Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής του δεύτερου ομίλου της Β’ΕΚΑΣΘ Ανδρών

133

Τα αποτελέσματα

Αριστοτέλης Επανομής-Ασβεστοχώρι 19-10(10), 29-21(20), 39-35(30), 60-47(τελικό)

Βεργίνα-Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς 30-31(17),  33-34(20), 47-50(30), 74-61(τελικό)

Μαραθών-ΑΚ Πανοράματος 11-19(10), 23-30(20), 48-47(30), 51-49(35), 56-52(τελικό)

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας-ΑΕ Πυλαίας  26-17(13), 40-25(20), 72-51(38), 75-53(τελικό)

ΑΣ Πανόραμα-Γαλαξίας  23-14(8), 35-26(20), 65-41(30),84-60(τελικό)

Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΚ Αστέρια 29-10(10), 56-22(20), 73-29(30), 96-49(τελικό)

Νέα Ραιδεστός-ΑΟ Αρετσούς  21-13(10), 32-29(20), 54-45(30),67-59(τελικό)

 

Η βαθμολογία

1) Νέα Ραιδεστός       19        772-608           164

2) Αριστοτέλης Επανομής      19        657-530           127

3) Αχιλλέας Τριανδρίας          17        768-655           113

4) ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας   17        680-620           60

5) Ασβεστοχώρι         17        646-590           56

6) ΑΚ Πανοράματος    16        552-555           -3

7) ΑΟ Αρετσούς          15        657-621           36

8) Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς  15        721-709           12

9) Βεργίνα       14        580-592           -12

10) Μαραθών 14        630-714           -84

11) ΑΣ Πανόραμα       13        656-689           -33

12) ΑΚ Αστέρια           12        565-703           -138

13) ΑΕ Πυλαίας           11        525-670           -145

14) Γαλαξίας   11        555-708           -153

Μαραθών 56

ΑΚ Πανοράματος  52

Δεκάλεπτα: 11-19, 23-30, 48-47, 56-52

Διαιτητές: Σελεβός-Μιχέλη

Μαραθών (Κοσμάς): Αργυρίου 10, Πολυχρονίδης 1, Πατίκας 6, Καραγκιαβουρίδης 11, Γιοβανούδης 5(1), Χατζηβαλασιλειάδης 6(1), Λάκος 3(1), Ουγουρλόγλου 1, Καραμάνης 9(2), Τζώλος 5(1).

 

ΑΚ Πανοράματος (Γιαννάκης): Τσαλαγεώργος 4(1), Παπαμαστοράκης 1, Κουτσιάμπασης 8(2), Εμμανουήλ, Σαράντης, Μάστορας 11, Στογιαννόπουλος 12(1), Μεϊντάνης 8(1), Τσακιρίδης 8.

ΑΣ Πανόραμα  84

Γαλαξίας 60

Δεκάλεπτα: 23-16, 35-26, 58-36, 84-60

Διαιτητές: Κομνηνόπουλος-Κασούμης

ΑΣ Πανόραμα (Μαυρίδης-Ριτζαλέου): Χοϊδάς 21(1), Κελέκης 1, Κρίτσας 18, Τσάκος 16(3), Κουφός 3, Σπανός Γ. 4, Μαυρίδης 4(1), Καλουπτσόγλου, Ψαρράς 2, Σπανός Μ. 15(5).

Γαλαξίας (Ζελενίτσας): Ντέμπος 10(1), Παπαδημητρίου 17(3), Σύρος 9(3), Διαμαντής 6, Βλαχάκης 2, Ιωαννίδης 2, Τσέτσιλας 2, Σελεμίδης 9(1), Κετσετζής, Σμπρίνης 3.

Αχιλλέας Τριανδρίας 96

ΑΚ Αστέρια 49

Δεκάλεπτα: 29-10, 56-22, 73-29, 96-49

Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Κλεπουσνιώτου

Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Τσανακτσίδης 10(2), Ματκα 14(1), Πετρίδης 9(1), Χατζόπουλος 17(4), Θεοδώρου 5(1), Βαρδουνιώτης 19(1), Παρίσης 9(1), Μπουράκης 4, Τσελέκης 5, Καμπανάς 4.

ΑΚ Αστέρια (Ακριτίδης-Παπαδόπουλος): Καβαδάκης, Παπαδόπουλος 2, Αραμπατζής Γ. 2, Γιανιώτης 2, Παρτόζης, Λουλούδης 23, Μπογατίνης 6, Τσαμασιάν Ρ. 10, Τσαμασιάν Α., Δημητρόπουλος 4.

Αριστοτέλης Επανομής 60

Ασβεστοχώρι  47

Δεκάλεπτα: 19-10, 29-21, 39-35, 60-47

Διαιτητές: Θεοδώρου-Ηλιόπουλος

Αριστοτέλης Επανομής (Γκένογλου): Νικητιανός 3, Καργόπουλος , Τουβεντσίδης 8, Μπέλλος 7(1), Κουκουσεράκης, Παπαχρήστος, Σαχινίδης 12(1), Δέλλας 13(1), Μπαρτζώκας 7(1), Μαγγλάρης 10.

Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης-Κουτσουρίδης): Κανόπουλος, Βαλεργάκης, Μπεχλιβάνης 8(2), Τάνης 6(2), Σταματέλος 9(1), Αρνίδης 6(1), Μπάκος 2, Χασεκίδης, Μελίδης 13, Κουτσόβουλος 3(1)

 

Η επόμενη αγωνιστική (11η, 13/12)

Ασβεστοχώρι-Βεργίνα
Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς-Μαραθών
ΑΚ Πανοράματος-Νέα Ραιδεστός
ΑΕ Πυλαίας-Αριστοτέλης Επανομής
Γαλαξίας-ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας
ΑΚ Αστέρια-ΑΣ Πανόραμα
ΑΟ Αρετσούς-Αχιλλέας Τριανδρίας