Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής στην Α’ΕΚΑΣΘ Γυναικών

64

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι Μενεμένη-ΓΣ Μενεμένης 28-49

Δεκάλεπτα: 4-13, 19-19, 23-33, 28-49

Διαιτητές: Μιχέλη-Νάκας

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Λιόλιου, Ουζούνη 8(1), Τσελεκίδου, Τζαβέλλα 2, Γιοσμά 2, Σιχλίδου 2, Παπαγεωργοπούλου Ε. 1, Γραμματικοπούλου 5(1), Τζανή 2, Παπαγεωργοπούλου Α. 2, Παρασχάκη 3, Κουτούλα 1.

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας-Σάββα): Παπαρέντη 7(1), Παυλίδου 15(3), Παναγιωτίδου, Αναστασιάδου 2, Χολέβα, Ακσεχέρογλου 7, Γεράκου 9, Σιδηροπούλου 5(1), Τσελεμπή 2, Δεληγιάννη 2, Γραμματικοπούλου, Λίτσου

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 34-28

Δεκάλεπτα: 7-6, 18-13, 24-24, 34-28

Διαιτητές: Κασόλης-Τσακίρης

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Βατός-Μπαλαφούτης): Κέμου, Γιάντσιου, Ρεσίτη 10(1), Μίχου 3, Τσιούκρα 4, Δάικου 11, Τζιωρτζιώτη 6, Τραϊανού .

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Ντάλης):Προβατάρη, Τσούλε 9(1), Ανδριοπούλου 3, Χύσα 2, Ακριτίδου 4, Καρακίτσου, Μακαρίδου 4, Τιτοπούλου, Ευαγγελίδου 1, Πεκιαρίδου 4, Νεραντζίδου.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Θερμαϊκός 63-34

Δεκάλεπτα: 21-10, 32-19, 48-21, 63-34
Διαιτητές: Μπάιος-Κοϊμτζόγλου

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Μελετιάδης):Μουταφίδου Ι. 9, Σιδερίδου, Θεοδώρου 19, Πάππα 6, Γαβρίλη 9, Χρυσοστομίδου, Βουζούκου 4, Μανωλοπούλου 6, Στεργίου 10.

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Γεωργούλα, Βελούδη 6, Αθιανά 7, Σακκά 2, Σταματέλου, Χριστάκογλου 2, Σαλαμάνη 8, Παπαγεωργίου 3(1), Καλαμπάκα, Αμουζίδου, Κουλαρτσά 4, Μαρασλίδη.

Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης-Αχιλλέας Τριανδρίας 66-29

Δεκάλεπτα: 19-6, 31-12, 46-21, 66-29

Διαιτητές: Κουτσουμάρης-Χατζής

Αστέρας Ιπποδρομίου-Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη (Παλαμουτίδου-Νικολαΐδης):Δημητριάδου 2, Μπαρμπαλιού 6, Ντολοπούλου 2, Ζαμπουρίδου 25, Παπαδοπούλου 17, Αναγνώστου 10, Δελιγκά, Γραβάνη, Καμπερίδου 4.

Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς-Βασιλόπουλος): Τσαγκάρη 2, Βασιλοπούλου, Λαζαρέλη, Φελούκα 4, Αποστολίδου, Νικολαϊδου 4, Τσαπόγα 4, Θεοδοσιάδου 3, Ζέρβα 2, Παπάζογλου, Κουβαλακίδου 6, Σταμούλη 4.

ΠΚ Νεάπολης-ΠΣ Ευκαρπίας 26-47

Δεκάλεπτα: 12-12, 21-28, 23-43, 26-47

Διαιτητές: Μαγή-Κουκουσεράκης

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Καρακωτιά, Παράσχου 8(2), Μήτα 3(1), Τότσικα, Δροσάκη, Υδραίου 7, Μπακογιάννη 2, Λαγκαδιώτου 2, Ιακωβίδου 2, Μίχου 2, Μαρκοπούλου.

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Γεωργιάδου 5(1), Κογκαλίδου 7(1), Κατρακυλίδου, Ανταβαλή 3, Γκλεζάκη 16, Μαυροπούλου 1, Γκάτσου 3(1), Δημητριάδου 2, Λειβαδιώτου 4, Κέκελη 2, Αντικατζίδου 4, Αθανασιάδου.

ΕΟ Σταυρούπολης-ΧΑΝΘ 62-44

Δεκάλεπτα: 15-14, 30-24, 48-37, 62-44

Διαιτητές: Σκρίνος-Αναστασιάδης Γ.

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Τακίδου 11(2), Χαλκίδου 12, Πεχλιβανίδου 6, Βέκιου 9(1), Μαγδαλιανίδου 6, Πετρίδου 7, Σταυρίδου, Παπαδοπούλου Ε. 11(2), Μαναβή, Τσιλιφώνη.

ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης): Κοκκάλη 7, Δραγκόλα 5, Κλεπουσνιώτου, Δασκαλοπουλου, Τσιανάκα Ε. 10, Τσιανάκα Α. 6, Φόρογλου 10(1), Μητράγκα 5, Αναγνώστου 1, Μανουσαρίδου 1.

Ρεπό: Αριστοτέλης Σταυρού

Η βαθμολογία

1) ΠΣ Ευκαρπίας         13        436-248           188

2) ΕΟ Σταυρούπολης  13        414-300           114

3) Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης        12        403-261           142

4) ΓΣ Μενεμένης         12        342-231           111

5) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη         11        380-236           144

6) ΧΑΝΘ          10        320-324           -4

7) Αχιλλέας Τριανδρίας          10        314-393           -79

8) ΠΚ Νεάπολης          9          321-355           -34

9) Θερμαϊκός Θέρμης 8          289-330           -41

10) Αμπελόκηποι Μενεμένη  8          289-358           -69

11) Αριστοτέλης Σταυρού      7          252-343           -91

12) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού            7          193-350           -157

13) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 6          178-402           -224

 

*Αριστοτέλης Σταυρού, Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού, Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη, Θερμαϊκός Θέρμης, Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου, ΓΣ Μενεμένης και Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης έκαναν το ρεπό τους.

Η επόμενη αγωνιστική (8η, 20/11)

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Αριστοτέλης Σταυρού

Θερμαϊκός Θέρμης-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης

ΓΣ Μενεμένης-ΠΚ Νεάπολης

ΧΑΝΘ-Αχιλλέας Τριανδρίας

ΠΣ Ευκαρπίας-ΕΟ Σταυρούπολης

Ρεπό: Αμπελόκηποι Μενεμένη