Αναλυτικα τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικης στην Α ΕΚΑΣΘ Γυναικών

149

Τα τελικα αποτελέσματα:

Ζέφυρος-Αμπελόκηποι Μενεμένη 45-33

Αχιλλέας Τριανδρίας-Μ. Αλέξ. Καλοχω 75-28

Αριστοτέλης Σταυρού-ΠΚ Νεάπολης 22-42

Φρυγανιώτης-ΕΟ Σταυρούπολης 45-55

ΜΕΝΤ-Θερμαϊκός Θέρμης 70-51

ΓΣ Μενεμένης-ΑΣ Πανόραμα αναβολη

ΠΣ Ευκαρπίας-ΧΑΝΘ 69-35

Αναλυτικα τα αποτελέσματα :

Φρυγανιωτης 45

ΕΟΣ 55

Δεκάλεπτα: 14-13, 24-32, 36-42, 45-55

Διαιτητές: Κομνηνόπουλος-Κουτσουμάρης

Φρυγανιώτης (Μελετιάδης): Σιακαβάρα 8(2), Κραγιοπούλου 7, Μουταφίδου Μ. 4, Τσακίρη 2, Κανελλιά 5, Στεργίου 18, Παπουτσή.

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Πεχλιβανίδου Σ. 21(2), Τσιλιφώνη 9(1), Τακίδου 10(2), Μαγδαλιανίδου 6, Γούτη, Χαλκίδου 5, Αντωνιάδου 4(1), Χατζηστρατή.

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 69

ΧΑΝΘ 35

Δεκάλεπτα: 11-10, 29-21, 52-24, 69-35

Διαιτητές: Παπαδοπούλου Κ.-Ξενιτόπουλος

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Γεωργιάδου 2, Κογκαλίδου 2, Κατρακυλίδου 5, Αντωνιάδου 10, Δημητριάδου Κ. 10(1), Αντικατζίδου 6, Παρασκευαϊδου, Γκάτσου, Γεράκου 13(2), Δημητριάδου Π. 9, Λειβαδιώτου 4, Κέκελη 8(2).

ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης-Σερέτης): Τζήκα 2, Μητράγκα 6(1), Δραγκόλα 4, Κόλλα, Κολιαδήμα, Σιμορέλη 2, Δημητρακοπούλου 4, Μανουσαρίδου 5(1), Μανωλοπούλου 12.

Ζεφυρος 45

Αμπελοκηποι Μενεμενης 33

Δεκάλεπτα: 8-12, 20-20, 31-26, 45-33

Διαιτητές: Καρμπά-Ρασούλη

Ζέφυρος (Σταφυλάς): Γεωργούλα 14, Παπαδοπούλου 10, Μπάλκογλου 4(1), Αξιλιθιώτη, Οζπαπαδοπούλου Μ., Αθιανά 11, Καλαμπάκα, Γραβάνη 2, Χριστάκογλου 4.

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Μαυροπούλου 13, Θεολόγου 6, Καραμανλίδου, Δημητριάδου, Κοκκάλη 10, Πετρίδου 3, Παπαγεωργοπούλου Ι., Τζανή 1, Παρασχάκη.

Αχιλλεας Τριανδριας 74

Μ.Αλ.Καλοχωριου 28

Δεκάλεπτα: 18-9, 39-15, 51-22, 74-28

Διαιτητές: Μιχέλης Θ.-Καραγιαννίδης

Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 11, Μιχέλη 2, Λαζαρέλη 4, Φυλακτού 2, Τσαπόγα 11, Νικολαϊδου 12, Μαλιακά, Ισμαήλ 9(1), Ζέρβα 6(2), Παπάζογλου 12, Ποτούπνι 6.

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου (Ντάλης): Κουρτπαρασίδου, Προβατάρη, Τσούλε 7(1), Τσιότσικα 2, Ιωαννίδου 2, Ακριτίδου 6, Τζωρτζίδου 9(1), Ευαγγελίδου 3.

ΜΕΝΤ 70

θερμαικος θερμής 51

Δεκάλεπτα: 24-13, 40-30, 58-38, 70-51

Διαιτητές: Λαμπρέλης-Εκιτζίδης

ΜΕΝΤ (Ακσεχέρογλου-Νομικός): Τσαλοπούλου 7(1), Ψαρέλη-Νικόλη 7(1), Παπαρέντη 6, Πολύχρου 10(2), Σιδερά 7, Κοκκίνου 6, Αραμπατζή 7(1), Κωφοκώτσιου 8, Κουλαρτσά 2, Σιδερίδου 6, Πεταχτή 2, Σωματάκη 2.

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Θώμογλου 16, Κισκιπέλη, Παπαδοπούλου 23(4), Σταματέλου, Σαλαμάνη 3, Φιλίππου 2, Αμουτζίδου, Σιδηροπούλου, Σακκά 7, Βελούδη.

Αριστοτελης Σταύρου 22

ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 42

Δεκάλεπτα: 9-5, 9-16, 10-27, 22-42

Διαιτητές: Τζιοβανάκης-Μοσχάς

Αριστοτέλης Σταυρού (Κουτσιανούδης-Τάντσος): Γκορέγια, Λιτσάκη 3(1), Μπεντοσβίλι Ι. 4, Λιαμάκη, Κωνσταντινάκη, Μπεντοσβίλι Χ. 4, Πασαλή 3(1), Κωνσταντίνη, Κουβαλακίδου, Μπουρλή 4, Ντούλια 1, Τσουραλάκη 3(1).

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Νιγδέλη 9(1), Παράσχου 19(4), Παπαδοπούλου Α., Παπαδοπούλου Ε. 3, Ιακωβίδου 4, Χριστοδούλου, Παπακωνσταντίνου 3, Διαμαντοπούλου, Μήτα, Τότσικα, Υδραίου 2, Μπακογιάννη 2.

Η βαθμολογία

1) ΜΕΝΤ          44        1311-799         512

2) ΠΣ Ευκαρπίας         41        1418-789         629

3) ΑΣ Πανόραμα         40        1195-926         269

4) Φρυγανιώτης         36        1153-800         353

5) ΕΟ Σταυρούπολης  35        1088-883         205

6) ΧΑΝΘ          33        952-919           33

7) ΓΣ Μενεμένης         32        1059-876         183

8) Ζέφυρος      32        1030-1026       4

9) Αμπελόκηποι Μενεμένη    29        971-927           44

10) Θερμαϊκός Θέρμης           29        1069-1100       -31

11) ΠΚ Νεάπολης        27        920-1130         -210

12) Αχιλλέας Τριανδρίας        25        815-1185         -370

13) Αριστοτέλης Σταυρού      23        473-1206         -733

14) Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου      20        643-1531         -888

*ΑΣ Πανόραμα, Φρυγανιώτης, ΧΑΝΘ, ΕΟ Σταυρούπολης, Ζέφυρος, Αμπελόκηποι Μενεμένη, Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου και Αχιλλέας Τριανδρίας, έχουν έναν αγώνα λιγότερο, ενώ ο ΓΣ Μενεμένης δύο.

**Ο Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου έχει έναν μηδενισμό.

Η επόμενη αγωνιστική (23η, 20/3)

Αμπελόκηποι Μενεμένη-Αχιλλέας Τριανδρίας

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου-Αριστοτέλης Σταυρού

ΕΟ Σταυρούπολης-ΠΚ Νεάπολης

Θερμαϊκός Θέρμης-Ζέφυρος

ΑΣ Πανόραμα-ΜΕΝΤ

ΧΑΝΘ-ΓΣ Μενεμένης

Φρυγανιώτης-ΠΣ Ευκαρπίας