ΑΣΕΘ: Όλα τα φύλλα αγώνα της 3ης αγωνιστικής – Οι βαθμολογίες

34

ΝΟΜΟΣ BA – SPORTING SKG 51-50

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 08-12, 26-24, 42-42, 51-50.

ΝΟΜΟΣ BA (ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ): ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 17, ΤΟΠΑΛΝΑΚΟΣ 4, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ 17(1), ΠΛΥΤΑΣ 8, ΔΑΡΟΥΔΗΣ 1, ΨΩΜΙΑΔΗΣ 3, ΑΜΑΣΟΓΛΟΥ 1, ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ, ΣΤΑΜΑΤΌΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ.

SPORTING SKG (ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ): ΜΙΧΑΓΙΑΝΝΗΣ 4, ΤΖΙΜΠΩΝΗΣ 10(1), ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 7(1), ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 13(1), ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΧΡ (Ν.) 2, ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΧΡ. (ΕΥΣΤ.), ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ 2, ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ 12, ΑΡΙΚΑΣ, ΞΑΝΘΟΣ.

ERGO ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ – GABOL 56-43

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΣ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΕΥΘΥΜΙΟΥ Κ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-12, 26-23, 40-34, 56-43.

ERGO ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ (ΤΟΛΙΚΑΣ): ΤΟΛΙΚΑΣ 4, ΓΙΑΧΟΣ 7, ΤΖΟΛΑΣ 2, ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ 8, ΣΑΜΠΑΝΟΓΛΟΥ 11, ΔΑΣΣΙΟΣ 16(2), ΣΑΜΑΡΑΣ 8, ΚΑΛΛΗΣ, ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗΣ, ΓΕΚΟΥΣΙΔΗΣ.

GABOL (ΚΟΣΜΑΣ Κ.): ΚΟΣΜΑΣ Κ. 14(3), ΜΑΝΩΛΗΣ 10, ΠΑΣΧΑΛΗΣ 10, ΚΟΣΜΑΣ Γ. 2, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 3, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ 1, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 3, ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ.

DELOITTE – ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ 56-43

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΓΗ – ΔΩΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-06, 23-23, 39-34, 56-43.

DELOITTE (ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ – ΤΡΑΝΤΑΣ): ΜΛΑΔΕΝΗΣ 9, ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ – ΤΡΑΝΤΑΣ 8(2), ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ 5(2), ΜΠΙΖΕΤΑΣ 6, ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 5(1), ΜΑΤΗΣ 2, ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ 19(2), ΣΤΑΜΟΥ 2, ΖΥΓΟΥΡΑ, ΚΟΜΠΟΛΙΤΗΣ, ΗΛΙΟΓΡΑΜΜΕΝΟΣ.

ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ (ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ): ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ 2, ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ 11, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 20, ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ 3, ΡΟΦΑΕΛΑΣ 2, ΖΙΑΝΑΣ Α. 1, ΠΑΥΛΙΔΗΣ 4, ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ, ΒΑΛΤΑΤΖΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ.

ΚΑΛΑΜΑΡΑΔΕΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 41-56

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ – ΜΠΑΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-12, 23-27, 31-42, 41-56

ΚΑΛΑΜΑΡΑΔΕΣ (ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ): ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ 2, ΚΑΡΑΝΤΑΛΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 4, ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ 3(1), ΑΜΠΡΑΣΗΣ 20(3), ΚΑΜΗΛΑΚΗΣ 3, ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ 2, ΚΟΥΡΙΔΗΣ 7(1).

ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ): ΜΕΡΚΟΣ 6(1), ΑΝΑΤΟΛΟΥΔΗΣ 2, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 14(2), ΤΟΥΡΟΥΤΟΥΔΗΣ 12, ΤΣΑΓΚΑΖΗΣ 4, ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ 5, ΒΡΑΚΚΟΤΣΩΛΗΣ, ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ 6(2), ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 7.

TOSOH HELLAS – PROVIL 45-51

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ – ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 11-18, 24-29, 40-37, 45-51.

TOSOH HELLAS (ΝΤΑΛΗΣ): ΚΩΤΣΟΣ 8, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 3, ΝΟΥΤΣΙΑΣ 9(1), ΜΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΔΑΝΔΙΚΑΣ 5(1), ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 8(2), ΛΕΒΕΝΤΙΔΗΣ 7(1), NAJDOVSKI 1,ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ.

