Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Β’ΕΚΑΣΘ Ανδρών

51

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Αρετσούς-Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς 91-76

Δεκάλεπτα: 20-26, 50-54, 70-64, 91-76

Διαιτητές: Πράττος-Αθανασιάδης

ΑΟ Αρετσούς (Πετρόπουλος-Βακιρτζής): Φλιώνης Ν. 26(3), Αποστόλου 3, Φλιώνης Ι. 7(1), Τσιμπής 12(2), Σιδηροηλίας 16(1), Αντώναρος, Ματάκος 3, Παντελίδης 21(4), Σιδηράς 7(1), Μιχαηλίδης, Παπανικολάου Μ., Παπανικολάου Χ..

Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς (Κασιόλας-Κεπελέκης): Φραντζής 4, Παπαδόπουλος 18(1), Ναζίρης 8, Αρνίδης 2, Κουτσούκος, Καρβουνάρης 3, Τσαμασλίδης 9, Κουσίδης 14(1), Παναγιωτίδης 11(2), Καραμπέρης 4

Νέα Ραιδεστός-Μαραθών 99-61

Δεκάλεπτα: 30-10, 47-27, 77-41, 99-61

Διαιτητές: Δέλλας-Τζιοβανάκης

Νέα Ραιδεστός (Αποστόλου-Αγγέλου): Κυριώτης 28(3), Λαγός 8(2), Κατσιάνος, Λαζαρίδης 15(1), Σιμανδούρας, Προκοπάκης 1, Αναστασίου 15, Παπαθεοδώρου 2, Μυλωνάς 2, Κάππος, Κιόσια 15, Μωϋσίδης 11(3).

Μαραθών (Κουγιουμτζίδης): Καραγκιαβουρίδης 14, Πατίκας Δ. 9(1), Φωτιάδης, Γιοβανούδης 4, Σπύρου, Καραγιάννης, Ουγουρλόγλου 10, Καραμάνης 5(1), Τζώλος 18(1)

Αχιλλέας Τριανδρίας-Βεργίνα 76-60

Δεκάλεπτα: 26-13, 46-25, 63-48, 76-60

Διαιτητές: Ηλιόπουλος-Μπαζάκας

Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Τσανακτσίδης 12(2), Μάτκα 8(1), Πετρίδης 11, Χατζόπουλος 12(2), Θεοδώρου, Βαρδουνιώτης 9, Καμπανάς 2, Παρίσης 7(1), Μπουράκης, Τσελέκης 15.

Βεργίνα (Μήτσικας-Σερβίτας): Μπιτέρνας Α. 4, Γεωργάκης, Δημητρόπουλος, Βουδούρης, Καλαϊτζής 19(5), Παντερής 7, Πούλιος 2, Μπιτέρνας Ι. 2, Σιδηρόπουλος 10(2), Παπαργυρίου, Βουρδέρης, Δελκούσης 16

ΑΣ Πανόραμα-Αριστοτέλης Επανομής 55-71

Δεκάλεπτα: 15-23, 32-37, 38-60, 55-71

Διαιτητές: Ντόντης-Κανελλίδης

ΑΣ Πανόραμα (Μαυρίδης-Ριτζαλέου): Αλεξιάδης 9, Κελέκης, Κρίτσας 11, Σουκουλιάς 8, Τσάκος, Κουφός 5(1), Σπανός Γ. 3(1), Μαυρίδης 8(1), Καλουπτσόγλου 2, Ψαρράς, Σπανός Μ. 9(1).

Αριστοτέλης Επανομής (Γκένογλου): Κουτρομπίλας 2, Νικητιανός 2, Καργόπουλος, Τουβεντσίδης 7(1), Μπέλλος 5, Οκκας, Κουκουσεράκης 2, Παπαχρήστος 7, Σαχινίδης 12(2), Δέλλας 11, Μπαρτζώκας 8(2), Μαγγλάρης 15

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας-ΑΚ Πανοράματος 76-55

Δεκάλεπτα: 16-11, 37-22, 58-37, 76-55

Διαιτητές: Κολοκυθάς-Κατσώνης

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας (Κατσικάρης-Καλτσίδης): Φορίδης 19(1), Πετρόβαλης 2, Γκόγκος 14, Σουλούγκας, Γκόρο 2, Δελόγλου 11(2), Γούλας 10(3), Τσελίκης 5, Καλαμπόκης 11, Λιάμος, Μηνάς.

ΑΚ Πανοράματος (Γιαννάκης): Τσαλαγεώργος 4, Κουτσιάμπασης 2, Σουρμελίδης 6(2), Παπαμαστοράκης 9(2), Σαράντης, Μάστορας, Στογιαννόπουλος 19(3), Τελλίδης 3, Μεϊντάνης 7, Τσακιρίδης 3, Φυντανίδης 3

ΑΚ Αστέρια-Ασβεστοχώρι (Ο αγώνας που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί αναβλήθηκε λόγω ελλιπούς φωτισμού.)

Γαλαξίας-ΑΕ Πυλαίας (Ο αγώνας που ήταν προγραμματισμένος αναβλήθηκε λόγω ελλιπούς φωτισμού.)

Η βαθμολογία

1) Νέα Ραιδεστός       8          321-246           75

2) Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς  7          308-256           52

3) Αριστοτέλης Επανομής      7          264-236           28

4) ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας   7          278-253           25

5) Ασβεστοχώρι         6          210-158           52

6) ΑΟ Αρετσούς          6          272-266           6

7) Βεργίνα       6          247-253           -6

8) ΑΚ Πανοράματος    6          232-254           -22

9) Μαραθών   6          261-292           -31

10) Αχιλλέας Τριανδρίας        5          286-289           -3

11) ΑΣ Πανόραμα       5          243-273           -30

12) ΑΕ Πυλαίας           3          146-185           -39

13) ΑΚ Αστέρια           3          168-221           -53

14) Γαλαξίας   3          169-223           -54

*Ασβεστοχώρι, ΑΕ Πυλαίας, ΑΚ Αστέρια και Γαλαξίας έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (5η, 1/11)

Ασβεστοχώρι-ΑΟ Αρετσούς

Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς-Νέα Ραιδεστός

Μαραθών-Αχιλλέας Τριανδρίας

Βεργίνα-ΑΣ Πανόραμα

Αριστοτέλης Επανομής-ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας

ΑΚ Πανοράματος-Γαλαξίας

ΑΕ Πυλαίας-ΑΚ Αστέρια