Αναλυτικά τα αποτελέσματα στην Β εκασθ

14

Τα αποτελέσματα

 

Δημόκριτος-Αγιος Γεώργιος Νεοχωρούδας 67-70

Πρωτέας Κορδελιού-Γαλαξίας Αδένδρου 12-12(10), 24-28(20), 39-42(30), 55-53(τελικό)

Κουφάλια-ΔΑΣΩ  72-62

Αμπελόκηποι Μενεμένη-Θερμαϊκός 56-74

Αστέρας Κουκλουτζά-Μάρκος Μπότσαρης  52-55

 Η βαθμολογία

 

1) Μάρκος Μπότσαρης          4          122-115           7

2) Πρωτέας Κορδελιού           4          113-109           4

3) Θερμαϊκός  3          125-117           8

4) Αστέρας Κουκλουτζά         3          113-106           7

5) Κουφάλια   3          162-156           6

6) ΔΑΣΩ           3          114-110           4

7) Γαλαξίας Αδένδρου            3          147-145           2

8) Αγιος Γεώργιος Νεοχωρούδας      3          126-125           1

9) Δημόκριτος 2          130-137           -7

10) Αμπελόκηποι Μενεμένη  2          94-126 -32

 

Η επόμενη αγωνιστική (3η, 30/10)

 

Θερμαϊκός-Κουφάλια

ΔΑΣΩ-Πρωτέας Κορδελιού

Γαλαξίας Αδένδρου-Δημόκριτος

Αγιος Γεώργιος Νεοχωρούδας-Μάρκος Μπότσαρης

Αστέρας Κουκλουτζά-Αμπελόκηποι Μενεμένη

Πρωτέας Κορδελιού  55

Γαλαξίας Αδένδρου  53

Δεκάλεπτα: 12-12, 24-28, 39-42, 55-53

Διαιτητές: Σιταρίδης-Σκρίνος

Πρωτέας Κορδελιού (Γουναρίδης): Ανταβαλής 9, Μουστόπουλος 6, Τιγκλιανίδης Π. 10, Διαμαντής 1, Ιακωβίδης 4, Τζέλος 8, Βαρδής 4, Καρκανιάς 2, Τιγκλιανίδης Χ. 6(2), Λαγούρος, Μυροφορίδης, Παπαδόπουλος 5.

Γαλαξίας Αδένδρου (Παπαδημητρίου): Ρούζιος 17(3), Τσέτουρας, Κούτσικος, Βλάχος 12, Γκιουλέκας , Κόκκος 8, Φίκατας, Μπένας, Πλατανίτης 14(2), Θεοδωράκης, Χατζηαναγνώστου 2.

Δημόκριτος 67

Αγιος Γεώργιος Νεοχωρούδας 70

Δεκάλεπτα: 17-14, 31-33, 46-49, 67-70

Διαιτητές: Τσαρδούλιας Τ.-Δικταπανίδης

Δημόκριτος(Κυριαζής): Βερζαμάνης 5(1), Αποστολίδης Δ., Τέντσος Θ. 10(1),  Μπανιάς 5, Νεοφώτιστος, Κωστόπουλος, Σιώμος 28, Πανταζής 11(1), Ζαταγιάς 6, Αποστολίδης Σ. 2.

Αγιος Γεώργιος Νεοχωρούδας (Κατσούλης): Πούλιος 15(1), Σημαιοφορίδης 20(5), Καραγιώργος 5(1), Πατεράκης, Σπανίδης 5(1), Βολίδης 3(1), Προύσαλης 10(1), Συμεωνίδης 4, Κατσιός 8(1).

Κουφάλια  72

ΔΑΣΩ 62

Δεκάλεπτα: 19-21, 37-31, 51-45, 72-62

Διαιτητές: Αναστασιάδης Β.-Κωνσταντινέλης

Κουφάλια (Λέφα): Δημολιός, Φιλιππίδης 5, Καντσίδης 6, Μπασλής 15, Καραμήτσος, Μάντσος 19(2), Πασχαλίδης, Σιδηρόπουλος 24(2), Στογιαννάρης, Μπελίδης 3, Κομήτης.

