Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής στην Α’ΕΚΑΣΘ Γυναικών

87

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι Μενεμένη-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 47-64

Δεκάλεπτα: 12-23, 23-35, 37-51, 47-64

Διαιτητές: Μπάιος-Δώνης

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Ιακωβίδου, Ουζούνη Μ. 5, Τσελεκίδου 6, Τζαβέλλα 8, Γιοσμά, Σιχλίδου 10, Παπαγεωργοπούλου Ε. 3, Γραμματικοπούλου 2, Τζανή 4, Παπαγεωργοπούλου Ι. 4, Παρασχάκη 5, Κουτούλα.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Μελετιάδης): Μουταφίδου Ι. 3, Σιδερίδου, Θεοδώρου 23, Πάππα 9, Γαβρίλη 11, Χρυσοστομίδου 2, Βουζούκου 4, Μανωλοπούλου 4, Στεργίου 8

Αριστοτέλης Σταυρού-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 53-31

Δεκάλεπτα: 6-9, 20-12, 35-22, 53-31

Διαιτητές: Τζιοβανάκης-Διβόλη

Αριστοτέλης Σταυρού (Τάντσος-Κουτσιανούδης): Χωρούδα 12, Κωνσταντινάκη Ε. 5(1), Μπεντοσβίλι Χ. 2, Κωνσταντινάκη Κ., Τσουραλάκη 13(3), Κωνσταντινάκη Δ. 15(1), Ντούλια 3, Ψαρρού, Πασαλή 3, Καπετανικόλα.

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Βατός): Κέμου, Γιάντσιου 2, Ρεσίτη 8(1), Μίχου,  Τσιούκρα 6, Δάικου Μ. 4(1), Δάικου Ν. 10, Τραϊανού 1

Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης-ΠΣ Ευκαρπίας 66-58

Δεκάλεπτα: 19-6, 26-31, 46-46, 66-58

Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Κουτσουμάρης

Αστέρας Ιπποδρομίου-Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη (Παλαμουτίδου-Νικολαΐδης): Δημητριάδου, Μπαρμπαλιού, Καραχρήστου 13, Ζαμπουρίδου 7(1), Παπαδοπούλου 39, Αναγνώστου 7, Δελιγκά, Γραβάνη, Καμπερίδου.

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Τσαλοπούλου 8(1), Γεωργιάδου 11(3), Κογκαλίδου 14(2), Κατρακυλίδου 5(1), Ανταβαλή 2, Γκλεζάκη 13, Δημητριάδου 3, Λειβαδιώτου, Κέκελη 2, Αθανασιάδου

ΠΚ Νεάπολης-Θερμαϊκός Θέρμης  57-49

Δεκάλεπτα: 9-4, 24-20, 36-35, 57-49

Διαιτητές: Καμηλάρης-Ξενιτόπουλος

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος-Κρητικοπούλου): Καρακωτιά 4, Καριώτη, Παράσχου 13(2), Μήτα 10(3), Τότσικα, Υδραίου, Μπακογιάννη, Στυλιανού, Λαγκαδιώτου 12(3), Ιακωβίδου 18, Μίχου, Μαρκοπούλου.

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Γεωργούλα 7, Βελούδη 11, Αθιανά 9(1), Σακκά, Σταματέλου 8, Χριστάκογλου , Σαλαμάνη 8, Παπαγεωργίου, Καλαμπάκα, Σιδηροπουλου, Κουλαρτσά 6, Μαρασλίδη

ΕΟ Σταυρούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 67-34

Δεκάλεπτα: 14-8, 36-15, 47-25, 67-34

Διαιτητές: Μιχέλη-Κοϊμτζόγλου

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Τακίδου 6, Χαλκίδου 16, Πεχλιβανίδου 9(1), Βέκιου 5(1), Μαγδαλιανίδου 2, Πετρίδου 8, Σταυρίδου 2, Παπαδοπούλου Ε. 16(2), Μαναβή 3(1).

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Ντάλης): Προβατάρη 2, Πατσίδου 4, Τσούλε 16(1), Χύσα 6(2), Ανδριοπούλου 1, Μακαρίδου 1, Λιόζιου 4

ΧΑΝΘ-ΓΣ Μενεμένης  41-60

Δεκάλεπτα: 12-12, 23-27, 29-47, 41-60

Διαιτητές: Αναστασιάδης Β.-Μπάρμπας

ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης-Σερέτης): Καραγεωργίου, Κοκκάλη 7, Δραγκόλα, Κλεπουσνιώτου 4, Τσιανάκα Ε. 4, Τσιανάκα Α. 7, Φόρογλου 7(1), Μητράγκα 9, Μανουσαρίδου, Αναγνώστου, Σιμορέλη, Δασκαλοπούλου 3(1).

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας-Ζούνη): Παπαρέντη 4(1), Παυλίδου 9(1), Παναγιωτίδου 2, Αναστασιάδου 1, Ακσεχέρογλου 8, Γεράκου 8(1), Σιδηροπούλου 15(5), Τσελεμπή 5, Δεληγιάννη 8

Ρεπό: Αχιλλέας Τριανδρίας

Η βαθμολογία

1) ΓΣ Μενεμένης         20        578-399           179

2) ΠΣ Ευκαρπίας         20        690-445           245

3) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη         19        656-382           274

4) Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης        19        653-449           204

5) ΕΟ Σταυρούπολης  17        570-432           138

6) Θερμαϊκός Θέρμης 15        512-515           -3

7) ΧΑΝΘ          15        490-539           -49

8) ΠΚ Νεάπολης          14        495-491           4

9) Αριστοτέλης Σταυρού        13        447-572           -125

10) Αχιλλέας Τριανδρίας        13        423-587           -164

11) Αμπελόκηποι Μενεμένη  12        433-514           -81

12) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού            11        316-609           -293

13) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 10        327-656           -329

*ΠΣ Ευκαρπίας και ΧΑΝΘ  έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (12η, 18/12)

Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Αμπελόκηποι Μενεμένη

Αριστοτέλης Σταυρού-Αστέρας Ιπποδρομίου Μαντουλίδης

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΠΚ Νεάπολης

Θερμαϊκός Θέρμης-ΕΟ Σταυρούπολης

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Αχιλλέας Τριανδρίας

ΓΣ Μενεμένης-ΠΣ Ευκαρπίας

Ρεπό: ΧΑΝΘ