Αναλυτικα τα αποτελέσματα της Α ΕΚΑΣΘ

120

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 47

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 50

Δεκάλεπτα: 14-21, 23-29, 27-39, 47-50

Διαιτητές: Κατσώνης-Κούρογλου

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Θώμογλου 12(1), Βελούδη 3, Κισκιπέλη, Φιλίππου, Παπαδοπούλου 17(2), Σταματέλου 8, Σαλαμάνη 2, Σακκά 5, Σιδηροπούλου, Αμουτζίδου.

ΑΣ Πανόραμα(Διαβολεμένου): Κονδύλη 6, Κιζιρίδου 2, Ριτζαλέου 15(2), Βασλαματζή, Μπάμπικερ 9, Αβραμίδου 7, Τοκμάκη 2, Σταματιάδου 6, Κιλιγκαρίδου 3(1), Τόσκα, Μαρκοπούλου, Τυφλού.

Μ.ΑΛΕΞ.ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 29

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 82

Δεκάλεπτα: 3-17, 9-37, 21-64, 29-82

Διαιτητές: Μαγή-Κασούμης

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου (Ντάλης): Κουρτπαρασίδου 6, Προβατάρη, Τακίδου, Ακριτίδου 8, Τζωρτζίδου 6(1), Τσούλε 5(1), Τσιτσέλη 4, Ευαγγελίδου.

Φρυγανιώτης (Μελετιάδης): Σιακαβάρα 5(1), Κραγιοπούλου 12, Μουταφίδου Μ. 6, Χρυσοστομίδου 2, Τσακίρη 6, Κανελλιά 9, Στεργίου 38(1), Παπουτσή 4.

 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 35

ΜΕΝΤ 60

Δεκάλεπτα: 14-14, 17-29, 26-46, 35-60

Διαιτητές: Στούμπος-Καραγιαννίδης

Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 7, Λαζαρέλη 5, Τσίγκου 2, Τσαπόγα, Νικολαϊδου 2, Μαλιακά, Ισμαήλ 2, Ζέρβα 1, Παπάζογλου, Ποτούπνι 4, Σταμούλη 12.

ΜΕΝΤ (Ακσεχέρογλου-Νομικός): Τσαλοπούλου 7(1), Καμπίτση 6(2), Παπαρέντη, Πολύχρου 3(1), Κοκκίνου 8, Καλογρίδου 13(1), Αραμπατζή 5, Κωφοκώτσιου 2, Σωματάκη 6, Κουλαρτσά 8, Σιδερίδου 2, Αβρονιδάκη.

 

ΕΟΣ 62

ΖΕΦΥΡΟΣ 42

Δεκάλεπτα: 14-7, 31-17, 44-31, 62-42

Διαιτητές: Καμηλάρης-Νάκας

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Πεχλιβανίδου Σ. 16(1), Τσιλιφώνη 3(1), Βέκιου 8, Τακίδου 6(2), Μπατζώνη, Μαγδαλιανίδου 4, Γούτη, Σαββίδου, Χαλκίδου 8(1), Αντωνιάδου 4(1), Χατζηστρατή, Γρηγοριάδου 13.

Ζέφυρος (Σταφυλάς): Γεωργούλα 3, Παπαδοπούλου 10, Αθιανά 16(1), Κοντογιώργου 9(1), Καλαμπάκα, Κρίκη, Αξιλιθιώτη, Γραβάνη 1, Οζπαπαδοπούλου Μ. 2, Χριστάκογλου 1, Μπάλκογλου.

ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 35

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 62

Δεκάλεπτα: 13-17,  18-27, 30-48, 35-62

Διαιτητές: Κυρίτσης-Δώνης

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Νιγδέλη 8(1), Παράσχου, Γιοσμά 6, Μπακογιάννη 12(2), Μίχου, Παπαδοπούλου Α., Παπαδοπούλου Ε. 2, Ιακωβίδου, Παπακωνσταντίνου 7, Μήτα, Υδραίου, Λιόλιου.

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Γεωργιάδου 12(4), Κατρακυλίδου 1, Παντελιάδου 10, Δημητριάδου Κ., Αντικατζίδου 12, Παρασκευαϊδου, Γκάτσιου, Γεράκου 8, Δημητριάδου Π. 4, Λειβαδιώτου 10, Κέκελη 5(1).

Αμπελοκηποι Μενεμενης 36

ΧΑΝΘ 40

Δεκάλεπτα: 13-9, 21-19, 27-27, 36-40

Διαιτητές: Κυρίτσης-Σκρίνος

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Κεσεσίδου 13(1), Θεολόγου 2, Κεσόγλου 6(1), Δημητριάδου, Κοκκάλη 5, Σιχλίδου 2, Πετρίδου 3, Παπαγεωργοπούλου Ε. 3, Τζανή 2, Παπαγεωργοπούλου Ι., Παπαδοπούλου.

ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης-Σερέτης): Τζήκα 4, Μητράγκα, Δραγκόλα 14(3), Κλεπουσνιώτου 2, Κολιαδήμα, Σιμορέλη, Δεβετζή, Μανουσαρίδου 6, Γιαμλόγλου, Μανωλοπούλου 14.

Αριστοτελης Σταύρου 19

ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 46

Δεκάλεπτα: 6-12, 10-24, 18-33, 19-46

Διαιτητές: Τζιοβανάκης-Φίλλιος

Αριστοτέλης Σταυρού (Κουτσιανούδης): Γκορέγια 2, Λιτσάκη 3(1), Μπεντοσβίλι Ι. 4, Κωνσταντικάκη 2, Μπεντοσβίλι Χ., Λιαμάκη, Κουβαλακίδου3 , Μπουρλή 1, Ντούλια, Τσουραλάκη, Κωνστνατινάκη 4.

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας- Σιδερίδης): Τσελεκίδου 6, Τσαμπάκου 4, Παγκαλίδου 11(2), Αναστασιάδου 3, Τζαβέλα 2, Παναγιωτίδου 15, Χωρούδα 5(1).

Η βαθμολογία

1) ΜΕΝΤ          32        993-594           399

2) ΠΣ Ευκαρπίας         31        1033-529         504

3) ΑΣ Πανόραμα         30        909-721           188

4) Φρυγανιώτης         28        934-596           338

5) ΧΑΝΘ          27        756-658           98

6) ΕΟ Σταυρούπολης  26        808-666           142

7) ΓΣ Μενεμένης         25        831-690           141

8) Ζέφυρος      22        740-839           -99

9) Αμπελόκηποι Μενεμένη    21        719-665           54

10) Θερμαϊκός Θέρμης           20        731-741           -10

11) ΠΚ Νεάπολης        19        630-851           -221

12) Αχιλλέας Τριανδρίας        17        563-920           -357

13) Αριστοτέλης Σταυρού      17        335-883           -548

14) Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου      15        488-1117         -629

 

*Αμπελόκηποι Μενεμένη, Θερμαϊκός Θέρμης, Αχιλλέας Τριανδρίας και Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (18η, 13/2)

Φρυγανιώτης-Αμπελόκηποι Μενεμένη

ΠΣ Ευκαρπίας-Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου

ΓΣ Μενεμένης-ΠΚ Νεάπολης

ΜΕΝΤ-Αριστοτέλης Σταυρού

Ζέφυρος-Αχιλλέας Τριανδρίας

ΑΣ Πανόραμα-ΕΟ Σταυρούπολης

ΧΑΝΘ-Θερμαϊκός Θέρμης