Αναλυτικά οι διαιτητές που ορίστηκαν για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στις Εθνικές Κατηγορίες

198

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές των αγώνων της σε όλες τις κατηγορίες που είναι οι εξής:

Α1 Ανδρών

Σάββατο 13 Απριλίου

ΣΕΦ 15.45 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ Πουρσανίδης Γ.-Πουρσανίδης Κ.-Αναστόπουλος Αντ. (Βιδάλης)

Βενετόκλειο 15.45 Κολοσσός Ρ.-Περιστέρι Μάνος-Δημόπουλος-Γιακείμη (Βιντζηλαίος)

Ν. Σαμαράς 15.45 Ήφαιστος Λ.-Ρέθυμνο Αναστόπουλος Π.-Ψαριανός-Καλδίρης (Ντάβαρης)

Σοφία Μπεφόν 15.45 Πανιώνιος-ΑΕΚ Συμεωνίδης-Τζαφλέρης-Τσώνος (Μουζάκης Στ.)

ΟΑΚΑ 15.45 Παναθηναϊκός-Προμηθέας Π. Παπαπέτρου-Ανδρικόπουλος-Παγώνης (Ορφανός Γ.)

Λαυρίου 15.45 Λαύριο-Χολαργός Σχινάς-Διαμαντής-Μαγκλογιάννης (Ντίνος)

Αλεξάνδρειο 15.45 Άρης-Κύμη Καρακατσούνης-Σταματόπουλος-Μπίκας (Παραλυκίδης)

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 15 Απριλίου

2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Πρωτέας Βούλας Σπυρόπουλος, Αργυρούδης (Φαλούκας)

Ιλίου Β’ 17.00 Ένωση Ιλίου-Πεντέλη Φασόλης, Γρίβα (Παπαδόπουλος Κ.)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Γλαύκος Τσιμπούρης, Μαριγλή (Τζουβάρας)

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Δάφνη Δαφνίου Κάρδαρης, Πολυχρόνης (Ελευθεριάδης)

Δαϊς 17.00 Δούκας-Πανερυθραϊκός Θεοδωρόπουλος Ρ., Σκαλτσής (Λιμνιάτης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μηλαπίδης, Χριστοδουλάκης (Ζερδεβάς)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Έσπερος Παντελίδης, Ντάνος (Πετρόπουλος)

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Τρίτων Διαμαντής, Κατραχούρας (Μαυραντζάς)

Τρίτη 17 Απριλίου

Εσπέρου 20.00 Έσπερος-Ένωση Ιλίου Μπίκας, Ορφανός Ιορδ. (Ηπιώτης)

2ος Όμιλος

Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξας Πεύκων-ΧΑΝΘ Τσιρτσιμάλης, Αγραφιώτης Ιωαν. (Παπαδόπουλος Ν.)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Γέφυρα Ταρενίδης Κ., Παπαγερίδης (Μόρφη)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Φίλιππος Βέροιας Τσαπλής, Κατωτικίδης (Μπέστιας)

Καρδίτσας 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ίκαροι Σερρών Ξέρας, Καρακώστας (Μανασής)

Πορταριάς 17.00 Νίκη Βόλου-Ελευθερούπολη Τζίμα, Κοϊμτζόγλου (Μηναρετζόπουλος)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Ανατόλια Θεοδώρου, Φουτζήλας (Σιμητόπουλος)

Κέρκυρας 17.00 Φαίακας Κέρκυρας-Ερμής Λαγκαδά Παπανικολάου, Χατζηχαρίσης (Πουλής)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Προποντίς Χαλκ. Ντούρας, Μπακάλης (Γκούμας)

Α1 Γυναικών

Κυριακή 14 Απριλίου

Μ.Λιούγκας 14.00 Ολυμπιακός-Σπόρτιγκ Κονταράτος, Λαζόγκα (Σαμαρτζή)

Καλυβίων 14.00 Καλύβια-Εσπερίδες Καλλιθέας Μαγκούνης, Τσάτσης (Τηγάνης)

Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Πανιώνιος Τσουμαχίδης, Δολγύρας (Μήτσιου)

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Νίκη Λευκάδας Ελευθεριάδης, Εκίζογλου (Δροσόπουλος)

Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Αθηναϊκός Αποστολίδης, Νικολοπούλου (Παππάς)

Α2 Γυναικών

1ος Όμιλος

Σάββατο 13 Απριλίου

Μ.Μερκούρη 12.30 Αρκάδι-Αγία Παρασκευή Ελ Ανύ-Λάμπος (Πετράκης Ν.) Ελ Ανύ, Λάμπος (Πετράκης Ν.)

Κυριακή 14 Απριλίου

Μ. Μερκούρη 13.00 Αρκάδι-Αμύντας Ντάσης, Κοντογιαννόπουλος (Χριστινάκης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πελασγός Καραμπιτσάκος, Πιπλιός (Μπουρνάς)

Π. Γιαννακόπουλος 13.00 Παναθηναϊκός-Ηλιούπολη Αυγερινός, Κούλης Κ. (Ευστρατίου)

Κλαδισού 13.00 ΟΑ Χανίων-Αγ. Παρασκευή Γεράνιος, Ιορδανίδης (Πετράκης Ν.)

Ζωγράφου 13.00 ΕΦΑΟΖ-Φάρος Κερατσινίου Κηπώσης, Βελέντζας (Σταματόπουλος)

Μελισσίων 13.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Τερψιθέα Τούσης, Ραπτογιάννης (Κουλούρης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 14 Απριλίου

ΔΓΑ Δράμας 13.00 Τιτάνες Δράμας-Πανσερραϊκός Παπαδόπουλος Κυρ., Κωννής (Στουπίδης)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς Τσαρδούλιας, Κωνσταντινέλλης (Αχταρίδης)

Βόλου 13.00 Ολυμπιακός Βόλου-Παναθλητικός Τσάλλας, Μπουγλός Ιωαν. (Γκουντελιάς)

Πυλαίας 13.00 Πυλαία-Αστέρας Ιπποδρομίου Πλατέλλα, Κομνηνόπουλος (Τοζακίδης)

Νεάπολης Λάρ. 13.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Πιερικός Αρχέλαος Γιαννούσης Α., Μπουγλός Π. (Βαρνάς)

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 13.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Αναγέννηση Ν.Ρ. Χρυσάφης, Χατζηκώστας (Παππάς)