔΗΣ 12(1β.-4δ.-1τρ.), ΤΟΚΑΣ 7(2β.-1δ.-1τρ.), ΑΝΔΡΩΝΗΣ 11(1β.-5δ.), ΒΑΛΚΑΝΗΣ 3(1τρ.), ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 11(1β.-2δ.-2τρ.), ΙΩΑΝΝΟΥ Κ.

ΚΑΛΑΜΑΡΑΔΕΣ (ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ): ΑΜΠΡΑΣΗΣ 23(4β.-8δ.-1τρ.), ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 11(7β.-2δ.), ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ 13(1β.-6δ.), ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ, ΝΤΙΝΑΚΟΥΣ 6(3δ.), ΚΑΡΑΝΤΑΛΗΣ 2 (1δ.), ΚΩΛΕΤΤΗΣ 2(1δ.).

ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ – ERGO ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ 68-45

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ – ΧΑΤΖΗΣ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-04, 12-14, 17-11, 21-16.

ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ): ΔΙΒΟΛΗ 4(2δ.), ΦΛΩΡΟΣ 13(5δ.-1τρ.), ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ 24(4β.-10δ.), ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 4(4β.), ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 12(4τρ.), ΣΠΑΝΟΣ 6(3δ.), ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 3(1τρ.), ΝΤΑΜΠΟΥΔΗΣ 2(1δ.).

ERGO ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ (ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ): ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ 11(5β.-3δ.) ΣΑΜΠΑΝΟΓΛΟΥ 23(2β.-9δ.-1τρ.), ΓΙΑΧΟΣ 3(1τρ.), ΤΖΟΛΑΣ 6(3δ.), ΤΟΛΙΚΑΣ 2(1δ.), ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗΣ.

DS SMITH – ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 36-49

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΟΥΜΗΣ – ΧΑΤΖΗΣ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 06-11, 15-11, 13-15, 02-12.

TOSOH HELLAS (ΤΣΩΤΣΟΣ – ΖΙΓΚΑ): ΜΑΤΑΡΑΣ 11(4δ.-1τρ.), ΠΕΛΛΙΟΣ 3(1τρ.), ΚΙΤΣΙΟΣ 5(1β.-2δ.), ΜΑΛΕΣΙΟΣ, ΖΑΧΟΣ 3(1β.-1δ.), ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡ. 14(1δ.-4τρ.).

ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ): ΜΕΡΚΟΣ 11(3β.-4δ.), ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3(1τρ.), ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ 12(6δ.), ΒΡΑΚΚΟΤΣΩΛΗΣ 6(2β.-2δ.), ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ 15(3δ.-3τρ.), ΣΤΑΜΟΣ 2(1δ.).

TOSOH HELLAS – ΟΜΑΣΚ 22 – 80

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΟΛΗΣ – ΧΑΤΖΗΣ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 02-22, 07-19, 05-27, 08-12.

TOSOH HELLAS (ΧΛΩΡΟΣ): ΤΣΙΑΛΙΚΗΣ 4(2δ.), ΛΕΒΕΝΤΙΔΗΣ 2(1δ), ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ 4(2δ.), ΦΑΡΙΝΑΣ, ΒΟΥΚΟΒΙΝΟΣ, ΝΟΥΤΣΙΑΣ 12(1β.-4 δ.-1τρ.).

ΟΜΑΣΚ (ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ): ΙΩΑΝΝΟΥ Γ. 19(3β.-8δ.), ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 10(5δ.), ΓΕΡΑΚΗΣ 16(2δ.-4τρ.), ΚΑΡΑΪΣΑΡΙΔΗΣ 6(3δ.), ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ Π. 2(1δ.), ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 16(8δ.), ΜΙΤΑΚΟΣ 11(3β.-4δ.).

GABOL – ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ 48-40

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ – ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-09, 13-13, 10-09, 09-09.

GABOL (ΚΟΣΜΑΣ Κ.): ΚΟΣΜΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 8(2β.-2τρ.), ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ 1(1β.), ΠΑΣΧΑΛΗΣ 9 (1β.-4δ.), ΚΟΣΜΑΣ Κ. 8(8β.), ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 5(1β.-2δ.), ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 6(2β.-2δ.), ΜΑΝΩΛΗΣ 11(1β.,5δ.).

ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ (ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ): ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ, ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΥΛΙΔΗΣ, ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ 4(4β.), ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 14(4β.-5δ.), ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ 3(1τρ.), ΖΙΑΝΑΣ ΑΘ. 5(2β.-1τρ.), ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ 14(4β.2δ.-2τρ.).

 

Οι βαθμολογίες των ομίλων έχουν ως εξής: