Αναλυτικα τα αποτελσματα της 18ης αγωνιστικης στην Ά ΕΚΑΣΘ

197

Τα τελικά αποτελέσματα

Φρυγανιώτης-Αμπελόκηποι Μενεμένη 50-34

ΠΣ Ευκαρπίας-Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου 87-26

ΓΣ Μενεμένης-ΠΚ Νεάπολης 59-46

ΜΕΝΤ-Αριστοτέλης Σταυρού 65-17

Ζέφυρος-Αχιλλέας Τριανδρίας 52-44

ΑΣ Πανόραμα-ΕΟ Σταυρούπολης 63-51

ΧΑΝΘ-Θερμαϊκός Θέρμης 41-40

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 63

ΕΟΣ 51

Δεκάλεπτα: 14-18, 24-34, 40-44, 63-51

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Κ.-Κασαπίδης

ΑΣ Πανόραμα(Διαβολεμένου): Κονδύλη, Κιζιρίδου 2, Ριτζαλέου 12(2), Βασλαματζή, Μπάμπικερ 1, Αβραμίδου 14, Σταματιάδου 18, Κιλιγκαρίδου, Τόσκα 4, Τοκμάκη 12(2), Τυφλού, Χατζηθεοδώρου.

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Πεχλιβανίδου Σ. 12(1), Τσιλιφώνη 2, Βέκιου 2, Τακίδου 6, Μαγδαλιανίδου 4, Γούτη, Γρηγοριάδου 4, Χαλκίδου 8, Αντωνιάδου 13(3), Χατζηστρατή, Σαββίδου.

ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 59

ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 46

Δεκάλεπτα: 13-10, 29-20, 43-35, 59-46

Διαιτητές: Γαβρίδης-Σκρίνος

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας- Σιδερίδης): Τσελεκίδου 1, Παγκαλίδου 19(3), Παυλίδου 11(2), Αναστασιάδου, Τζαβέλα 3, Σιδηροπούλου 10(2), Παναγιωτίδου 15, Χωρούδα.

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Νιγδέλη 1, Παράσχου 12(3), Γιοσμά 6, Μπακογιάννη 13(1), Μίχου, Παπαδοπούλου 2, Ιακωβίδου, Παπαϊωάννου 8, Μήτα 1, Καρδάση, Υδραίου, Λιόλιου 3(1).

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 50

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 34

Δεκάλεπτα: 16-5, 31-14, 42-21, 50-34

Διαιτητές: Καραβάς-Γκαραβέλος

Φρυγανιώτης (Μελετιάδης): Σιακαβάρα 4(1), Κραγιοπούλου 10, Μουταφίδου Μ. 4, Χρυσοστομίδου, Τσακίρη 4, Κανελλιά 4, Στεργίου 20(1), Παπουτσή 4.

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Κεσεσίδου 8, Χατζηνικολάου, Μαυροπούλου 7(1), Θεολόγου, Κεσόγλου, Δημητριάδου 5, Σιχλίδου 8, Πετρίδου 3, Παπαγεωργοπούλου Ε., Παπαγεωργοπούλου Ι. 3.

ΖΕΦΥΡΟΣ 52

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 44

Δεκάλεπτα: 4-12, 17-23, 37-32, 52-44

Διαιτητές: Ρασούλη-Εκιτζίδης

Ζέφυρος (Σταφυλάς): Γεωργούλα 1, Καλαμπάκα 1, Παπαδοπούλου 8, Αθιανά 24(1), Γραβάνη 4, Οζπαπαδοπούλου Μ., Χριστάκογλου 3, Μπάλκογλου 11(3).

Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Λαζαρέλη 2, Τσαπόγα 8, Φυλακτού, Γρίβα, Ισμαήλ 5(1), Μαλιακά, Ζέρβα 3(1), Ποτούπνι 2, Σταμούλη 17.

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑ 87

Μ.ΑΛΕΞ.ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 26

Δεκάλεπτα: 21-5, 37-9, 61-20, 87-26

Διαιτητές: Μαγή-Ξενιτόπουλος

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Γεωργιάδου 11(1), Κογκαλίδου 9(2), Κατρακυλίδου, Παντελιάδου 8, Δημητριάδου Κ. 11, Γκάτσου 6, Αντικατζίδου 16, Γεράκου 6, Δημητριάδου Π. 6, Λειβαδιώτου 4, Παρασκευαϊδου 10, Κέκελη.

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου (Ντάλης): Κουρτπαρασίδου 2, Προβατάρη 2, Τακίδου 1, Τσούλε 13(3), Ιωαννίδου, Στάμου 6, Τζωρτζίδου 2.

ΧΑΝΘ 41

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 40

Δεκάλεπτα: 8-8, 19-24, 29-33, 41-40

Διαιτητές: Αντωνέλου-Φίλλιος

ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης-Σερέτης): Τζήκα 4, Μητράγκα 5(1), Δραγκόλα 6(2), Κλεπουσνιώτου 8, Κολιαδήμα, Σιμορέλη 1, Δεβετζή 2, Μανουσαρίδου 5, Γιαμλόγλου, Μανωλοπούλου 10.

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Θώμογλου 9(2), Βελούδη 2, Κισκιπέλη 4, Παπαδοπούλου 11(1), Σταματέλου 2, Σαλαμάνη 10, Σακκά 2.

ΜΕΝΤ 65

Αριστοτελης Σταυρού 17
Δεκάλεπτα: 21-2, 36-9, 50-13, 65-17
Διαιτητές: Πλατέλα – Μπόνος

ΜΕΝΤ (Ακσεχέρογλου – Νομικός): Τσαλοπούλου 8(1), Καμπίτση 2, Καραμπατζάκη 7, Πολύχρου 5(1), Σιδερά 2, Καλογρίδου 3, Αραμπατζή 10(2), Κωφοκώτσιου 4, Σωματάκη 4, Κουλαρτσά 8, Αβρονιδάκη 13.

Αριστοτελης Σταύρου (Κουτσιανούδης – Τάντσιος): Γκογρέγια, Μπεντοσβίλι 2, Κωνστανίνη, Πλουμούδη, Μπεντοσβίλι Ι. 4, Ντούλια 10, Λιαμάκη, Λιτσάκη.

Η βαθμολογία

1) ΜΕΝΤ          34        1058-611         447

2) ΠΣ Ευκαρπίας         33        1120-555         565

3) ΑΣ Πανόραμα         32        972-772           200

4) Φρυγανιώτης         30        984-630           354

5) ΧΑΝΘ          29        797-698           99

6) ΓΣ Μενεμένης         27        888-736           152

7) ΕΟ Σταυρούπολης  27        859-729           130

8) Ζέφυρος      24        792-883           -91

9) Αμπελόκηποι Μενεμένη    22        753-715           38

10) Θερμαϊκός Θέρμης           21        771-782           -11

11) ΠΚ Νεάπολης        20        676-908           -232

12) Αχιλλέας Τριανδρίας        18        607-972           -365

13) Αριστοτέλης Σταυρού      18        352-948           -596

14) Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου      16        514-1204         -690

*Αμπελόκηποι Μενεμένη, Θερμαϊκός Θέρμης, Αχιλλέας Τριανδρίας και Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου με ένα παιχνίδι λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (19η, 20/2)

Αμπελόκηποι Μενεμένη-ΠΣ Ευκαρπίας

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου-ΓΣ Μενεμένης

ΠΚ Νεάπολης-ΜΕΝΤ

Αριστοτέλης Σταυρού-Ζέφυρος

ΕΟ Σταυρούπολης-Αχιλλέας Τριανδρίας

Θερμαϊκός Θέρμης-Φρυγανιώτης

ΑΣ Πανόραμα-ΧΑΝΘ