ΔΑΣΩ (Κυρκόπουλος-Ατματσίδης): Φωτιάδης 8(2), Τσιρκινίδης, Δεληγιώργης 20, Μήτσιου, Παπακώστας, Μόσχου 2, Καραδήμος, Παπλωματάς 15, Καρράς 2, Μαλακόπουλος 11(3), Βουδούρης 2, Σαμαράς 2.

Τα αποτελέσματα στον 2ο Όμιλο

Αετός Φιλύρου-Αναγέννηση Φλόγα 65-51

Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΑΟ Μαλακοπής 89-66

ΑΕ Πυλαίας-ΠΚ Νεάπολης  (αναβολή)

Προοδευτική Τούμπας-Αριστοτέλης Σταυρού 81-68

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΑΚ Πανόραμα  61-63

 

Η βαθμολογία

 

1) Κεραυνός Ωραιοκάστρου   4          157-127           30

2) ΑΚ Πανόραμα         4          125-119           6

3) Αετός Φιλύρου       3          123-113           10

4) Προοδευτική Τούμπας      3          145-138           7

5) Αριστοτέλης Σταυρού        3          137-149           -12

6) ΑΕ Πυλαίας 2          78-50   28

7) ΠΚ Νεάπολης          2          70-64   6

8) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη         2          129-132           -3

9) Αναγέννηση Φλόγα            2          112-133           -21

10) ΑΟ Μαλακοπής    2          116-167           -51

 

*ΑΕ Πυλαίας και ΠΚ Νεάπολης  έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (3η, 30/10)

 

Αριστοτέλης Σταυρού-ΑΕ Πυλαίας

ΠΚ Νεάπολης-Κεραυνός Ωραιοκάστρου

ΑΟ Μαλακοπής-Αετός Φιλύρου

Αναγέννηση Φλόγα-ΑΚ Πανόραμα

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Προοδευτική Τούμπας

Αετός Φιλύρου  65

Αναγέννηση Φλόγα  51

Δεκάλεπτα: 19-14, 29-29, 50-36, 65-51

Διαιτητές: Φούντζηλας-Κλεπουσνιώτου

Αετός Φιλύρου (Μητακίδης): Γρηγορίου 11(3), Αργυρας 8(2), Καλόγηρος, Σταυρακίδης 4, Τελίδης 8, Βαφιάς 13(1), Αλμπάνης, Καζαντζίδης 10, Νικολαϊδης, Σακαλάκης, Παπανικολάου Ν. 18(2).

Αναγέννηση Φλόγα (Ρόκας): Χαλάτσης , Φραγγής 3, Φωτιάδης, Καρράς 2, Γούσιος 6, Ιορδανίδης 22(1), Ρέμπελος 3, Ζαχαριάδης 7, Τσολακίδης, Μόσχου 9(2).

 

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 61

ΑΚ Πανόραμα  63

Δεκάλεπτα: 17-8, 29-30, 43-52, 61-63

Διαιτητές: Θρασυβουλίδης-Μπαχτσεβανόπουλος

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Δημάκος 15(1), Γερμανός, Καδηγιαννάκης 4, Μακρίδης, Βαλσαμίδης 4, Παπουνίδης, Καραγιαννίδης 1, Ιντζέμπεης 2, Βασιλόπουλος 6, Τσαβλίδης 16(2), Γεωργέλης 1, Καλούτσικος 12.

