Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο της Β’ΕΚΑΣΘ Ανδρών

147

Τα αποτελέσματα

Γαλαξίας Αδένδρου-Θερμαϊκός  14-13(10), 28-27(20), 49-55(38), 52-57(τελικό)

Δόξα Δρυμού-ΠΚ Νεάπολης 22-18(14), 30-26(20), 46-41(35), 54-48(38), 59-58(τελικό)

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Εθνικός Λαγυνών 8-29(10), 30-50(20), 44-70(30), 62-79(τελικό)

ΔΑΣΩ-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου  12-16(10), 23-30(20), 38-49(30), 55-67(τελικό)

Αμπελόκηποι Μενεμένη-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 13-10(10), 34-31(20), 42-53(30), 55-73(τελικό)

ΗΟΟΡ-Αστέρας Κουκλουτζά  25-22(20), 39-35(30), 52-48(τελικό)

Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Αριστοτέλης Σταυρού  18-16(10), 30-27(20), 46-37(30), 62-55(τελικό)

Η βαθμολογία

1) Εθνικός Λαγυνών   18        685-553           132

2) Δόξα Δρυμού          17        612-541           71

3) ΗΟΟΡ          16        608-529           79
4) Αστέρας Κουκλουτζά         16        615-491           124

5) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων            14        559-525           34

6) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη         14        567-562           5

7) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου   13        564-546           18

8) Αριστοτέλης Σταυρού        13        563-566           -3

9) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού  12        523-543           -20

10) ΠΚ Νεάπολης        12        533-575           -42

11) Γαλαξίας Αδένδρου          12        538-581           -43

12) ΔΑΣΩ         12        556-633           -77

13) Θερμαϊκός            11        485-578           -93

14) Αμπελόκηποι Μενεμένη  9          432-617           -185

Η επόμενη αγωνιστική (10η, 6/12)

ΠΚ Νεάπολης-Γαλαξίας Αδένδρου

Εθνικός Λαγυνών-Δόξα Δρυμού

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-ΔΑΣΩ

Θερμαϊκός-Αμπελόκηποι Μενεμένη

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΗΟΟΡ

Αστέρας Κουκλουτζά-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων

Αριστοτέλης Σταυρού-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

ΗΟΟΡ 52

Αστέρας Κουκλουτζά 48

Δεκάλεπτα: 14-11, 25-22, 39-35, 52-48

Διαιτητές: Βασιλόπουλος-Φίλλιος

HOOP (Ούλιος-Μασλαρινός): Παπανίκος, Τσακίρης, Ιωαννίδης, Σαχινίδης, Πετράς, Μπλαβάκης 2, Παντελίδης 15(3), Καραδήμος, Μουρατίδης 9(1), Δανούσης, Κιρκινεζιάδης 17, Σιδηρόπουλος 9(2).

Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης-Τραμουντάνης): Τουλούμης 20(2), Παπαγεωργίου 3, Μπίκης, Μηναϊδης 4, Ριζόπουλος 3(1), Κολιντζίκης, Παπαδόπουλος, Σταμπολίδης 7, Κοκκαλιώτης 7(1), Ζαταγιάς 4, Εξίζογλου, Ανταβαλής.

Δόξα Δρυμού 59

ΠΚ Νεάπολης  58

Δεκάλεπτα: 12-13, 30-26, 40-39, 59-58

Διαιτητές: Αναστασιάδης Β.-Κανελλίδης

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αδαμόπουλος 6(1), Χασάπης 5(1), Πράντζος 13(1), Μαραγκινός 7(1), Παπαοικονόμου, Δαμίγος 4, Χατζηιωάννης 8, Στουγιάννης 6, Παγωνούδης 5, Γλαβάς 5(1).

ΠΚ Νεάπολης (Αποστόλου- Παγκούτσος): Δημητρόπουλος 10(2), Γιαννούλης 4, Παπασωτηρίου 6(2), Κολοκυθάς 3, Κυριακίδης, Μαυροκεφαλίδης 8(1), Μαρλάς 14, Τιγκιρίδης, Πέπας, Τσιροπούλης 4, Λεμοντζής 10(2).

Γαλαξίας Αδένδρου 52

Θερμαϊκός 57

Δεκάλεπτα: 14-13, 28-27, 47-43, 52-57

Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Νάκας

Γαλαξίας Αδένδρου (Κουμαριάς-Παπαδημητρίου): Ρούζιος 14, Κυανίδης, Τσέτουρας, Γιάνναρης, Βλάχος 6(2), Καλαμπάκας 3, Φίκατας 2, Μπένας, Πλατανίτης 27(1), Χατζηαναγνώστης.

Θερμαϊκός (Νέτας): Παπαδόπουλος 4, Αλεξιάδης 1, Γκίτνου 11(3), Πολύχρους, Οικονομάκος, Καλαϊτζής 11, Αλβανίδης 8(2), Τσιαπανίτης 17(1), Γερολυμάτος 2, Μυλωνάς 3.

Αμπελόκηποι Μενεμένη 55

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 73

Δεκάλεπτα: 13-10, 34-31, 42-53, 55-73

Διαιτητές: Κολοκυθάς-Κουτσουμάρης

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Μαστοράκης 4, Δημητρακόπουλος 2, Μουτίδης 3(1), Σαχινίδης 13(1), Επιτρόπου 7, Στεφούλης 10(2), Πανταζής 2, Παλιογιάννης 5(1), Πασενίδης 4, Ρούμπης 5.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Δελλής 11, Γκοβεδάρος 1, Τσιπίδης 2, Βαλσαμίδης 2, Παπουνίδης 15(1), Χατζηνικολάου 14(2), Καραγιαννίδης 3(1), Δημάκος 8, Δρέτας 4, Καλούτσικος 9, Κυζάκης, Φουτσιτζής 4.