Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής στον 2ο όμιλο της Β’ΕΚΑΣΘ

465

Τα αποτελέσματα


Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
-ΑΚ Πανόραμα 78-73

Δεκάλεπτα: 25-18, 44-36, 60-48, 78-73

Διαιτητές: Βασιλόπουλος-Κομνηνόπουλος

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Αποστολίδης-Αποστολίδου): Σταμολάμπρος 5, Μυλωνάς 16, Παπαστεργίου 4, Πατίκας Δ. 7(1), Ουρκέρογλου 14(4), Τουρνάς 2, Πατίκας Γ. 2, Σκεύης, Παπαγεωργίου Γ., Παπαγεωργίου Δ. 15(3), Στεφανίδης 10, Σπανός 3(1).

ΑΚ Πανόραμα (Γιαννάκης): Τσαλαγεώργος 9(1), Εμμανουήλ 2, Σουρμελίδης 4, Στογιαννόπουλος 9, Τζίνης 3(1), Μάστορας 8, Χατζής 9(1), Προκοπάκης 3(1), Μεϊντάνης 13, Τσακιρίδης 12

 

Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΚ Αστέρια 79-58

Δεκάλεπτα: 18-14, 44-26, 61-42, 79-58

Διαιτητές: Θρασυβουλίδης-Καραβάς

Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Μάτκα 2, Παπαθανασίου 9, Κομνιανίδης 5(1), Πετρίδης 19(2), Θεοδώρου 8(2), Βαρδουνιώτης 15, Τραπεζάνογλου 7, Μαλακόπουλος, Χατζόπουλος 9(1), Ζωγράφος, Ουγουρλόγλου, Τσανακτσίδης 5(1).

ΑΚ Αστέρια (Ακριτίδης): Κεπαπτσόγλου 5, Λουλούδης 10, Παπαδόπουλος, Παρτόζης 14, Πεϊτσίνης 14, Κουτσοδήμος 10, Δασκαλόπουλος 2, Ταρενίδης 1, Τσαμασιάν 2, Γιαννιώτης

 

GBA-Αριστοτέλειο Κολλέγιο 72-61

Δεκάλεπτα: 21-15, 34-27, 54-44, 72-61

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Κ.-Εκιτζίδης

GBA (Δεμερτζής): Βενιζέλος 4, Σακαλάκης 5(1), Μαλτέσιος, Μαυροχωρίδης, Φωτιάδης 19, Σπυρόπουλος 19(5), Χαραλαμπίδης Χ. 2, Κουντουράκης 2, Κουτζιάμπασης 2, Γεωργιάδης 2, Παυλίδης 17(1).

Αριστοτέλειο Κολέγιο (Μελετιάδης): Φράγκος, Κλεισιάρης 6(1), Σύρος 5(1), Λαμπρίδης 10(2), Βλαχάκης 1, Μυλωνάς 6, Τόλης 2, Ζάρρας, Κυριακίδης 22(5)

 

Βεργίνα-Αριστοτέλης Επανομής 60-45

Δεκάλεπτα: 10-17, 18-27, 46-35, 60-45

Διαιτητές:  Κουκουλεκίδης-Πλατέλλα

Βεργίνα (Μήτσικας-Σερβίτας): Καλιδόπουλος 3, Τσιμπραηλίδης 2, Δημητρόπουλος 8(2), Παρίσης 5(1), Σταυράκης, Δελκούσης 5, Κονιώρης 12(2), Σταφυλάς 4, Φύκατας 7(1), Παπαγεωργίου 7, Καπώνης 1, Παντερής 6.

Αριστοτέλης Επανομής (Γκένογλου-Τουβεντσίδης): Γεωργούλας 2, Κουκουσεράκης 7, Τουβεντσίδης 2, Μπέλλος 10(1),  Νάκος, Καργόπουλος 3(1), Ζόγκου, Δέλλας 2, Νικητιανός 3, Σιάμος 2, Τσαρτσιμπαλίδης 2, Μαγκλάρης 12

 

Φοίνικας Καλαμαριάς-Νέα Ραιδεστός 67-68

Δεκάλεπτα: 18-15, 35-26, 18-20, 67-68

Διαιτητές: Δέλλας-Ρουμάνης

Φοίνικας Καλαμαριάς (Κουζούλης): Τσουλφίδης 6, Κωνσταντινίδης 2, Φλώρος 2, Παναγιωτίδης 11(1), Πιτσαλίδης, Καραγκιαβουρίδης Χ. 35, Καραγκιαβουρίδης 2, Χλιαβόρας 9.

Νέα Ραιδεστός (Αποστόλου-Βουτσινάς): Λαγός 11(2), Δερμανόπουλος 2, Λαζαρίδης 16(2), Τσιάμης 9, Μαστροδημήτρης, Τζιώρας, Τσώνης, Μωϋσίδης 18(1), Κιόσια 5, Παπαθεοδώρου 8, Παλιόκας 3

 

ΑΣ Πανόραμα-Αστέρας Πλαγιαρίου 72-48

Δεκάλεπτα: 13-16, 31-23, 53-33, 72-48

Διαιτητές: Γραικός-Μπαζάκας

ΑΣ Πανόραμα (Ιωαννίδης-Ριτζαλέου): Ψαρράς 3(1), Αστερίου 9(1), Κρίτσας 7, Σπανός Γ. 3(1), Λέος 6, Τσάκος 2, Δερμετζίδης 10(1), Κουτσόβουλος 17(3), Αρσένης 2, Σπανός Μ. 8(2).

Αστέρας Πλαγιαρίου (Μουρατίδης-Ζωγράφος): Μοσχούλας 6, Βογιατζής 6, Ουρκέρογλου, Παρμαξίδης 9(1), Χαραλαμπίδης 4, Γκούμας 13(2), Αναγνώστου 4, Παπαδόπουλος 6, Πετρίδης 2, Τζινιέρης 2


ΑΟ Μαλακοπής
-Αρετσού 99-66

 

 

Η τελική βαθμολογία

1) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου      48        1997-1707       290

2) GBA 45        1933-1796       137

3) ΑΚ Αστέρια 44        1734-1691       43

4) Νέα Ραιδεστός       43        1756-1690       66

5) Αχιλλέας Τριανδρίας          43        1632-1457       175

6) ΑΣ Πανόραμα         41        1765-1738       27

7) ΑΟ Μαλακοπής      40        1822-1688       134

8) Αρετσού     40        1852-1857       -5

9) Αριστοτέλης Επανομής      38        1550-1570       -20

10) ΑΚ Πανόραμα       36        1651-1679       -28

11) Βεργίνα     36        1671-1682       -11

12) Φοίνικας Καλαμαριάς      33        1759-1899       -140

13) Αστέρας Πλαγιαρίου        32        1622-1737       -115

14) Αριστοτέλειο Κολέγιο      26        1377-1930       -553

*Ο Φοίνικας Καλαμαριάς έχει έναν μηδενισμό.