ΑΚ Πανόραμα (Γιαννάκης): Σουρμελίδης Γ. 3(1), Αποστόλου 18(2), Σουρμελίδης Δ. 5, Παπαμαστοράκης 3, Στογιαννόπουλος Κωσ. 8(1), Μάστορας 11(1), Κυριακίδης, Τσαλαγεώργος 5, Παπαθεοδώρου 4, Στογιαννόπουλος Κυρ., Χαιριστανίδης 6.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου 89

ΑΟ Μαλακοπής 66

Δεκάλεπτα: 20-22, 45-36, 70-52, 89-66

Διαιτητές: Σαρακενίδης-Αναστασιάδης Γ.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου (Γραμματόγλου-Σαρασίδης): Αρκουδέλης 3(1), Πατσιαβούρας 5(1), Σιδηρόπουλος 9, Παπασωτηρίου 6, Καραγιάννης 5, Κρίτσικας 8, Χούμκοσλι 15(1), Ζλάκιος 13(1), Πεϊμανίδης 14, Ντίμο 2, Ταρνανίδης 4, Βερβίτης 2.

ΑΟ Μαλακοπής (Μπουγιουκλής-Μπόνος): Συλογίδης, Τσεκούρας 5, Τρέμμας, Κουφός 20(2), Καλτσίδης 22(3), Νούσιας 13(2), Πιστιόλας 2, Ζαφειρόπουλος 4, Αργυρούδης 2, Βογιάτης.

 

Προοδευτική Τούμπας  81

Αριστοτέλης Σταυρού 68

Δεκάλεπτα: 10-15, 34-31, 57-58, 81-68

Διαιτητές: Θεοδώρου-Αδαμόπουλος

Προοδευτική Τούμπας (Μπουμάκης-Ζησούλης): Εφόπουλος 18(4), Κωνσταντάρας, Χατζητόλιος, Μποτζατζής 2, Οικονόμου 15(1), Τσολάκης, Νάνος 11(1), Νικολαϊδης, Προυσαλίδης 3, Καλαμπόκης 16, Σερμπέζης 4, Τσελίκης 12.

Αριστοτέλης Σταυρού (Μπελτές): Καραγιώρας, Μπελτές, Θεοδώρου 18(1), Τάντσος 8(2), Σίμου 22(2), Κουτσιανούδης, Βούζος 6(1), Σίμογλου 13, Ιωάννου 3, Αλεξινάκης Γ., Αλεξινάκης Ε. 8, Φιντιρικάκης.

 

ΑΕ Πυλαίας

ΠΚ Νεάπολης αναβλήθηκε

Ο αγώνας αναβλήθηκε προληπτικά

Τα αποτελέσματα στον 3ο Ομιλο :

ΑΕΝ Κρήνης-Ατρόμητος Τριαδίου (23/10)

Αετός-ΑΚ Αστέρια  82-51

Βεργίνα-Γαλαξίας 65-37

Θερμαϊκός Θέρμης-Μαραθώνας  73-71

ΑΣ Πανόραμα-Αστέρας Πλαγιαρίου  54-73

Η βαθμολογία

 

1) Βεργίνα       4          139-78 61

2) Αετός          4          149-104           45

3) Αστέρας Πλαγιαρίου          4          141-110           31

4) Θερμαϊκός Θέρμης 4          137-133           4

5) Μαραθώνας           3          133-134           -1

6) ΑΣ Πανόραμα         2          115-135           -20

7) Γαλαξίας     2          99-129 -30

8) ΑΚ Αστέρια 2          92-156 -64

9) ΑΕΝ Κρήνης            1          56-68   -12

10) Ατρόμητος Τριαδίου        1          53-67   -14

 

* ΑΕΝ Κρήνης και Ατρόμητος Τριαδίου έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο

 

Η επόμενη αγωνιστική (3η, 30/10)

 

Μαραθώνας-Βεργίνα

Γαλαξίας-Αετός

ΑΚ Αστέρια-ΑΕΝ Κρήνης

Ατρόμητος Τριαδίου-Αστέρας Πλαγιαρίου

ΑΣ Πανόραμα-Θερμαϊκός Θέρμης

ΑΣ Πανόραμα  54

Αστέρας Πλαγιαρίου 73

Δεκάλεπτα: 15-20, 26-42, 41-59, 54-73

Διαιτητές: Πράττος-Αναστασιάδης Π.

ΑΣ Πανόραμα (Ριτζαλέου): Χοϊδάς 4, Στυλιανίδης ,Τζελέπης, Κρίτσας 9(2), Σπανός Μ. 13(3), Κουφός 5(1), Σπανός Γ., Καλουπτσόγλου 2, Τσάκος 3, Αστερίου 7, Περατεινός 2, Ματσέλος 1, Γκορτζής 5.

Αστέρας Πλαγιαρίου (Μουρατίδης): Ουρκέρογλου Κωσ. 3(1), Αλεξανδρίδης 14(3), Τζινιέρης 6(2), Ουρκέρογλου Κοσ. 13(1), Κιτσούλης 22(2), Πετρίδης 3, Σκεύης 6(2), Παπαδόπουλος, Ψώρας, Τσάμογλου 6.

 

Θερμαϊκός Θέρμης  73

Μαραθώνας 71

Δεκάλεπτα: 20-20, 47-32, 55-55, 73-71

Διαιτητές: Δέλλας-Φίλλιος

Θερμαϊκός Θέρμης (Κουνατίδης): Σμυρλής 3(1), Οικονόμου 7(1), Χαριστός 24(1), Κεπαπτζόγλου 1, Γκίκας 4, Γκούμας 10, Δαλαμπούρας 4, Καρέτσας 4, Τσαντεκίδης, Στεφάνου 9, Πιπερής, Τροφίδης 7(1).

Μαραθώνας (Λάκος): Καραγκιαβουρίδης Χ., Καραγκιαβουρίδης Β. 17(1), Μιχαηλίδης 10(3), Τόττης 11(1), Καραγιάννης 4, Μιχαλόπουλος, Ουγουρλόγλου 12, Αποστόλου 10, Τζώρας 4(1), Κωνσταντινάκης 3.

Βεργίνα  65

Γαλαξίας 37

Δεκάλεπτα: 13-9, 28-21, 49-33, 65-37

Διαιτητές: Τζιοπάνος Γ.-Αθανασιάδης Β.

Βεργίνα (Μήτσικας): Κονιώρης 6, Δελκούσης 12, Μπιτέρνας 2, Νεράντζης 5, Παντερής 2, Ορφανίδης 10(1), Πολύζος 7(1), Δασκαλάκης 2, Βουρδέρης 5(1), Παπαγεωργίου 6, Πούλιος 5(1), Κουκοβίνος 3.

Γαλαξίας (Βουλκίδης): Ντέμπος 2, Καλιακάτσος 6(1), Καριοφύλλης, Δημητρόπουλος, Μπασνάς 5(1), Κοκκαλιάρης, Οικονόμου 6, Χαλκιάς 1, Σύρος 2, Χασιώτης, Χατζάκης 6, Μαντζαβίνος 10.

 

Αετός 82

ΑΚ Αστέρια  51

Δεκάλεπτα: 20-19, 35-32, 61-40, 82-51

Διαιτητές: Σελεβός-Κανελλίδης

Αετός (Γιαννουζάκος): Δέμπης 4, Αμπατζίδης 9(1), Ντόντης 8, Τσιρώνης 9(1), Σωσσίδης 2, Χατζημιχαήλ 10(2), Παπακυριακίδης 4, Μάκρας 13, Γρηγορίου 4, Παπαευαγγέλου Τ. 4, Σπηλιοτόπουλος 13(2), Μπαρδόπουλος 2.

ΑΚ Αστέρια (Ακριτίδης-Ανδρέαδης): Καβαδάκης 2, Λέφας 4, Λουλούδης 23(1), Τρυφωνίδης 2, Παναγιώτου 13, Κιοσκέρογλου 6, Γκιουλέκας.