Αναλυτικα τα αποτελέσματα στην Α ΕΚΑΣΘ Γυναικών

31

Τα αποτελέσματα

 

Πρωτέας Κορδελιού-Θερμαϊκός Θέρμης 15-18(10), 19-22(20), 28-30(30), 43-44(τελικό)

Αριστοτέλης Σταυρού-Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 10-12(10), 20-22(20), 32-27(30), 44-43(τελικό)

ΓΣ Μενεμένης-Αχιλλέας Τριανδρίας 12-4(10), 27-13(20), 46-17(30), 53-25(τελικό)

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου-Αμπελόκηποι Μενεμένη  4-5(10), 13-16(20), 26-22(30), 38-33(τελικό)

ΠΚ Νεάπολης-ΧΑΝΘ  13-5(10), 26-26(20), 41-33(30), 49-41(τελικό)

Ιταλική Ακαδημία-ΕΟ Σταυρούπολης (αναβλήθηκε)

 

Η βαθμολογία

 

1) ΓΣ Μενεμένης         2          53-25   28

2) ΠΚ Νεάπολης          2          49-41   8

3) Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 2          38-33   5

4) Θερμαϊκός Θέρμης 2          44-43   1

5) Αριστοτέλης Σταυρού        2          44-43   1

6) Πρωτέας Κορδελιού           1          43-44   -1

7) Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου         1          43-44   -1

8) Αμπελόκηποι Μενεμένη    1          33-38   -5

9) ΧΑΝΘ          1          41-49   -8

10) Αχιλλέας Τριανδρίας        1          25-53   -28

11) ΕΟ Σταυρούπολης            0          0-0       0

12) Ιταλική Ακαδημία 0          0-0       0

 

*Ιταλική Ακαδημία και ΕΟ Σταυρούπολης έχουν έναν αγώνα λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (2η, 21/10)

 

ΕΟ Σταυρούπολης-ΠΚ Νεάπολης

ΧΑΝΘ-Αναγέννηση Νέου Ρυσίου

Αμπελόκηποι Μενεμένη-ΓΣ Μενεμένης

Αχιλλέας Τριανδρίας-Αριστοτέλης Σταυρού

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Πρωτέας Κορδελιού

Θερμαϊκός Θέρμης-Ιταλική Ακαδημία

 

Αριστοτέλης Σταυρού 44

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου  43

Δεκάλεπτα: 10-12, 20-22, 32-27, 44-43

Διαιτητές: Τζιοβανάκης-Χατζής

Αριστοτέλης Σταυρού (Τάντσος): Κωνσταντινάκη Ε. 9(3), Μπεντοσβίλι Χ., Κωνσταντινάκη Κ., Πασαλή 4, Μπεντοσβίλι Ι. 10, Τσουραλάκη 14(4), Μπουρλή, Ντούλια 6.

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου(Ντάλης): Προβατάρη 7(2), Γεράκου 15(2), Πατσίδου, Ακριτίδου 4, Αχμέτη 10(1), Μακαρίδου 7, Ανδριοπούλου, Νεραντζίδου, Γκόλτση.

Πρωτέας Κορδελιού 43

Θερμαϊκός Θέρμης  44

Δεκάλεπτα: 15-18, 19-22, 28-30, 43-44

Διαιτητές: Μιμηκόπουλος-Παρμακίδης

Πρωτέας Κορδελιού (Μπαλαφούτης): Μίχου Ε. 7, Μίχου Α. 13, Σιδερίδου 2, Τζιωρτζιώτη 2, Τσιούκρα, Τραϊανού, Γρηγοριάδου 9, Γούτη 10(1), Ρεσίτη.

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Βελούδη 2, Γκαβέζου 2, Σιδηροπούλου 2, Λάππα, Σταματέλου 4, Γούναρη 14, Λιάρτσα 11, Κωνσταντινίδου 5(1), Γαντά, Παπαϊωάννου, Ζωγράφου, Μαρασλίδη 4.

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου  38

Αμπελόκηποι Μενεμένη  33

Δεκάλεπτα: 4-5, 13-16, 26-22, 38-33

Διαιτητές: Μοσχάς-Κούρογλου

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου (Κουλακιώτης): Σιδερά 2, Χριστάκογλου, Κιλινκαρίδου, Καραγιαννάκη 1, Αθιανά 5, Σαλαμάνη, Γραβάνη, Παπαδάκη 6, Δέλλιου 13(4), Τσαλοπούλου 7(1), Τσαγκαρίδου 4, Κουλαρτζά.

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Χωρούδα-Βλαχάκη, Ουζούνη 2, Τσελεκίδου 4, Τζαβέλα 2, Γιοσμά 4, Σιχλίδου, Παπαγεωργοπούλου Ε. 5, Παπαγεωργοπούλου Α. 9, Πασχαλάκη, Τόσκα, Παυλίδου 7.

ΓΣ Μενεμένης  53

Αχιλλέας Τριανδρίας  25

Δεκάλεπτα: 12-4, 27-13, 46-17, 53-25

Διαιτητές: Μαγή-Κλιγκόπουλος

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας-Σάββα): Αλεξίου 4, Παπαρέντη 4, Παυλίδου 9(1), Αναστασιάδου, Χολέβα, Βασιλειάδου 12, Κοκκάλη 8, Σιδηροπούλου 6(2), Γκλεζάκη 6, Τσελεμπή 4, Κουλιού, Ιωαννίδου.

Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 6, Σαββίδου, Χατζηνικολάου 2, Βασιλοπούλου, Θεοδοσιάδου 6, Μαλιακά, Τζαντζαρά 2, Φυλακτού, Τσιλιφώνη, Νικολαϊδου 7(1), Ισμαήλ, Παπάζογλου 2.

ΠΚ Νεάπολης 49

ΧΑΝΘ 41

Δεκάλεπτα: 13-5, 26-26, 41-33, 49-41

Διαιτητές:  Ξενιτόπουλος-Μαραγκάκης

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος-Κρητικοπούλου): Καρακώτια 11(1), Παράσχου 5, Μήτα 2, Αθανασιάδου 2, Υδραίου, Μπαρμπαλιού 21(3), Ποτούπνι, Ζαμπουρίδου 3, Ιακωβίδου 1, Πουλάκη, Στυλιανού, Κλεπουσνιώτου 4.

ΧΑΝΘ (Σερέτης-Κουλακιώτη): Κοντραφούρη 6(2), Μητράγκα 6, Φόρογλου 8(1), Στάικου, Μανωλοπούλου 7, Καραγεωργίου, Δημητριάδου 6, Σιμορέλη, Δασκαλοπούλου 5(1), Γκοτζαμάνη, Αστεριάδου, Μαυροπούλου 3.