PROVIL (ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ): ΜΟΣΧΟΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΣΤΑΛΕΝΤΖΗΣ 2, ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 4, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 12(2), ΓΟΥΣΙΟΣ 10, ΜΟΣΧΟΣ 3, ΤΣΕΝΕΣΙΔΗΣ Σ., ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ 16(2), ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΣΥΛΛΗΣ.

ΝΟΥΣ & ΛΟΓΟΣ – DS SMITH 66-50

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΙΚΕΖΗΣ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-07, 28-22, 41-38, 66-50.

ΝΟΥΣ & ΛΟΓΟΣ (ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ): ΑΣΤΕΡΙΟΥ 22(4), ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 11, ΜΑΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ 12, ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ 8, ΚΑΡΑΙΔΗΣ 2, ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ 5(1), ΜΑΡΘΑΣ 6.

DS SMITH (ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΗΣ – ΖΩΤΟΣ): ΚΕΧΑΓΙΑΣ Δ. 3, ΜΑΤΑΡΑΣ 12, ΖΑΧΟΣ 19(1), ΚΕΧΑΓΙΑΣ Χ. 14(2), ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ 2, ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΟΣΙΟΥ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΠΕΛΛΙΟΣ.

ΟΜΑΣΚ – ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ 74-32

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΟΛΗΣ – ΝΙΚΕΖΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΚΟΝΤΟΣ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-10, 28-20, 51-28, 74-32.

ΟΜΑΣΚ (ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΤΡΙΒΑΣ): ΓΕΡΑΚΗΣ 14(1), ΙΩΑΝΝΟΥ Γ. 17(1), ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 8, ΜΙΤΑΚΟΣ 10, ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ Κ. 11(1), ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 12, ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ 2.

ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ (ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ): ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 10(2), ΜΕΤΤΗ 5, ΤΟΚΑΣ 2, ΤΡΑΧΑΝΙΔΗΣ 8(2), ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ 7, ΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΒΑΛΚΑΝΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΤΣΑΡΟΥΧΙΔΗΣ.

ATLAS BC – ΘΕΜΙΣ BC 64-37

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΟΥΜΠΟΣ – ΚΑΡΜΠΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-08, 31-22, 57- 33, 64-37.

ATLAS BC (ΙΑΤΡΟΥ): ΜΠΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 10(2), ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΔΕΛΛΙΟΣ 2, ΣΠΥΡΟΥ 16(3), ΣΤΕΡΓΙΟΓΛΟΥ 4, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 4, ΕΙΚΟΣΙΔΥΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 9(3), ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 4, ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ-ΣΙΧΙΔΗΣ 8(1), ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 3(1).

ΘΕΜΙΣ BC (ΒΟΥΛΑΛΑΣ): ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΔΡΙΖΗΣ 8(2), ΚΥΡΙΑΚΟΥ 2, ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.-Φ. 7(1), ΣΤΕΦΑΝΗΣ, ΤΣΑΠΑΡΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ 8, ΤΙΚΠΑΣΑΝΟΓΛΟΥ 4, ΜΑΤΑΚΙΔΗΣ 1, ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Λ. 1, ΝΙΚΟΛΟΥΣΗΣ 5(1).

KYANA/e-aromatopolio.gr – ΑΠΟΚΜ 85-58

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΟΝΤΗΣ – ΔΙΒΟΛΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 20-12, 48-24, 66-46, 85-58.

KYANA/e-aromatopolio.gr (ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ): ΖΩΓΡΑΦΟΣ Μ. 16(4), ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ 4, ΠΕΡΑΤΕΙΝΟΣ 13, ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 8, ΠΑΠΑΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ 14, ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ 7, ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. 12, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝ. 11(1).

ΑΠΟΚΜ (ΜΠΑΜΠΑΟΣ): ΜΠΑΜΠΑΟΣ 12, ΣΟΥΛΑΚΗΣ 18(1), ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 10, ΚΟΛΕΟΝΙΔΗΣ 8, ΓΙΑΓΚΟΖΙΔΗΣ 8, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 2.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – LABNET 91-62

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ – ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ – ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-16, 42-25, 71-45, 91-62.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (ΣΙΟΛΑΣ): ΡΕΜΠΕΛΟΣ 16, ΒΕΡΡΑΣ 18, ΜΑΓΓΙΖΗΣ 3, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 12, ΓΙΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ 16(4), ΠΑΓΚΟΣ, ΚΑΣΑΠΛΕΡΗΣ 10(2), ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 16(2).

