Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής στον δεύτερο όμιλο της Β’ΕΚΑΣΘ Ανδρών

152

Τα αποτελέσματα

Ασβεστοχώρι-ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας  29-15(10), 44-25(20), 60-39(30), 72-65(τελικό)

Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς-Αριστοτέλης Επανομής 8-24(10), 24-41(20), 35-59(30), 54-79(τελικό)

Μαραθών-Βεργίνα 31-36(20), 61-60(τελικό)

ΑΚ Πανοράματος-ΑΟ Αρετσούς 14-11(10), 23-22(20), 40-42(30), 48-48(35), 52-50(τελικό)

ΑΕ Πυλαίας-ΑΣ Πανόραμα 17-10(10), 41-31(20), 61-47(30), 69-67(τελικό)

Γαλαξίας-Αχιλλέας Τριανδρίας  15-25(10), 26-45(20), 43-61(30), 55-77(τελικό)

ΑΚ Αστέρια-Νέα Ραιδεστός 17-25(10), 30-51(20), 47-70(30), 59-87(τελικό)

Η βαθμολογία

1) Νέα Ραιδεστός       17        705-549           156

2) Αριστοτέλης Επανομής      17        597-483           114

3) Ασβεστοχώρι         16        599-530           69

4) Αχιλλέας Τριανδρίας          15        672-606           66

5) ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας   15        605-567           38

6) ΑΚ Πανοράματος    15        500-499           1

7) ΑΟ Αρετσούς          14        598-554           44

8) Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς  14        660-635           25

9) Βεργίνα       12        506-531           -25

10) Μαραθών 12        574-662           -88

11) ΑΣ Πανόραμα       11        572-629           -57

12) ΑΚ Αστέρια           11        516-607           -91

13) ΑΕ Πυλαίας           10        472-595           -123

14) Γαλαξίας   10        495-624           -129

Η επόμενη αγωνιστική (10η, 6/12)

Αριστοτέλης Επανομής-Ασβεστοχώρι

Βεργίνα-Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς

Μαραθών-ΑΚ Πανοράματος

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας-ΑΕ Πυλαίας

ΑΣ Πανόραμα-Γαλαξίας

Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΚ Αστέρια

Νέα Ραιδεστός-ΑΟ Αρετσούς

 

ΑΕ Πυλαίας 69

ΑΣ Πανόραμα  67

Δεκάλεπτα: 17-10, 41-31, 61-47, 69-67

Διαιτητές: Τζεκάκης-Στούμπος

ΑΕ Πυλαίας (Λίτσου): Τσίκος, Ντουπτσόγλου 15(5), Αναστασιάδης, Αντώνης 6(1), Μαλακόπουλος 8(1), Καρράς 10(2), Μαλιγκούρας 7, Κούτος 2, Παπακώστας 2, Κυριακού 19.

 

ΑΣ Πανόραμα (Μαυρίδης-Ριτζαλέου): Χοϊδάς 9, Αλεξιάδης 7(1), Κελέκης, Κρίτσας 19, Τσάκος 13(3), Κουφός 9, Σπανός Γ., Μαυρίδης 2, Καλουπτσόγλου, Νικολόπουλος, Σπανός Μ. 8(2).

Μαραθών 61

Βεργίνα 60

Δεκάλεπτα: 17-23, 31-36, 45-49, 61-60

Διαιτητές: Καντερές-Αθανασιάδης Β.

Μαραθών (Κοσμάς): Αργυρίου, Πολυχρονίδης 3, Πατίκας 11(1), Καραγκιαβουρίδης 8, Γιοβανούδης 3, Σπύρου, Χατζηβασιλειάδης 9(1), Λάκος 3(1), Ουγουρλόγλου 9, Καραμάνης 12, Τζώλος 3.

 

Βεργίνα (Μήτσικας-Σερβίτας): Κονιώρης 11(1), Βουδούρης,  Δημητρόπουλος 9(2), Καλαϊτζής 12(2), Παντερής, Πούλιος 5, Παπαγεωργίου 10, Δελκούσης 13(1).

Ασβεστοχώρι  72

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας  65 

Δεκάλεπτα: 29-15, 44-25, 60-39, 72-65

Διαιτητές: Πράττος-Κλεπουσνιώτου

Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης-Κουτσουρίδης): Κανόπουλος 2, Βαλεργάκης 3(1), Μπεχλιβάνης 24(6), Αραμπατζής, Σταματέλος 2, Τάνης 9(3), Αρνίδης 5(1), Τσίμπουρης 3(1), Τόσκας, Μπάκος 12(1), Μελίδης 5, Κουτσόβουλος 7(1).

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας (Κατσικάρης-Καλτσίδης): Φορίδης 6, Πετρόβαλης 4, Σουλούγκας 4, Γκόγκος 31(1), Μπάγκι 10(2), Δελόγλου 6(2), Καλαμπόκης 4.

Γαλαξίας 55

Αχιλλέας Τριανδρίας 77

Δεκάλεπτα: 15-25, 26-45, 43-61, 55-77

Διαιτητές: Ηλιόπουλος-Μαρκούσης

Γαλαξίας (Βουλκίδης-Ζελενίτσας): Ντέμπος 8, Παπαδημητρίου 3(1), Σύρος 4, Διαμαντής 12, Σμπρίνης, Βλαχάκης 2, Ιωαννίδης 3, Τσέτσιλας 2, Σελεμίδης 9, Κετσετζής, Μάντζιαρης 12(1).

Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Τσανακτσίδης 8(2), Μάτκα 15, Πετρίδης 7(1), Χατζόπουλος 8(1), Θεοδώρου 8(2), Βαρδουνιώτης 4, Παρίσης 6(2), Μπουράκης, Τσελέκης 11, Καμπανάς 10(1).

Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς 54

Αριστοτέλης Επανομής 79

Δεκάλεπτα: 8-24, 24-41, 35-59, 54-79

Διαιτητές: Κωνής-Αναστασιάδης Π.

Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς (Κασιόλας-Κεπελέκης): Γιομπλιάκης 4, Παναγιώτου 2, Φραντζής 6, Παπαδόπουλος 12(3), Ναζίρης 9, Αρνίδης, Μιχαηλίδης 4, Καρβουνάρης, Τσαμασλίδης 4, Κουσίδης 13, Καραμπέρης.

Αριστοτέλης Επανομής (Γκένογλου): Κουτρομπίλας, Νικητιανός 8, Τουβεντσίδης 7, Μπέλλος 12(1), Κουκουσεράκης 8, Παπαχρήστος 10(1), Σαχινίδης 13(2), Δέλλας 3, Μπαρτζώκας 7(1), Μαγγλάρης 11(1), Σιάμος, Τήλιας.