Α ΕΚΑΣΘ: Αναλυτικα τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικης

37

Τα αποτελέσματα:

ΓΑΣ Βασιλικών 66

Ποσειδών Μηχανιώνας 75

22-20(10), 37-35(20), 52-57(30), 66-75

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Δικταπανίδης-Τζεκάκης Γ.

ΓΑΣ Βασιλικών (Σίνος): Τσιάμης 3(1), Σύρος 4(1), Λεμονίδης 9(1), Σκαρλής, Κούσας 8(1), Θάνος 5, Κογκαλίδης 13(3), Οικονόμου 16, Πασούδης 8, Μαββίδης.

Ποσειδών Μηχανιώνας (Χατζόπουλος):Φωτιάδης 5(1), Κούρογλου Α. 12(1), Περδίκας 13, Δεμίρογλου 4, Καντίδης, Κούρογλου Χ., Αγλαμίσης Τ. 19(1), Αγριόπουλος, Σταφυλάς 6, Λέφας, Χαριζάνης 9(1), Αγλαμίσης Θ. 7.

Σταυρούπολη 69

GBA  57

9-15(10), 28-36(20), 47-44(30), 69-57

Διαιτητές: Δέλλας-Τσάνταλη-Παπαδόπουλος Κ.

Σταυρούπολη (Αμοιρίδης-Κώττης):Παπανικολάου 9(2), Δουλγερίδης, Σιδηρόπουλος 8, Φωτιάδης 4, Παπαευαγγέλου 10, Σιώμος 23, Τετράδης 9(2), Τσαβλίδης 6(1).

GBA (Δεμερτζής-Τουβεντσίδης): Σωτηρίου, Κουτσοδήμος, Σπυρόπουλος 10(3), Καμηνέλης 14(1), Φωτιάδης 13(2), Χαραλαμπίδης Χ. 4, Κανλής 4, Μαυροχωρίδης 3, Τσινόπουλος 9, Δάγκας, Χατζής.

Ναύαρχος Βότσης 74

Μακαμπή 70

24-11(10), 35-21(20), 55-43(30), 74-70

Διαιτητές: Πράττος-Θρασυβουλίδης-Καρμπά

Ναύαρχος Βότσης (Μανωλόπουλος-Γεωργάκας): Πυδαράκης 4, Ζέγας 2, Πασσαρής 2, Σταυρίδης 8(2), Βεργίνης 15, Μακρυγιάννης, Γκόφας 7, Μπάδης 15(3), Μυστηλιάδης 21(3).

Μακαμπή (Αστεριάδης Θ.): Καδής 5(1), Θεολόγης 5, Κλουντζός, Γεωργίου Β. 17(4), Κουτριος 3(1), Πετράκης 20(2), Σαββίδης 3, Αρούχ 7(1), Μητσιώνης 10, Σαραφίδης.

Κεραυνός Αγίου Παύλου 73

ΑΕΕ Τούμπας 52

25-16(10), 48-28(20), 59-39(30), 73-52

Διαιτητές: Σαρακενίδης-Κολοκυθάς-Σκρίνος

Κεραυνός Αγίου Παύλου (Τζιόμαλος): Δήμου 17(2), Παπαδόπουλος 5(1), Αγγελόπουλος 8(2), Μουχτάρης, Μαυροματίδης 10, Μπακιρτζής 15, Λάππας 5(1), Τσιουπλής, Τουρσουτζιάν 4, Μασλαρινός 9(3).

ΑΕΕ Τούμπας (Κεσίδης): Χατζημιχαηλίδης 2, Πεγιάς 3(1), Ταρπάγκος 9(2), Μπασακύρος, Γκράβας, Κατσαρής 4, Παπαδόπουλος 6, Ζιάκας 4, Πισσανίδης 5,  Χατζηπαραδείσης 3(1), Νεράντζης 2, Νταράκης 14(2).

