Αναλυτικά τα σημερινά αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής στην Α’ΕΚΑΣΘ Γυναικών

16

Τα αποτελέσματα

ΠΣ Ευκαρπίας-Αμπελόκηποι Μενεμένη 63-33

Δεκάλεπτα: 12-7, 27-15, 42-23, 63-33

Διαιτητές: Κανελλίδης-Δώνης

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Γεωργιάδου 7(1), Κογκαλίδου, Κατρακυλίδου 11, Ανταβαλή 1, Γκλεζάκη 14, Μαυροπούλου, Γκάτσου 1, Δημητριάδου 9, Λειβαδιώτου 2, Κέκελη 3, Αντικατζίδου 13, Γαβριηλίδου 2.

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Λιόλιου, Ουζούνη 6(1), Τσελεκίδου 6, Τζαβέλλα 5, Γιοσμά 2, Δανιήλ 3, Σιχλίδου, Παπαγεωργοπούλου Ε., Γραμματικοπούλου 1, Τζανή, Παπαγεωργοπούλου Ι. 4, Παρασχάκη 6

ΓΣ Μενεμένης-Αριστοτέλης Σταυρού 51-42

Δεκάλεπτα: 14-13, 28-27, 38-36, 51-42

Διαιτητές: Αναστασιάδης Π.-Τσαρδούλιας Χ.

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας-Σάββα): Παναγιωτίδου 6, Αναστασιάδου 8, Χολέβα 8(2), Γεράκου 3, Σιδηροπούλου, Τσελεμπή 16, Δεληγιάννη 2, Γραμματικοπούλου 8.

Αριστοτέλης Σταυρού (Τάντσος): Χωρούδα 11(3), Κωνσταντινάκη Ε. 15(3), Μπεντοσβίλι Χ. 6(1), Κωνσταντίνη, Τσουραλάκη 9, Κωνσταντινάκη Δ., Ντούλια 1, Κωνσταντινάκη Κ., Πασαλή

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 27-86

Δεκάλεπτα: 4-25, 15-47, 20-66, 27-86

Διαιτητές: Ξενιτόπουλος-Αλατσίδης

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Ντάλης): Κουρτπαρασίδου 2, Προβατάρη 4(1), Τσούλε 5, Ανδριοπούλου 7, Ακριτίδου 2, Πατσίδου, Καρακίτσου, Μακαρίδου 6, Τιτοπούλου, Λιόζου, Πεκιαρίδου, Νεραντζίδου 1.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Μελετιάδης): Μουταφίδου Ι. 12, Σιδερίδου, Θεοδώρου 28, Γαβρίλη 11(1), Πάππα 3(1), Χρυσοστομίδου 1, Βουζούκου 6, Μανωλοπούλου 5(1), Στεργίου 20(2)

Θερμαϊκός Θέρμης-Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης 42-61

Δεκάλεπτα: 6-10 , 21-27, 26-42, 42-61

Διαιτητές: Καρμπά-Φωκά

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Γεωργούλα 8, Βελούδη, Αθιανά 14(2), Σακκά, Σταματέλου 6, Χριστάκογλου, Σαλαμάνη 11(1), Φιλίππου, Παπαγεωργίου 3, Σιδηροπούλου, Μαλαρασλίδη, Κουλαρτσά.

Αστέρας Ιπποδρομίου-Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη (Παλαμουτίδου-Νικολαΐδης): Σιφναίου 13(3), Καραγιαννάκη, Δημητριάδου, Μπαρμπαλιού, Γκιώργκη 4, Ζαμπουρίδου 13, Παπαδοπούλου 25, Αναγνώστου 4, Γραβάνη, Καμπερίδου 2

Αχιλλέας Τριανδρίας-ΕΟ Σταυρούπολης 41-59

Δεκάλεπτα: 13-11, 23-24, 32-37, 41-59

Διαιτητές: Στούμπος-Μπάρμπας

Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 6, Λαζαρέλη 4, Φελούκα 6, Παπαζογλου 5, Κουβαλακίδου 2, Φυλακτού, Αποστολίδου, Τσαπόγα 14, Σταμούλη 4, Ισμαήλ.

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Τακίδου 6, Χαλκίδου 9, Βέκιου, Μαγδαλιανίδου 4, Πετρίδου 9, Παπαδοπούλου Ε. 24(2), Μαναβή, Γούτη, Τσιλιφώνη 5(1), Πεταχτή 2, Χατζηστρατή

ΧΑΝΘ-ΠΚ Νεάπολης 40-33

Ρεπό: Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού

 

Η βαθμολογία

1) ΠΣ Ευκαρπίας         11        389-222           167

2) ΕΟ Σταυρούπολης  11        352-256           96

3) Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης        10        337-232           105

4) ΓΣ Μενεμένης         10        293-203           90

5) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη         9          317-202           115

6) ΧΑΝΘ          9          276-262           14

7) Αχιλλέας Τριανδρίας          9          285-327           -42

8) ΠΚ Νεάπολης          8          295-308           -13

9) Θερμαϊκός Θέρμης 7          255-267           -12

10) Αμπελόκηποι Μενεμένη  7          261-309           -48

11) Αριστοτέλης Σταυρού      7          252-343           -91

12) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού            5          159-322           -163

13) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 5          150-368           -218

 

* Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού, Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη, Θερμαϊκός Θέρμης, Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου, ΓΣ Μενεμένης και Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης έκαναν το ρεπό τους.

Η επόμενη αγωνιστική (7η, 13/11)

Αμπελόκηποι Μενεμένη-ΓΣ Μενεμένης

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Θερμαϊκός Θέρμης

Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης-Αχιλλέας Τριανδρίας

ΠΚ Νεάπολης-ΠΣ Ευκαρπίας

ΕΟ Σταυρούπολης-ΧΑΝΘ

Ρεπό: Αριστοτέλης Σταυρού