LABNET (ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ): ΓΚΟΥΝΤΙΑΚΑΣ 20, ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ 6(2), ΔΑΜΙΓΟΣ 10(2), ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16(2), ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ 2, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 2, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΟΥΡΝΑΣ.

ΣΥΡΜΑΚ – BLUEFISH AQUARIUMS 80-70

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ – ΔΩΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 23-16, 44-40, 68-51, 80-70.

ΣΥΡΜΑΚ (ΤΣΙΑΜΠΑΚΟΣ): ΤΣΑΒΛΙΔΗΣ 26(4), ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 20(1), ΦΡΙΓΓΟΣ 4, ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ 26(2), ΜΠΟΥΤΚΟΒΑΛΗΣ 4, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ Κ., ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΜΑΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΑΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ.

BLUEFISH AQUARIUMS (ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ): ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 24, ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ 17(1), ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ 13(2), ΑΛΕΠΑΚΗΣ 3(1), ΤΣΟΥΛΗΣ 6, ΚΟΤΖΑΔΑΜΗΣ 5, ΓΚΑΓΚΑΣΟΥΛΗΣ 2, ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ, ΔΑΜΙΓΟΣ.

COCA COLA 3E – AGT GROUP BC 61-94

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ – ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-20, 30-40, 43-65, 61-94.

COCA COLA 3E (ΠΛΑΚΙΔΑΣ – ΤΖΗΛΙΑΣ): ΑΝΔΡΕΟΥ, ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ 11, ΠΛΑΚΙΔΑΣ, ΜΟΥΡΙΚΗΣ 22(2), ΜΗΤΣΗΣ 5(1), ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 9(1), ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 8, ΜΟΥΤΖΙΚΗΣ 4, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ Χ. 2.

AGT GROUP BC (ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. – ΚΑΛΠΙΔΗΣ): SIMOVIC 23(1), ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ 15, ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ 7, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 9(2), ΜΑΝΤΣΟΣ 15(1), ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 16(1),ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ 9.

GK BASKETBALL – ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΕΛΑΙΩΝΕΣ 52-59

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΟΛΗΣ – ΝΙΚΕΖΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΚΟΝΤΟΣ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-14, 27-35, 40-53, 52-59.

GK BASKETBALL (ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ): ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 14, ΗΛΙΑΔΗΣ 10(2), ΠΟΥΛΙΟΣ 3(1), ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 17, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 2, ΑΣΗΜΑΚΑΚΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΥΜΠΕΡΗΣ. ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΕΛΑΙΩΝΕΣ (ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ): ΚΟΧΛΙΑΡΙΔΗΣ 32(4), ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝ 2, ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ 10, ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 7, ΚΕΙΣΙΔΗΣ 2, ΣΑΡΡΗΣΑΒΒΑΣ ΑΝΤ. 6.

SBC – ΓΣ BERLIN 55-65

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ – ΡΟΥΜΑΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΜΩΡΑΙΤΟΥ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 09-16, 18-33, 39-51, 55-65.

SBC (ΠΑΖΑΡΛΗΣ): ΓΙΟΒΑΝΗΣ 10(1), ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 12, ΠΑΖΑΡΛΗΣ 10(1), ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ 11(2), ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 5, ΧΟΠΤΕΡΙΔΗΣ 7(1).

ΓΣ BERLIN (ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ): ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ 26(2), ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 4, ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 5, ΣΑΒΒΑΣ 2, ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 21(5), ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΚΟΥΚΛΟΤΙΔΗΣ 1.

CUSTOM BROKERS – MEDICAL 77-40

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΜΩΡΑΙΤΟΥ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-04, 40-21, 54-27, 77-40.

CUSTOM BROKERS (ΤΣΟΛΑΚΗΣ – ΚΟΣΜΙΔΗΣ): ΤΑΡΝΑΝΙΔΗΣ 33(2), ΕΥΛΑΜΠΙΔΗΣ 8, ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ 4, ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ Γ. 12, ΒΛΑΧΟΣ 2, ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ Α. 5, ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ 11(1), ΚΑΡΤΑΛΗΣ 2, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ.

MEDICAL (ΦΕΛΟΥΚΙΔΗΣ): ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 7, ΦΕΛΟΥΚΙΔΗΣ 7, ΚΑΖΑΚΟΣ Δ. 13(1), ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 4, ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ 6, ΠΑΥΛΙΔΗΣ 2, ΠΙΠΛΙΟΣ 1, ΓΑΛΑΝΗΣ.