Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο της Β’ΕΚΑΣΘ

248

Τα αποτελέσματα


Αμπελόκηποι Μενεμένη
-ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 79-64

Δεκάλεπτα: 11-11, 33-34, 55-47, 79-64

Διαιτητές: Αγραφιώτης Γ.-Μαγή

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Καραμούτης 2, Δομζαρίδης, Αναστασιάδης 3(1), Τικτόπουλος 7(1), Καραμπίδης 3(1), Βαλσαμίδης 6, Παπανίκος 8, Σαχινίδης 30(2), Παλιογιάννης 4, Επιτρόπου, Στεφούλης 5(1), Πασενίδης 9.

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου (Ηλιάδης): Αρβανίτης, Πετρίδης 8, Μπρούσαλης, Πυρετζής, Αναγνωστίδης 8(1), Τολούδης 2, Τσιτσινάκης 9(1), Χριστάνης 14(1), Τζελεπής, Αλεξανδρής, Σωτηράκογλου, Μπαχτσεβάνης 23(2)

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Δόξα Δρυμού 70-58

Δεκάλεπτα: 18-15, 37-32, 50-49, 70-58

Διαιτητές: Θρασυβουλίδης-Κλεπουσνιώτου

Κεραυνός Ωραιοκάστρου (Χονδρογεώργης): Πατεράκης, Χονδρογεώργης Χ. 4, Ταυλαρίδης 6, Γουλτίδης, Χονδρογεώργης Β., Χαβος, Παυλίδης, Τσιροπούλης 20(5), Πετρίδης 20(1), Γεροντίδης 15(3), Ευθυμίου, Μπακιρτζίδης 5(1).

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Δοβλέτογλου, Καπίδης, Τέντζος 2, Δαμίγος 3, Βίγλας 9, Μαραγγινός 4, Δώνης 3(1), Καϊβετζής 20(5), Χριστοδουλίδης, Μάμας 4, Γλαβάς 13

 

Αριστοτέλης Σταυρού-Αρίων Σταυρούπολης 57-64

Δεκάλεπτα: 17-20, 25-34, 45-42, 57-64

Διαιτητές:  Ηλιόπουλος-Ντόντης

Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Κωνσταντινάκης 11(3), Τάντζος 8(2), Μπελτές,  Σαρρής, Βούζος 1, Σίμου 18(1), Φιντιρικάκης 1, Ταουκίδης 18.

Αρίων Σταυρούπολης (Τσακίρης): Παπανικολάου 23(5), Σιδηρόπουλος 12, Κοτζαμπάσης 10(1), Χατζηκωνσταντίνου 11, Κωστόπουλος 8(1), Κλώνος

 

Αστέρας Κουκλουτζά-Ακαδημίες Πρωταθλητών 77-48

Δεκάλεπτα: 25-7, 44-24, 62-40, 77-48

Διαιτητές: Καντερές-Καρμπά

Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης): Δεμερτζής 9(1), Τουλούμης 12(1), Γεράκης 13(1), Μηναϊδης 7, Παπαδόπουλος 5(1), Σιδεράς Γ. 8(2), Κωδωνάς, Ριζόπουλος 25(3), Ασλανίδης.

Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (Μύθου): Λιώνης 3(1), Δασύρας 6, Μποσταντζίδης 13(2), Παρασκευόπουλος 22, Φωτιάδης, Ζαβαρόπουλος, Μεντελίδης, Βλαχοδήμος 2, Κολοκυθάς 2

 

Ολυμπος Ελευθ. Κορδελιού-ΔΑΣΩ 94-61

Δεκάλεπτα: 17-15, 43-37, 70-53, 94-61

Διαιτητές: Στούμπος-Κυρίτσης

Ολυμπος Ελευθ. Κορδελιού (Χριστοφορίδης-Μπουγιουκλή): Κοκονέση 10, Πράντζος 12, Παπαδόπουλος, Συντρίδης 3(1), Μακαλέκας Δ. 4, Καλονικίδης 4, Μακαλέκας Ν. 8, Καζαμίας 2, Πούλιος 14(2), Χασάπης, Σιδηρόπουλος 9, Κυριώτης 28.  

ΔΑΣΩ (Ντούλης): Θωμαϊδης 13(1), Τσιρκινίδης 6, Ατματζίδης 14, Τόττης 10, Γιαννάκης, Γιαννούσης 6, Ανδριάς 8, Διαμαντής 6(1)

Χορτιάτης-Αλέξανδρος Συκεών 41-58

Δεκάλεπτα: 18-11, 25-36, 36-52, 41-58

Διαιτητές: Κολοκυθάς-Αντωνέλου

Χορτιάτης (Φιρτινίδης): Χατζηνικολάου, Γιαννακούδης, Στάμος 2, Τζώλος 11(3), Αραμπατζής, Κυρίμης 4, Φιρτινίδης 11(1), Αλμπάνης 11, Καζαντζίδης 2.

Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Γιαννάκης 11(1), Δανούσης 5, Κιρκινεζιάδης 3, Λεμοντζής 5(1), Αλούπης 10, Τζέλος 10, Τιγκιρίδης 2, Ζλάκιος 8(1), Μπλαβάκης 4, Ζουμπουλίδης

Ρεπό: Γαλαξίας Αδένδρου

 

Η τελική βαθμολογία

1) Ολυμπος Ελευθ. Κορδελιού          47        1939-1458       481

2) Αρίων Σταυρούπολης        47        1902-1435       467

3) Γαλαξίας Αδένδρου            42        1548-1415       133

4) Αστέρας Κουκλουτζά         39        1535-1478       57

5) Ακαδημίες Πρωταθλητών  38        1477-1414       63

6) Δόξα Δρυμού          38        1498-1529       -31

7) Αλέξανδρος Συκεών           37        1557-1450       107

8) Αριστοτέλης Σταυρού        33        1355-1447       -92

9) ΔΑΣΩ           32        1475-1685       -210

10) Αμπελόκηποι Μενεμένη  31        1430-1570       -140

11) ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου    28        1348-1685       -337

12) Κεραυνός Ωραιοκάστρου 28        1361-1658       -297

13) Χορτιάτης 28        1406-1607       -201