Γαλάζιοι 75

Αστέρας Σίνδου 65

24-12(10), 39-31(20), 75-65

Διαιτητές: Αναστασιάδης Β.-Αγραφιώτης Β.-Τσαγκατζής

Γαλάζιοι (Παπαδούλης-Τσίμπος): Δήμας 1, Μπελτές 3(1), Αϊμέκε 2, Τσολακίδης 4, Ακεψιμαϊδης 18(4), Μπασδάνης, Γεωργιάδης 4, Σαχμπατιάν 8, Μαντζαβίνος 7(1), Βολίδης 2, Γκαβέζος 17(2), Ξυγωνάκης 2.

Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης): Σταυρακίδης, Πολυχρονιάδης 13(1), Ταυλαρίδης 8(2), Αθανασιάδης 2, Ακσεχέρογλου 9(3), Αντωνιάδης 8(2), Συντρίδης 2, Δημητριάδης 16(2), Φιλέλης, Γκαντίδης, Ντονόπουλος.

Ιωνικός 70

ΒΑΟ 65

19-14(10), 32-22(20), 50-46(30), 70-65

Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ι.-Κωνής

Ιωνικός (Χριστοφορίδης-Γουλτίδης):Σαρακατσάνος 4(1), Παναγιώτου 17(3), Μπατάκας 5, Τολιόπουλος 7, Μαγκιόγλου, Γιώρτσιος 17(5), Αντωνιάδης 4, Κεϊσίδης, Γιαμούκης 8(1), Κόκουρας 8, Βαϊράμης, Αγγελόπουλος.

ΒΑΟ (Νομικός): Χότζα 13(1), Τζουβάρας 2, Ταζόπουλος 15, Παπαβασιλείου 9(1), Μαλούνας 6(1), Βουνάκης 12(2), Καραμανλής, Αμανατίδης, Θεοδωρίδης 8.

Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 68

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 75

30-19(10), 46-28(20), 60-53(30), 68-75

Διαιτητές: Κουκουλεκίδης-Καντερές-Δημακόπουλος

Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού (Τουλούμης):Δανάκης 15(3), Ταουκίδης 2, Κοκονέσι 12, Παπαδόπουλος, Μυλωνίδης 19(2), Λαϊδης 3(1), Μακαλέκας 2, Καρούζος 12(1), Κατριβάνος 3.

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου (Αποστολίδης-Αποστολίδου): Μυλωνάς 7, Παπαγεωργίου 17(1), Ουρκέρογλου 9(1), Θαλασσινός, Πατίκας 5(1),  Λιούκας 14, Γιαννιός 4, Στεφανίδης 10(2), Μπαγκντασαριάν 4.

Η βαθμολογία

1) Κεραυνός Αγίου Παύλου   33        1340-1136       204

2) Σταυρούπολη         30        1269-1103       166

3) Γαλάζιοι      29        1303-1180       123

4) Ναύαρχος Βότσης  28        1241-1215       26

5) Ιωνικός       28        1187-1125       62

6) ΒΑΟ 27        1208-1215       -7

7) Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού  26        1189-1180       9

8) GBA 25        1293-1337       -44

9) Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 24        1149-1165       -16

10) ΑΕΕ Τούμπας        23        1153-1233       -80

11) Ποσειδών Μηχανιώνας   23        1222-1295       -73

12) Μακαμπή  22        1212-1249       -37

13) ΓΑΣ Βασιλικών      21        1003-1119       -116

14) Αστέρας Σίνδου    18        942-1159         -217

Η επόμενη αγωνιστική (18η, 17/2)

GBA-ΓΑΣ Βασιλικών

Μακαμπή-Σταυρούπολη

ΑΕΕ Τούμπας-Ναύαρχος Βότσης

Αστέρας Σίνδου-Κεραυνός Αγίου Παύλου

ΒΑΟ-Γαλάζιοι

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου-Ιωνικός

Ποσειδών Μηχανιώνας-Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού