Ανοίγει η αυλαία του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων

624

Αρχίζει αύριο στην Κύμη της Ευβοίας η τελική φάση του Πανελλήνιου Νεανίδων που διοργανώνει ο Δήμος Κύμης Αλιβερίου και η ΕΟΚ με την υποστήριξη της ΕΣΚΑΣΕ. Τα ρόστερ των ομάδων, το πρόγραμμα των αγώνων και η βίβλος των πρωταθλητών εχουν ως εξής:

ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
4.ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 1.72 2
5.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 1993 1.64 1
6.ΦΟΥΡΑΚΗ ΒΑΣΩ 1995 1.85 1-2-3
7.ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1997 1.70 3
8. ΚΩΤΤΗ – ΔΟΜΠΡΕΤΣ ΡΕΝΑΤΑ 1997 1.72 2-3
9.ΚΕΧΑΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993 1.63 1
10.ΜΑΡΑΣΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 1993 1.66 2-3
11.ΜΙΧΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1993 1.74 3-4
12.ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1994 1.80 4-5
13.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1994 1.75 4
14. ΚΩΤΤΗ – ΔΟΜΠΡΕΤΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1993 1.76 4
15.ΦΟΥΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 1994 1.88 5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΧΡΥΣΙΚΑΚΗΣ ΑΚΗΣ

ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 
4.ΖΕΒΑΧΙΡΓΙΑΝ ΕΛΙΖΑ 1993 1.73 2
5. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΚΛΕΙΩ 1996 1.81 3-4
6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΒΑΣΩ 1995 1.66 1
7. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 1.67 1
8. ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1998 1.72 1
9. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 1993 1.72 2-3
10. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΖΩΗ 1995 1.74 1-2
11. ΒΑΖΑΙΟΥ ΈΛΕΝΑ 1996 1.66 1
12. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 1995 1.72 2-3
13. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 1.82 3-4
14. ΚΟΛΙΑ ΜΕΛΙΝΑ 1995 1.86 4-5
15. ΞΕΠΑΠΑΔΕΑ ΒΙΛΛΥ 1995 1.82 4-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
4. ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ 1995 1.62 1
5.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 1.80 3-4
6.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 1.75 1-2
7.ΚΥΡΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 1995 1.72 1-2
8.ΠΙΣΙΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 1.69 2
9.ΚΛΑΓΚΟΥ ΓΚΡΕΤΑ 1996 1.72 2-3
10.ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 1.83 4-5
11.ΣΑΡΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 1.74 2-3
12.ΚΟΤΖΑΪΤΣΗ ΦΑΙΗ 1995 1.74 2-3
13. ΜΠΛΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ 1995 1.70 3-4
14.ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1995 1.77 4-5
15. ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 1996 1.85 5
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 1.69 1-2
ΠΑΣΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1997 1.72 3-4
ΒΑΚΑΔΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 1.66 1
ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 1.76 3-4
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 1.68 2-3

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ
4. ΣΤΑΜΟΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΝΑ ΝΙΚΗ 1.73 1995 2-1
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1.74 1994 2
6. ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 1.78 1996 3
7. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1.68 1994 1
8. ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 1.80 1996 3-4
9. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1.70 1996 1
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1.68 1996 1-2
11. ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1.81 1995 4
12. ΓΑΒΡΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1.78 1995 3
13. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 1.83 1995 4-5
14. ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 1.93 1994 5
16. ΝΑΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1.78 1995 2
18. ΚΥΡΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1.71 1995 1

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ «ΑΜΙΛΛΑ 2000»
4.ΓΚΡΙΤΖΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 1996 1.65 1-2
5.ΜΑΝΙΑΤΑ ΝΕΦΕΛΗ 1998 1.62 1-2
6. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1998 1.80 1-2
7.ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1996 1.68 2-3
8.ΓΚΟΒΕΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑ 1995 1.68 2
9.ΓΑΒΡΗΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 1.70 4-5
10. ΚΑΛΟΜΙΤΣΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1.78 1995 3-4
11. ΑΛΑΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 1.70 2-3
12. ΦΕΛΛΙΟΥ ΒΑΛΑΙΝΑ 1995 1.78 4-5
13. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΙΑ 1.88 1994 5
14. ΒΛΑΜΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1995 1.80 4-5
15. ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1993 1.72 3-4
16 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1997 1.70 3-4

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4. ΜΠΟΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 1996 1.75 2 – 3
5.ΒΕΛΙΤΣΚΟΒΙΤΣ ΝΑΤΑΛΙΑ 1996 1.71 1 – 2
6.ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1995 1.69 1 – 2
7.ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1995 1.69 2 – 3
8.ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗ 1995 1.70 2 – 3
9.ΛΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1995 1.76 2 – 3
10.ΛΕΤΖΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1995 1.79 4 – 5
11.ΛΙΤΣΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1997 1,82 4 – 5
12.ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΕΛΙΝΑ 1996 1,72 1 – 2
13.ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1996 1.76 4 – 5
14.ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1995 1,81 2 – 3
15. ΖΟΥΜΠΕΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1996 1,81 4 – 5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ 22/06/2012
16.00 ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤ. – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
18.00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
19.30 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ
20.00 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΑΕΣ ΕΝ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/06/2012
16.00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
18.00 ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤ.
20.00 ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΕΣ ΕΝ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/06/2012

16.00 ΑΕΣ ΕΝ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
18.00 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
20.00 ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤ. – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/06/2012
16.00 ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΕΣ ΕΝ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
18.00 ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
20.00 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤ.

ΤΡΙΤΗ 26/06/2012
10.00 ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΣ ΠΑΟΚ
12.00 ΑΕΣ ΕΝ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤ.
14.00 ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
15.30 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ – ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
Αγωνιστική Περίοδος 1986 – 87 : AO ΣΕΡΡΩΝ
Αγωνιστική Περίοδος 1987 – 88 : ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Αγωνιστική Περίοδος 1988 – 89 : ΜΕΝΤ
Αγωνιστική Περίοδος 1989 – 90 : ΜΕΝΤ
Αγωνιστική Περίοδος 1990 – 91 : ΜΕΝΤ
Αγωνιστική Περίοδος 1991 – 92 : ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Αγωνιστική Περίοδος 1992 – 93 : ΑΣ ΑΡΗΣ
Αγωνιστική Περίοδος 1993 – 94 : ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Αγωνιστική Περίοδος 1994 – 95 : ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Αγωνιστική Περίοδος 1995 – 96 : ΑΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
Αγωνιστική Περίοδος 1996 – 97 : ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Αγωνιστική Περίοδος 1997 – 98 : ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Αγωνιστική Περίοδος 1998 – 99 : ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Αγωνιστική Περίοδος 1999 – 00 : ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Αγωνιστική Περίοδος 2000 – 01 : ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
Αγωνιστική Περίοδος 2001 – 02 : ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Αγωνιστική Περίοδος 2002 – 03 : ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Αγωνιστική Περίοδος 2003 – 04 : ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2004 – 05 : ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2005 – 06 : ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2006 – 07 : ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2007 – 08 : ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Αγωνιστική Περίοδος 2008 – 09 : ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Αγωνιστική Περίοδος 2009 – 10 : ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγωνιστική Περίοδος 2010 – 11 : ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