Αναλυτικα τα αποτελέσματα της 21ης Αγωνιστικης της Ά ΕΚΑΣΘ

170

Τα τελικα αποτελέσματα :

Αμπελόκηποι Μενεμένη-ΜΕΝΤ 39-49

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου-Ζέφυρος  27-79

ΠΚ Νεάπολης-Αχιλλέας Τριανδρίας  58-32

ΕΟ Σταυρούπολης-Αριστοτέλης Σταυρ 63-23

Θερμαϊκός Θέρμης-ΓΣ Μενεμένης 51-57

ΧΑΝΘ-Φρυγανιώτης  33-39

ΑΣ Πανόραμα-ΠΣ Ευκαρπίας 51-46

Θερμαικος θερμής 51

ΓΣ Μενεμενης 57

Δεκάλεπτα: 13-21, 27-28, 36-49, 51-57

Διαιτητές: Μπαχτσεβανόπουλος-Καρμπά

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Θώμογλου 8(1), Βελούδη 6, Κισκιπέλη, Παπαδοπούλου 19(3), Σταματέλου 6, Σαλαμάνη 5(1), Φιλίππου, Ζωγράφου, Σιδηροπούλου, Αμουτζίδου, Σακκά 7.

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας- Σιδερίδης): Τσελεκίδου,  Παγκαλίδου 18(4), Παυλίδου 7(1), Δεληγιάννη 6, Αναστασιάδου, Χωρούδα, Τζαβέλα 10, Σιδηροπούλου 9(3), Παναγιωτίδου 7.

Αμπελοκηποι Μενεμενης 39

ΜΕΝΤ 49

Δεκάλεπτα: 4-9, 10-25, 20-37, 39-49

Διαιτητές: Θρασυβουλίδης – Παμπούκογλου

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Κεσεσίδου 9(1), Παρασχάκη 4, Καραμανλίδου 4, Θεολόγου, Μαυροπούλου 13(1), Δημητριάδου 4(1), Σιχλίδου, Κοκκάλη 2, Πετρίδου, Τζανή 3.

ΜΕΝΤ (Ακσεχέρογλου-Νομικός): Τσαλοπούλου 12(2), Καμπίτση, Παπαρέντη 3(1), Πολύχρου 5(1), Σιδερά, Καλογρίδου 6(1), Αραμπατζή 2, Κωφοκώτσιου 4, Κουλαρτσά 5, Σιδερίδου 2, Πεταχτή 2, Κοκκίνου 8.

Μ.ΑΛΕΞ.Καλοχωριου 27

Ζεφυρος 79

Δεκάλεπτα: 5-28, 6-52, 20-62, 27-79

Διαιτητές: Κυρίτσης-Δώνης

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου (Ντάλης): Κουρτπαρασίδου 2, Προβατάρη 6, Τακίδου, Ακριτίδου 4, Τζωρτζίδου 8, Τσούλε 6(1), Τσιότσικα 1, Ιωαννίδου.

Ζέφυρος (Σταφυλάς): Γεωργούλα 8, Παπαδοπούλου 22, Αθιανά 15(3), Γραβάνη 4, Κρίκη 2, Οζπαπαδοπούλου 5(1), Αξιλιθιώτη 2, Χριστάκογλου 14, Μπάλκογλου 2.

ΕΟΣ 63

Αριατοτελης Σταύρου 23

Δεκάλεπτα: 18-10, 37-14, 58-19, 63-23

Διαιτητές: Καμηλάρης-Τζεκάκης

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Πεχλιβανίδου Σ. 15(3), Τσιλιφώνη 9(1), Μπατζώνη, Βέκιου 5, Τακίδου 2, Χαλκίδου 10, Αντωνιάδου 13(3), Μαγδαλιανίδου 6, Γούτη 3(1), Χατζηστρατή, Μαυροπούλου.

Αριστοτέλης Σταυρού (Κουτσιανούδης): Γκορέγια 1, Λιτσάκη 4, Μπεντοσβίλι Ι. 1, Λιαμάκη 2, Κωνσταντίνη, Μπεντοσβίλι Χ. 2, Πασαλή 9(1), Κουβαλακίδου, Μπουρλή 4

Χανθ 33

Φρυγανιωτης 39

Δεκάλεπτα: 5-8, 12-21, 21-32, 33-39

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Κ.-Περράκης

ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης-Κουλακιώτη): Τζήκα 6, Μητράγκα 2, Δραγκόλα 6, Κλεπουσνιώτου, Σιμορέλη, Δημητρακοπούλου, Μανουσαρίδου 2, Γιαμλόγλου, Μανωλοπούλου 17.

Φρυγανιώτης (Μελετιάδης): Σιακαβάρα 7(1), Κραγιοπούλου 6, Μουταφίδου Μ. 4, Χρυσοστομίδου, Τσακίρη 11, Κανελλιά, Παπουτσή 2, Στεργίου 9.

ΑΣ Πανοραμα 51

ΠΣ Ευκαρπια 46

Δεκάλεπτα: 13-10, 27-22, 44-38, 51-46

Διαιτητές: Καντερές-Κανελλίδης

ΑΣ Πανόραμα(Διαβολεμένου): Ριτζαλέου 13(1), Βασλαματζή, Μπάμπικερ 4, Αβραμίδου, Σταματιάδου 6, Κιλιγκαρίδου 13(3), Κονδύλη 2, Τοκμάκη 11, Τόσκα, Παπαγρηγορίου, Μαρκοπούλου, Τυφλού 2.

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Γεωργιάδου 5(1), Κογκαλίδου, Κατρακυλίδου 6, Παντελιάδου 13, Δημητριάδου Κ. 2, Δημητριάδου Π. 2, Αντικατζίδου 2, Γεράκου 12, Κέκελη 4, Λειβαδιώτου, Παρασκευαϊδου, Γκάτσου.

Η βαθμολογία

1) ΜΕΝΤ          42        1241-748         493

2) ΠΣ Ευκαρπίας         39        1349-754         595

3) ΑΣ Πανόραμα         38        1117-893         224

4) Φρυγανιώτης         35        1108-745         363

5) ΕΟ Σταυρούπολης  33        1033-838         195

6) ΓΣ Μενεμένης         32        1059-876         183

7) ΧΑΝΘ          32        917-850           67

8) Ζέφυρος      30        985-993           -8

9) Αμπελόκηποι Μενεμένη    28        938-882           56

10) Θερμαϊκός Θέρμης           28        1018-1030       -12

11) ΠΚ Νεάπολης        25        878-1108         -230

12) Αχιλλέας Τριανδρίας        23        741-1157         -416

13) Αριστοτέλης Σταυρού      22        451-1164         -713

14) Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου      18        582-1379         -797

*ΑΣ Πανόραμα, Φρυγανιώτης, ΧΑΝΘ, ΓΣ Μενεμένης, ΕΟ Σταυρούπολης, Ζέφυρος, Αμπελόκηποι Μενεμένη και Αχιλλέας Τριανδρίας, έχουν έναν αγώνα λιγότερο, ενώ ο Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου δύο και έναν μηδενισμό

Η επόμενη αγωνιστική (22η, 13/3)

Ζέφυρος-Αμπελόκηποι Μενεμένη

Αχιλλέας Τριανδρίας-Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου

Αριστοτέλης Σταυρού-ΠΚ Νεάπολης

Φρυγανιώτης-ΕΟ Σταυρούπολης

ΜΕΝΤ-Θερμαϊκός Θέρμης

ΓΣ Μενεμένης-ΑΣ Πανόραμα

ΠΣ Ευκαρπίας-ΧΑΝΘ