Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Β ΕΚΑΣΘ 2 όμιλος

24

Τα αποτελέσματα

Ασβεστοχώρι-ΑΕ Πυλαίας  15-13(10), 38-31(20), 54-43(30), 69-52(τελικό)

Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς-Γαλαξίας 17-6(10), 36-13(20), 70-44(τελικό)

Μαραθών-ΑΚ Αστέρια 11-18(10), 32-36(20), 46-51(30), 57-73(τελικό)

Βεργίνα-ΑΟ Αρετσούς  70-51(τελικό)

Αριστοτέλης Επανομής-Νέα Ραιδεστός 7-14(10), 21-33(20), 42-50(30), 50-66(τελικό)

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας-Αχιλλέας Τριανδρίας  27-27(15), 31-35(20), 44-48(30), 47-66(τελικό)

ΑΣ Πανόραμα-ΑΚ Πανοράματος 11-20(10), 27-36(20), 41-48(30), 64-64(κ.α.), 77-68(τελικό)

Η βαθμολογία

1) Νέα Ραιδεστός       29        1137-909         228

2) Αριστοτέλης Επανομής      28        997-809           188

3) Αχιλλέας Τριανδρίας          26        1145-962         183

4) Ασβεστοχώρι         26        984-894           90

5) ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας   25        1027-954         73

6) Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς  24        1048-994         54
7) ΑΚ Πανοράματος    22        857-912           -55

8) Βεργίνα       22        912-894           18

9) ΑΟ Αρετσούς          21        992-985           7

10) Μαραθών 21        944-1052         -108

11) ΑΚ Αστέρια           20        884-1043         -159

12) ΑΣ Πανόραμα       19        982-1056         -74
13) Γαλαξίας   16        818-1061         -243

14) ΑΕ Πυλαίας           16        810-1012         -202

Η επόμενη αγωνιστική (16η, 31/1)

Γαλαξίας-Ασβεστοχώρι

ΑΚ Αστέρια-Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς

ΑΟ Αρετσούς-Μαραθών

Νέα Ραιδεστός-Βεργίνα

Αχιλλέας Τριανδρίας-Αριστοτέλης Επανομής

ΑΣ Πανόραμα-ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας

ΑΕ Πυλαίας-ΑΚ Πανοράματος

Αριστοτέλης Επανομής 50

Νέα Ραιδεστός  66

Δεκάλεπτα: 7-14, 21-33, 42-50, 50-66

Διαιτητές: Πράττος-Κωνσταντινέλης

Αριστοτέλης Επανομής (Γκένογλου): Νικητιανός, Τουβεντσίδης 6, Μπέλλος 4, Κουκουσεράκης 10, Παπαχρήστος, Σαχινίδης 6, Δέλλας 4, Μπαρτζώκας 6(1), Μαγγλάρης 4(1), Φλετούρης, Τήλιας, Τσαρσιταλίδης.

Νέα Ραιδεστός (Αποστόλου-Βουτσινάς): Κυριώτης 17(3), Λαγός 5(1), Κατσιάνος 3(1), Λαζαρίδης 14(2), Σιμανδούρας, Προκοπάκης, Αναστασίου 15, Παπαθεοδώρου, Μυλωνάς 5, Κρίστο 7, Μωϋσίδης.

ΑΣ Πανόραμα  77(64)

ΑΚ Πανοράματος 68(64)

Δεκάλεπτα: 11-20, 27-36, 41-48, 64-64(κ.α.), 77-68

Διαιτητές: Καντερές-Κατσώνης

ΑΣ Πανόραμα (Ριτζαλέου-Καμπίτση): Κελέκης, Κρίτσας 16, Τσάκος 21(1), Δερμεντζίδης 6(1), Κουφός 13(1), Σπανός Γ. 7(1), Μαυρίδης, Ψαρράς, Καλουπτσόγλου, Ριτζαλέος, Σπανός Μ. 14(2).

ΑΚ Πανοράματος (Γιαννάκης): Τσαλαγεώργος 10, Κουτσιάμπασης 6(1), Σουρμελίδης 6(2), Παπαμαστοράκης 12(1), Εμμανουήλ, Σαράντης, Μάστορας 12, Στογιαννόπουλος 12(2), Μεϊντάνης 10(1).

