Αναλυτικα τα αποτελέσματα της Β ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

22

Τα αποτελέσματα

Γαλαξίας Αδένδρου-Αμπελόκηποι Μενεμένη 20-14(10), 31-28(20), 48-41(30), 66-48(τελικό)

Δόξα Δρυμού-ΗΟΟΡ  19-27(15), 30-36(20), 43-52(30), 54-67(τελικό)

Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 8-18(10), 17-37(20), 28-59(30), 41-66(τελικό)

Εθνικός Λαγυνών-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 21-18(10), 45-32(20), 71-43(30), 83-47(τελικό)

ΠΚ Νεάπολης-Αριστοτέλης Σταυρού 16-14(10), 31-25(19), 39-43(30), 53-57(τελικό)

Θερμαϊκός-Αστέρας Κουκλουτζά 18-19(10), 26-37(20), 44-43(30), 58-59(τελικό)

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΔΑΣΩ 18-8(10), 33-21(20), 53-34(30), 68-48(τελικό)

Η βαθμολογία

1) Εθνικός Λαγυνών   30        1138-904         234

2) ΗΟΟΡ          27        1011-859         152

3) Αστέρας Κουκλουτζά         26        994-851           143

4) Δόξα Δρυμού          26        960-889           71

5) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων            24        907-870           37

6) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη         24        944-911           33
7) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου   22        921-943           -22

8) Αριστοτέλης Σταυρού        22        923-941           -18

9) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού  22        899-869           30

10) ΠΚ Νεάπολης        20        880-962           -82

11) Γαλαξίας Αδένδρου          20        922-978           -56

12) ΔΑΣΩ         19        889-1039         -150

13) Θερμαϊκός            18        830-938           -108

14) Αμπελόκηποι Μενεμένη  15        745-1009         -264

Η επόμενη αγωνιστική (16η, 31/1)

ΗΟΟΡ-Γαλαξίας Αδένδρου

Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Δόξα Δρυμού

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού

Αριστοτέλης Σταυρού-Εθνικός Λαγυνών

Αστέρας Κουκλουτζά-ΠΚ Νεάπολης

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Θερμαϊκός

Αμπελόκηποι Μενεμένη-ΔΑΣΩ

 

Θερμαϊκός 58

Αστέρας Κουκλουτζά 59

Δεκάλεπτα: 18-19, 26-37, 44-43, 58-59

Διαιτητές: Τσάνταλη-Αλατσίδης

Θερμαϊκός (Νέτας): Παπαδόπουλος 4, Δαγκλής 2, Αλεξιάδης 3(1), Γκίτνου 6(1), Πολύχρους 15(1), Οικονομάτος Μ., Καλαϊτζής 5(1), Αλβανίδης 14(3), Τσιαπανίτης, Γερολυμάτος 4, Μυλωνάς 6.

Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης-Τραμουντάνης): Τουλούμης 19(1), Παπαγεωργίου 2, Μπίκης 8(2), Μηναϊδης 3, Λουτράρης, Κολιτζίκης, Σταμπολίδης 10(1), Κοκκαλιώτης 4, Ανταβαλής 6, Παπαδόπουλος, Ζαταγιάς 4, Κανλής 3.

ΠΚ Νεάπολης  53

Αριστοτέλης Σταυρού 57

Δεκάλεπτα: 16-14, 34-25, 40-43, 53-57

Διαιτητές: Θεοδώρου-Κασόλης

ΠΚ Νεάπολης (Αποστόλου- Παγκούτσος): Τσακιρίδης, Γιαννούλης 7(2), Παπασωτηρίου 4, Κολοκυθάς 4, Μαυροκεφαλίδης 3, Μαρλάς, Χύτας 2, Τσιακίρης 17(3), Δημητρόπουλος 9(2), Λεμοντζής 7(1).

Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Ταντσος 15(5), Σίμου 7, Θεοδώρου 17(3), Μπελτές, Βούζος 9, Αλεξινάκης 7, Καραγιώρας 2, Φιντιρικάκης.

Δόξα Δρυμού 54

ΗΟΟΡ 67

Δεκάλεπτα: 11-19, 30-36, 43-52, 54-67

Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Τζεκάκης Γ.

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Ζητάκης 17, Πράντζος 14(1), Μαραγκινός 7(1), Παπαοικονόμου, Δαμίγος, Χατζηιωάννης 4, Παγωνούδης 9(1), Γλαβάς 3(1).

HOOP (Ούλιος- Μασλαρινός): Παπανίκος, Τσακίρης, Ιωαννίδης 12(1), Πολυχρονιάδης, Δανούσης 6, Λίλης, Πετράς 2, Μπλαβάκης 2, Παντελίδης 19(5), Μουρατίδης 8, Κιρκινεζιάδης 18.

Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων  41

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 66

Δεκάλεπτα: 8-18, 17-37, 28-59, 41-66

Διαιτητές: Τσάνταλη-Κανελλίδης

Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (Μύθου): Αθανασίου 7(1), Ξανθόπουλος, Αστερίου 1, Παρίσης 3, Μεντελίδης, Μαργαρίτης 9, Ζαφειρόπουλος, Καραγιαννίδης 13, Δώνης 8.

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Χαλκιάς-Βατός): Τιγκλιανίδης Π. 3(1), , Γαλιατσάτος 9(1), Βεβές 4, Λαγούρος 4, Σιούλας, Τολιόπουλος 14(4), Ρατόπουλος 2, Παμπούρης 6, Τζέλος 19(2), Παπαρισούλης 5(1).

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 68

ΔΑΣΩ 48

Δεκάλεπτα: 18-8, 33-21, 53-34, 68-48

Διαιτητές: Βασιλόπουλος-Λόλι

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Γκοβεδάρος 3(1), Τσιπίδης 2, Μακρίδης 8, Παπουνίδης 8, Βαλσαμίδης 17, Χατζηνικολάου 8(2), Δημάκος 9, Δρέτας, Καλούτσικος 13, Γεωργιλάς.

ΔΑΣΩ(Ντούλης): Διαμαντής, Τσιρκινίδης 6, Ατματζίδης 8, Γιαννούσης 8, Παπλωματάς 15, Καρράς 11.

Εθνικός Λαγυνών  83

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου  47

Δεκάλεπτα: 21-18, 45-32, 71-43, 83-47

Διαιτητές: Θρασυβουλίδης-Κλεπουσνιώτου

Εθνικός Λαγυνών (Καραγιαννίδης): Γιώρτσιος 10(1), Τσομπανάκης 3, Γεράκης 5(1), Τσιάτσιος 4, Καϊβετζής 14(3), Γουνιώτης 20, Μυσιρλόγλου Γ. 16(2), Τριανταφυλλίδης 6, Σισκούδης, Χρηστίδης 5.

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Χατζηβρέττας-Μήτκος): Μήτκος 2, Καραγιαννίδης 2, Μουτσίκας 1, Σίσκος 6, Δέτσικας 10(2), Μπεκίρι 2, Κρίτσικας 13, Ντίμο 2, Ροϊδης 2, Παπαστεφάνου, Εδίρνελης 7(2).