Α ΕΚΑΣΘ: Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής

38

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι Μενεμένη 57

ΠΣ Ευκαρπίας 58

Δεκάλεπτα: 11-12, 25-29, 40-40, 57-58

Διαιτητές: Μαγή-Τσαρδούλιας Χ.

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Ουζούνη 8(1), Τσελεκίδου 4, Τζαβέλλα 6(1), Γιοσμά 2, Παπαγεωργοπούλου Ε. 9, Γραμματικοπούλου 2, Τζανή 2, Παπαγεωργοπούλου Ι. 13(2), Παρασχάκη 11.

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Τσαλοπούλου 3(1), Γεωργιάδου 16(4), Κατρακυλίδου 9(1), Γκλεζάκη 17, Μαυροπούλου 2, Δημητριάδου 4, Κέκελη 1, Αθανασιάδου 6.

Αριστοτέλης Σταυρού 38

ΓΣ Μενεμένης 62

Δεκάλεπτα: 12-16, 16-31, 22-47, 38-62

Διαιτητές: Κασούμης-Δώνης

Αριστοτέλης Σταυρού (Τάντσος-Κουτσιανούδης): Χωρούδα 3(1), Κωνσταντινάκη Ε. 9(2), Μπεντοσβίλι Χ. 3(1), Κωνσταντινάκη Κ. 2, Μπεντοσβίλι Ι. , Τσουραλάκη 8(1), Κωνσταντινάκη Δ. 7(1), Ντούλια 2, Πασαλή 2, Καπετανικόλα 2, Ψαρρού 2.

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας): Παπαρέντη 10(1), Παυλίδου 9(1), Ακσεχέρογλου 11, Παναγιωτίδου 7, Αναστασιάδου, Σιδηροπούλου 8(2), Τσελεμπή 7, Δεληγιάννη 10.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 79

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 31

Δεκάλεπτα: 18-6, 44-21, 65-22, 79-31

Διαιτητές: Μπάιος-Αλατσίδης

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Μελετιάδης):Σιδερίδου 6, Θεοδώρου 17, Γαβρίλη 9, Πάππα 4, Χρυσοστομίδου 2, Βουζούκου 10, Μανωλοπούλου 11, Στεργίου 20(2).

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Ντάλης):Προβατάρη, Πατσίδου, Τσούλε 7(2), Χύσα 8, Ανδριοπούλου, Μακαρίδου 5, Πεκιαρίδου 6, Λιόζου 2, Νεραντζίδου 3.

Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης 49

Θερμαϊκός Θέρμης 52

Δεκάλεπτα: 17-12, 28-25, 37-33, 49-52

Διαιτητές: Κασαπίδης-Εκιτζίδης

Αστέρας Ιπποδρομίου-Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη (Νικολαΐδης): Γκαβέζου 8, Γκιώργκη 7, Παλαμουτίδου 5,  Δημητριάδου 6(1), Μπαρμπαλιού 1, Καμπερίδου 6, Ζαμπουρίδου 10, Αναγνώστου 6, Γραβάνη.

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Γεωργούλα, Λάππα, Αθιανά 18(13ρ.), Σακκά 3, Σταματέλου 11(14ρ.), Σαλαμάνη 12(1), Φιλίππου, Καλαμπάκα, Παπαγεωργίου 2, Σιδηροπούλου, Κουλαρτσά 6, Μαρασλίδη, Αμουτζίδου.

ΠΚ Νεάπολης 49

ΧΑΝΘ 30

Δεκάλεπτα: 18-3, 24-14, 38-18, 49-30

Διαιτητές: Μιμηκόπουλος-Νάκας

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος-Κρητικοπούλου):Καρακώτια 10, Παράσχου 6, Μήτα 4, Τότσικα, Δροσάκη, Υδραίου 7(1), Μπακογιάννη 2, Στυλιανού, Λαγκαδιώτου 3(1), Ιακωβίδου 13, Μίχου, Μαρκοπούλου.

ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης): Καραγεωργίου 4, Κοκκάλη 7, Τσιανάκα Α. 1, Φόρογλου 4, Μητράγκα 4, Δασκαλοπούλου 2, Μανουσαρίδου3(1) ,Αναγνώστου 2, Σιμορέλη 3.

ΕΟ Σταυρούπολης 71

Αχιλλέας Τριανδρίας 37

Δεκάλεπτα: 21-18, 37-22, 62-35, 71-37

Διαιτητές: Κυρίτσης-Τσακίρης

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Τακίδου 3(1), Αντωνιάδου, Πεχλιβανίδου 6, Βέκιου 7, Χατζηαράπη 5(1), Μαγδαλιανίδου 7, Κελεκίδου 6, Πετρίδου 10, Σταυρίδου 16, Παπαδοπούλου Ε. 11(1), Τσιλιφώνη, Μαυροπούλου.

Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 9, Φελούκα 6, Αποστολίδου 2, Τσαπόγα 6, Ζέρβα 2, Παπάζογλου 2, Κουβαλακίδου 2, Σταμούλη 8(1), Βασιλοπούλου, Νικολαϊδου.

*Ρεπό: Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού

Η βαθμολογία

1) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη         33        1119-682         437

2) ΓΣ Μενεμένης         33        958-675           283

3) ΠΣ Ευκαρπίας         32        1088-718         370

4) ΕΟ Σταυρούπολης  31        1057-826         231

5) Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης        28        980-744           236

6) ΧΑΝΘ          27        801-821           -20

7) ΠΚ Νεάπολης          25        872-879           -7

8) Αμπελόκηποι Μενεμένη    25        844-877           -33

9) Αχιλλέας Τριανδρίας          25        786-1001         -215

10) Θερμαϊκός Θέρμης           24        834-888           -54

11) Αριστοτέλης Σταυρού      22        752-1004         -252

12) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού            18        516-1003         -487

13) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 16        527-1016         -489

Η επόμενη αγωνιστική (20η, 26/2)

ΓΣ Μενεμένης-Αμπελόκηποι Μενεμένη

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού

Θερμαϊκός Θέρμης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη

Αχιλλέας Τριανδρίας-Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης

ΠΣ Ευκαρπίας-ΠΚ Νεάπολης

ΧΑΝΘ-ΕΟ Σταυρούπολης

Ρεπό: Αριστοτέλης Σταυρού