Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο της Β’ΕΚΑΣΘ Ανδρών

47

Τα αποτελέσματα

Αριστοτέλης Σταυρού-Γαλαξίας Αδένδρου 26-34(20), 32-45(30), 54-58(τελικό)

Αστέρας Κουκλουτζά-Δόξα Δρυμού 33-20(15), 41-28(20), 58-39(30), 73-54(τελικό)

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού  19-10(10), 31-27(20), 45-42(30), 69-66(τελικό)

Θερμαϊκός-Εθνικός Λαγυνών 14-18(10), 32-38(20), 39-55(30), 54-72(τελικό)

ΠΚ Νεάπολης-ΔΑΣΩ  40-32(20), 70-55(τελικό)

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Αμπελόκηποι Μενεμένη 20-9(10), 34-29(20), 61-42(30), 79-53(τελικό)

Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΗΟΟΡ  15-19(10), 31-41(20), 46-51(30), 61-54(τελικό)

Η βαθμολογία

1) Εθνικός Λαγυνών   12        449-376           73

2) Αστέρας Κουκλουτζά         11        411-329           82

3) Δόξα Δρυμού          11        409-360           49

4) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων            10        381-342           39

5) ΗΟΟΡ          10        422-364           58

6) Αριστοτέλης Σταυρού        9          380-378           2

7) ΠΚ Νεάπολης          9          377-386           -9

8) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη         9          357-369           -12

9) Γαλαξίας Αδένδρου            9          353-366           -13

10) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 8          378-374           4

11) ΔΑΣΩ         8          372-414           -42

12) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού            7          336-376           -40

13) Θερμαϊκός            7          327-396           -69

14) Αμπελόκηποι Μενεμένη  6          283-405           -122

Η επόμενη αγωνιστική (7η, 15/11)

Γαλαξίας Αδένδρου-Αστέρας Κουκλουτζά

Δόξα Δρυμού-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Θερμαϊκός

Εθνικός Λαγυνών-ΠΚ Νεάπολης

ΔΑΣΩ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων

Αμπελόκηποι Μενεμένη-Αριστοτέλης Σταυρού

ΗΟΟΡ-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων  61

ΗΟΟΡ 54

Δεκάλεπτα: 15-19, 31-41, 46-51, 61-54

Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Σκρίνος

Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (Κασικτσόγλου): Σεφερίδης 10(1), Εφόπουλος 2, Δασύρας 16(1), Αθανασίου 10(2), Μποσταντζίδης 17(1), Ξανθόπουλος, Παρίσης 3, Μεντελίδης, Μαργαρίτης 2, Ζαφειρόπουλος, Καραγιαννίδης 1.

HOOP (Ούλιος-Μασλαρινός): Παπανίκος, Τσακίρης, Ιωαννίδης 4, Λίλης, Πετράς, Μπλαβάκης, Παντελίδης 20(5), Δανούσης, Καραδήμος 2, Καζής 7(1), Μουρατίδης 12(2), Σιδηρόπουλος 9(2).

Αστέρας Κουκλουτζά 73

Δόξα Δρυμού 54

Δεκάλεπτα: 25-15, 41-28, 58-37, 73-54

Διαιτητές: Γραικός-Αναστασιάδης Π.

Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης-Τραμουντάνης): Τουλούμης 14(1), Παπαγεωργίου 4, Μπίκης 5(1), Μηναϊδης 11, Ριζόπουλος 2, Κολιντζίκης 3(1), Σταμπολίδης 6, Κοκκαλιώτης 15(2), Ζαταγιάς 2, Εξίζογλου, Ανταβαλής 1, Κανλής 10.

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αδαμόπουλος 6(1), Χασάπης, Ζητάκης 8(1), Πράντζος 2, Μαραγκινός 10(2), Παπαοικονόμου 6(2), Δαμίγος 3, Χατζηιωάννης 8(1), Στουγιάννης 5, Παγωνούδης 6.

Θερμαϊκός 54

Εθνικός Λαγυνών 72

Δεκάλεπτα: 14-18, 32-38, 39-55, 54-72

Διαιτητές: Φούντζηλας-Τσακατζής

Θερμαϊκός (Γουλτίδης-Πασχαλίδης): Παπαδόπουλος 6, Γιάνκο, Δαγκλής, Αλεξιάδης 2, Γκίτνου 5(1), Πολύχρους 3, Αγγελόπουλος 5(1), Καλαϊτζής 7, Φωτιάδης 8, Φύλλας, Αλβανίδης 16(1), Γερολυμάτος 2.

