Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής στον δεύτερο όμιλο της Β’ΕΚΑΣΘ Ανδρών

101

Τα αποτελέσματα

Ασβεστοχώρι-Βεργίνα  61-58

Δεκάλεπτα: 13-15, 28-29, 36-47, 61-58

Διαιτητές: Σελεβός-Κανελλίδης

Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης-Κουτσουρίδης): Κανόπουλος 3, Βαλεργάκης 5(1), Μπεχλιβάνης 22(5), Τάνης 4(1), Σταματέλος 3, Μπάκος 13(1), Χασεκίδης, Μελίδης 1, Κουτσόβουλος 11(2).

Βεργίνα (Μήτσικας-Σερβίτας): Κονιώρης 4, Βαβελίδης, Δημητρόπουλος 8(1), Βουρδέρης 3(1), Καλαϊτζής 14(1), Παντερής 4, Παπαγεωργίου 2, Σιδηρόπουλος 4, Δελκούσης 19(1)

Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς-Μαραθών  70-50

Δεκάλεπτα: 17-13, 35-31, 50-44, 70-50

Διαιτητές: Πράττος-Κομνηνόπουλος

Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς (Κασιόλας-Κεπελέκης): Γιομπλιάκης, Φραντζής 12(2), Παπαδόπουλος 14(4), Ναζίρης 9, Μιχαηλίδης 2, Τσαμασλίδης 13, Κουσίδης 14, Καραμπέρης 4.

Μαραθών (Κοσμάς): Αργυρίου 2, Πολυχρονίδης 6, Καρακιαβουρίδης 4, Πατίκας 14(2), Φωτιάδης, Γιοβανούδης 2, Χατζηβασιλειάδης 1, Λάκος 3(1), Ουγουρλόγλου 8, Τζώλος 10(2)

ΑΚ Πανοράματος-Νέα Ραιδεστός 15-24(10), 28-41(20), 39-55(30), 58-70(τελικό)

ΑΕ Πυλαίας-Αριστοτέλης Επανομής  50-67

Δεκάλεπτα: 16-13, 21-36, 37-56, 50-67

Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Φωκά

ΑΕ Πυλαίας (Λίτσου): Δήμου 3(1), Αντώνης 14(2), Μαλακόπουλος 10(1), Παπαδόπουλος 4, Κυριακίδης, Καρράς 2, Μαλιγκούρας 8, Κούτος 6, Παπακώστας, Τσίκος 3(1), Βουδούρης , Κυριακού.

Αριστοτέλης Επανομής (Γκένογλου): Νικητιανός 2, Τουβεντσίδης 15, Μπέλλος, Παπαχρήστος 8(2), Σαχινίδης 19(2), Δέλλας 6, Μπαρτζώκας 11(1), Μαγγλάρης 6, Σιάμος, Γεωργούλας, Μπουτοβίνας

Γαλαξίας-ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας 66-75

Δεκάλεπτα: 20-19, 28-41, 50-60, 66-75

Διαιτητές: Ηλιόπουλος-Ζαγοράκης

Γαλαξίας (Βουλκίδης-Ζελενίτσας): Ντέμπος 8, Σμπρίνης 8(1), Παπαδημητρίου 6, Σύρος 11(2), Διαμαντής 7, Βλαχάκης 6, Ιωαννίδης, Σελεμίδης 18(3), Κετσετζής, Γρίλλιας 4, Κοκκαλιάρης, Τσετίλας.

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας (Κατσικάρης-Καλτσίδης): Φορίδης 15, Πετρόβαλης 14(3), Γκόγκος 17, Μπάγκι 6(1), Δελόγλου 12(4), Τσελίκης 2, Καλαμπόκης 9, Λιάμος, Μηνάς, Τσεκούρας

ΑΚ Αστέρια-ΑΣ Πανόραμα  67-61

Δεκάλεπτα: 14-16, 29-29, 42-49, 67-61

Διαιτητές: Κωνής-Κούρογλου

ΑΚ Αστέρια (Ακριτίδης-Παπαδόπουλος): Καβαδάκης, Παπαδόπουλος, Αραμπατζής 19(1), Γιανιώτης 4, Λουλούδης 24, Τοπούζης 11, Μπογατίνης 2, Κιοσκέρογλου, Γκώνης, Τσαμασιάν 7, Δημητρόπουλος.

ΑΣ Πανόραμα (Μαυρίδης-Ριτζαλέου): Χοϊδάς 23(1), Αλεξιάδης 2, Κελέκης, Κρίτσας 11, Τσάκος 12(2), Κουφός, Σπανός Γ., Μαυρίδης 5(1), Καλουπτσόγλου, Νικολόπουλος, Ψαρράς, Σπανός Μ. 8(1)

ΑΟ Αρετσούς-Αχιλλέας Τριανδρίας 71-87

Δεκάλεπτα: 16-21, 26-38, 45-67, 71-87

Διαιτητές: Βασιλόπουλος-Ντόντης

ΑΟ Αρετσούς (Πετρόπουλος-Βακιρτζής): Φλιώνης Ν. 8(1), Βεργόπουλος 4, Αποστόλου, Φλιώνης Ι. 7(1), Τσιμπης 19(1), Σιδηροηλίας 1, Ματάκος 6, Παντελίδης Γ. 10, Σιδηράς 2, Παντελίδης Κ., Παπανικολάου Μ. 10, Παπανικολάου Χ. 4.

Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Τσανακτσίδης 10(2), Μάτκα 1, Πετρίδης 13(2), Χατζόπουλος 12(3), Βαρδουνιώτης, Παρίσης 21(4), Μπουράκης, Τσελέκης 18, Καμπανάς 11, Ζωγράφος 1

Η βαθμολογία

1) Νέα Ραιδεστός       21        842-666           176

2) Αριστοτέλης Επανομής      21        724-580           144

3) Αχιλλέας Τριανδρίας          19        855-726           129

4) ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας   19        755-686           69

5) Ασβεστοχώρι         19        707-648           59

6) Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς  17        791-759           32

7) ΑΚ Πανοράματος    17        610-625           -15

8) ΑΟ Αρετσούς          16        728-708           20

9) Βεργίνα       15        638-653           -15

10) Μαραθών 15        680-784           -104

11) ΑΚ Αστέρια           14        632-764           -132

12) ΑΣ Πανόραμα       14        717-756           -39

13) Γαλαξίας   12        621-783           -162

14) ΑΕ Πυλαίας           12        575-737           -162

Η επόμενη αγωνιστική (12η, 20/12)

Μαραθών-Ασβεστοχώρι

Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς-ΑΚ Πανοράματος

Βεργίνα-ΑΕ Πυλαίας

Αριστοτέλης Επανομής-Γαλαξίας

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας-ΑΚ Αστέρια

ΑΣ Πανόραμα-ΑΟ Αρετσούς

Αχιλλέας Τριανδρίας-Νέα Ραιδεστός