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας  47

Αχιλλέας Τριανδρίας  66

Δεκάλεπτα: 24-15, 31-35, 44-48, 47-66

Διαιτητές: Γραικός-Κωνής

ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας (Κατσικάρης-Καλτσίδης): Φορίδης 13, Πετρόβαλης 8, Γκόγκος 9, Σουλούγκας 3(1), Μπάγκι 3(1), Δελόγλου 3(1), Καλαμπόκης 8, Λιάμος.

Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Τσανακτσίδης 6, Μάτκα 4, Πετρίδης 6(1), Χατζόπουλος 10(2), Βαρδουνιώτης 14(2), Παρίσης 3(1), Τσελέκης 6, Καμπανάς 17(1).

Βεργίνα 70

ΑΟ Αρετσούς  51 

Δεκάλεπτα: 18-16, 34-27, 51-38, 70-51

Διαιτητές: Τζιοπάνος Γ.-Στούμπος

Βεργίνα (Μήτσικας-Σερβίτας): Κονιώρης 9(1), Μπιτέρνας Α., Δημητρόπουλος 12(2), Βουδούρης, Καλαϊτζής 3(1), Παντερής 2, Πούλιος 10, Παπαγεωργίου 17, Μπιτέρνας Ι., Σιδηρόπουλος, Παπαργυρίου 3(1), Δελκούσης 18(3).

ΑΟ Αρετσούς (Πετρόπουλος): Φλιώνης Ν. 6(1), Βεργόπουλος, Αποστόλου 4, Φλιώνης Ι. 7(1), Τσιμπής 6, Σιδηροηλίας 17, Ματάκος 2, Παντελίδης 4,  Παπανικολάου Χ., Παπανικολάου Ν. 4

Μαραθών 57

ΑΚ Αστέρια 73

Δεκάλεπτα: 11-18, 32-36, 46-51, 57-73

Διαιτητές: Σελεβός-Παπαδόπουλος Κ.

Μαραθών (Βουλάλας): Αργυρίου 2, Βοσκάκης 3, Καραγκιαβουρίδης Χ. 10, Πατίκας 3(1), Φωτιάδης 3(1), ΓΣπύρου, Καραγιάννης 2, Λάκος, Ουγουρλόγλου 7(1), Τζώλος 27(4).

ΑΚ Αστέρια (Ακριτίδης-Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος Θωμ. 2, Αραμπατζής 15(2), Γιανιώτης,  Λουλούδης 36(2), Τοπούζης 11, Μπογατίνης 7, Μοσκέρογλου, Τσαμασιάν Θ., Δημητρόπουλος 2.

Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς 70

Γαλαξίας 44

Δεκάλεπτα: 17-6, 36-13, 53-27, 70-44

Διαιτητές: Ηλιόπουλος-Μιχέλη

Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς (Κασιόλας): Καραγιαννόπουλος 2, Παναγιώτου, Φραντζής 4, Παπαδόπουλος 22(6), Ναζίρης 4, Αρνίδης 1, Γιομπλιάκης, Μιχαηλίδης 5(1), Τσαμασλίδης 2, Λαζαρίδης 7(1), Κουσίδης 19(4), Καραμπέρης 4(1).

Γαλαξίας (Βουλκίδης-Ζελενίτσας): Ντέμπος 6(1), Νασιούλας 2, Σύρος 6(2), Διαμαντής 2, Σμπρίνης 2, Βλαχάκης 8(2), Ιωαννίδης 6, Κοκκαλιάρης 4, Πετροσιάν 3(1), Μιχαλάκης 5(1), Κετσετζής.

Ασβεστοχώρι  69

ΑΕ Πυλαίας 52

Δεκάλεπτα: 15-13, 38-31, 54-43, 69-52

Διαιτητές: Ντόντης-Κούρογλου

Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης-Κουτσουρίδης): Κανόπουλος 2, Βαλεργάκης 6(2), Μπεχλιβάνης 15(3), Αραμπατζής 4, Τάνης 2, Σερέτης 7(1), Τσιρωνάς, Τραγιαννίδης Γ., Μπάκος 23(2), Τραγιαννίδης Α., Χασεκίδης, Μελίδης 10.

ΑΕ Πυλαίας (Λίτσου): Ντουπτσόγλου, Δήμου, Αντώνης 22(2), Μαλακόπουλος 8, Κυριακίδης 14(3), Μαλιγκούρας 2, Καρράς, Κούτος 4, Παπακώστας 2, Τσίκος.