Εθνικός Λαγυνών (Καραγιαννίδης): Πατουλίδης, Γιώρτσιος 5(1), Τσομπανάκης 3, Γεράκης, Μυσιρλόγλου Π. 3(1), Τσιάτσιος 4, Καϊβετζής 6, Γουνιώτης 25(1), Μυσιρλόγλου Γ. 18, Σισκούδης, Χρηστίδης 3(1), Καλφαλίδης 5(1).

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου  79 

Αμπελόκηποι Μενεμένη 53 

Δεκάλεπτα: 20-9, 34-29, 61-42, 79-53

Διαιτητές : Δικταπανίδης-Κάτσικας

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Χατζηβρέττας): Μήτκος 4, Μπεκίρι 9(1), Καραγιαννίδης 4, Μαραντάς 7, Καλαϊτζίδης 7(1), Παπαστεφάνου 8, Δέτσικας 3(1), Κοντέλης 7, Κρίτσικας 6, Ντίμο 4, Ροίδης 8, Εδίρνελης 12.

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Τσαπάρας, Μαστοράκης 11(2), Δημητρακόπουλος 7(1), Μουτίδης 9(2), Σαχινίδης 12, Κεφαλίδης 3(1), Κατσαμπούκας, Επιτρόπου 7, Στεφούλης 2,Πανταζής, Πουτσικης, Παλιογιάννης 2.

ΠΚ Νεάπολης  70

ΔΑΣΩ 55

Δεκάλεπτα: 17-20, 40-32, 57-48, 70-55

Διαιτητές: Τσάνταλη-Κασόλης

ΠΚ Νεάπολης (Αποστόλου- Παγκούτσος): Τσακιρίδης 2, Παπασωτηρίου 2, Κολοκυθάς 14, Μέκο, Μαυροκεφαλίδης 9(2), Μαρλάς 8, Τσιακίρης 2, Δημητρόπουλος 6(12), Τσιροπούλης 8, Γιαννούλης 6(2), Τιγκιρίδης, Λεμοντζής 13(2).

ΔΑΣΩ(Ντούλης): Διαμαντής 8(1), Θωμαϊδης, Ατματσίδης 5(1), Τόττης 9(3), Γαλής 6(2), Παπλωματάς 12, Καρράς 3, Σκανδάλης, Ανδριάς 2, Τσιρκινίδης 10.

Αριστοτέλης Σταυρού 54

Γαλαξίας Αδένδρου 58

Δεκάλεπτα: 16-23, 26-34, 32-45, 54-58

Διαιτητές: Τζεκάκης Γ.-Κλεπουσνιώτου

Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Ταντσος 6(2), Σίμου 12, Θεοδώρου 14(2), Κουτσιανούδης 2, Βούζος 11, Τσούλης 4, Καραγιώρας 4, Φιντιρικάκης 1.

Γαλαξίας Αδένδρου (Παπαδημητρίου): Ρούζιος 9(1), Κυανίδης 5, Τσέτουρας 3(1), Βλάχος 20(1), Γιάνναρης, Καλαμπάκας 1, Φίκατας 3(1), Πλατανίτης 17.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 69

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 66

Δεκάλεπτα: 19-10, 31-27, 45-42, 69-66

Διαιτητές: Θρασυβουλίδης-Ξενιτόπουλος

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Δελλής 13, Γκοβεδάρος 4, Τσιπίδης, Μακρίδης, Δημάκος 12, Παπουνίδης 22(1), Χατζηνικολάου 4, Βρέτας 9, Κυζάκης, Φουτσιτζής 5(1).

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Γιαννάκαρος): Τιγκλιανίδης Χ. 11(1), Τολιόπουλος 14(2), Ρατόπουλος 6, Γαλιατσάτος, Γιαννακούδης 8, Τιγκλιανίδης Π., Μπαρμπίδης 3(1), Παμπούρης 10(2), Τζέλος 7, Παπαρισούλης 5(1), Μπλιαντίδης 2.