Αναλυτικα τα αποτελέσματα της Α ΕΚΑΣΘ Γυναικών

20

Τα αποτελέσματα

Αριστοτέλης Σταυρού 48

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 38

Δεκάλεπτα: 12-17, 30-24, 38-28, 48-38

Διαιτητές: Αλατσίδης-Δώνης

Αριστοτέλης Σταυρού (Τάντσος-Κουτσιανούδης): Χωρούδα 19(2), Κωνσταντινάκη Ε. 9(1), Μπεντοσβίλι Χ., Κωνσταντίνη, Τσουραλάκη 6, Κωνσταντινάκη Δ. 5(1), Ντούλια 5, Κωνσταντινάκη Ακο 2, Πασαλή 2.

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Ντάλης-Καραγιαννίδης): Προβατάρη 2, Τσούλε 10(2), Χύσα 5(1), Μακαρίδου 12(1), Πατσίδου 3, Ανδριοπούλου 2, Νεραντζίδου 5, Λιόζιου.

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 27

Θερμαϊκός Θέρμης 53

Δεκάλεπτα: 11-18, 13-27, 21-42, 27-53

Διαιτητές: Καμηλάρης-Κατσίνας

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Βατός):Μίχου 4, Ρεσίτη 4, Πρίντσου, Ζαφειρίδου, Τσιούκρα 6, Δάικου Ν. 13.

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Γεωργούλα 2, Λάππα 1, Αθιανά 10, Σακκά 2, Σταματέλου 6, Χριστάκογλου 6, Σαλαμάνη 14(1), Φιλίππου 4, Καλαμπάκα 4, Σιδηροπούλου 4, Αμουτζίδου, Μαρασλίδη.

Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης 56

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 45

Δεκάλεπτα: 18-17, 28-27, 48-33, 56-45

Διαιτητές: Kωνής-Κουτσουμάρης

Αστέρας Ιπποδρομίου-Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη (Παλαμουτίδου-Νικολαΐδης):Γκαβέζου 8, Σιφναίου 11(3), Καραγιαννάκη 2, Δημητριάδου, Γκιώργη, Ζαμπουρίδου 6, Παπαδοπούλου 15, Αναγνώστου 8, Δελιγκά, Γραβάνη, Καμπερίδου.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Μελετιάδης):Σιδερίδου, Θεοδώρου 8, Πάππα 5(1), Γαβρίλη 12(2), Χρυσοστομίδου, Βουζούκου, Μανωλοπούλου 6, Στεργίου 14(1).

ΠΚ Νεάπολης 50

ΓΣ Μενεμένης 58

Δεκάλεπτα: 11-15, 24-27, 40-42, 50-58

Διαιτητές: Αναστασιάδης Γ.-Νάκας

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Καρακωτιά 19, Παράσχου 15(1), Μήτα 5(1), Υδραίου 2, Μπακογιάννη, Στυλιανού, Ιακωβίδου 2, Μαρκοπούλου 3(1), Παπαδοπούλου 2.

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας-Σάββα): Παπαρέντη 7, Παυλίδου 8(1), Ούτσιου 7, Παναγιωτίδου 3, Αναστασιάδου 8, Γεράκου 5, Σιδηροπούλου 13(4), Τσελεμπή 5, Δεληγιάννη 2.

Αχιλλέας Τριανδρίας 52

ΧΑΝΘ 60

Δεκάλεπτα: 9-16, 21-29, 38-40, 52-60

Διαιτητές: Καρμπά-Κούρογλου

Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 16, Βασιλοπούλου, Θεοδοσιάδου, Φελούκα 8(2), Φυλακτού 2, Νικολαϊδου 2, Τσαπόγα 15, Ζέρβα 3(1), Σταμούλη 6.

ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης): Κοκκάλη 25, Τσιανάκα Ε. 2, Τσιανάκα Α. 12, Φόρογλου 5(1), Μητράγκα 8, Δασκαλοπούλου 2, Μανουσαρίδου 4, Αναγνώστου, Σιμορέλη 2.

ΕΟ Σταυρούπολης 61

ΠΣ Ευκαρπίας 53

Δεκάλεπτα: 22-14, 30-23, 43-36, 61-53

Διαιτητές: Δικταπανίδης-Αναστασιάδης Π.

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Χαλκίδου, Αντωνιάδου 4, Πεχλιβανίδου 8, Βέκιου 9(3), Κελεκίδου 2, Μαγδαλιανίδου, Πετρίδου 10, Σταυρίδου 14(1), Παπαδοπούλου Ε. 14(2), Μαναβή, Μαυροπούλου .

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Τσαλοπούλου 4(1), Γεωργιάδου 7(2), Κογκαλίδου 8, Κατρακυλίδου 8(2), Γκλεζάκη 9, Μαυροπούλου 6, Γκάτσου 1, Δημητριάδου 5, Κέκελη 3, Αθανασιάδου 2.

Ρεπό: Αμπελόκηποι Μενεμένη

Η βαθμολογία

1) ΓΣ Μενεμένης         37        1064-763         301

2) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη         36        1246-772         474

3) ΠΣ Ευκαρπίας         35        1199-819         380

4) Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης        34        1191-855         336

5) ΕΟ Σταυρούπολης  34        1158-922         236

6) ΧΑΝΘ          31        904-913           -9

7) Θερμαϊκός Θέρμης 27        921-997           -76

8) ΠΚ Νεάπολης          27        962-995           -33

9) Αχιλλέας Τριανδρίας          27        880-1138         -258

10) Αμπελόκηποι Μενεμένη  26        882-925           -43

11) Αριστοτέλης Σταυρού      24        800-1042         -242

12) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού            21        573-1077         -504

13) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 19        610-1172         -562

 

*ΠΣ Ευκαρπίας, ΕΟ Σταυρούπολης, ΠΚ Νεάπολης, ΧΑΝΘ και Αχιλλέας Τριανδρίας  έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (22η, 11/3)

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Αμπελόκηποι Μενεμένη

Θερμαϊκός Θέρμης-Αριστοτέλης Σταυρού

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού

ΧΑΝΘ-Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης

ΓΣ Μενεμένης-ΕΟ Σταυρούπολης

ΠΣ Ευκαρπίας-Αχιλλέας Τριανδρίας

Ρεπό: ΠΚ Νεάπολης