Πρόγραμμα Β’ ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

    1225

    Πρόγραμμα Β’ ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

    ΗμερομηνίαΑγώναςΏρα / ΑποτελέσματαΓήπεδοΆρθροΗμέρα Αγώνα
    2017-09-29 21:00:0829 Σεπτεμβρίου 2017 - 21:00 Αρίων Σταυρούπολης-Όλυμπος77 - 83Φύλλο αγώνα1
    2017-09-29 21:00:0629 Σεπτεμβρίου 2017 - 21:00 ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη71 - 77Φύλλο αγώνα1
    2017-09-29 21:30:5529 Σεπτεμβρίου 2017 - 21:30 Ε.Κ. Σταυρούπολης-Αλέξανδρος Συκεών58 - 52Φύλλο αγώνα1
    2017-09-29 21:00:0429 Σεπτεμβρίου 2017 - 21:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων-Δόξα Δρυμού74 - 53Φύλλο αγώνα1
    2017-09-29 21:30:3129 Σεπτεμβρίου 2017 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-HOOP Φαλήρου60 - 37Φύλλο αγώνα1
    2017-09-29 21:30:4329 Σεπτεμβρίου 2017 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-Αμπελόκηποι Μενεμένης64 - 37Φύλλο αγώνα1
    2017-10-02 20:30:252 Οκτωβρίου 2017 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-Προποντίδα62 - 60Φύλλο αγώνα1
    2017-10-06 21:30:576 Οκτωβρίου 2017 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Αρίων Σταυρούπολης58 - 52Φύλλο αγώνα2
    2017-10-06 20:00:166 Οκτωβρίου 2017 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών -ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου73 - 54Φύλλο αγώνα2
    2017-10-06 21:30:146 Οκτωβρίου 2017 - 21:30 Δόξα Δρυμού-Ε.Κ. Σταυρούπολης62 - 63Φύλλο αγώνα2
    2017-10-06 21:00:276 Οκτωβρίου 2017 - 21:00 Hoop Φάληρο-Ελπίδα Αμπελοκήπων63 - 81Φύλλο αγώνα2
    2017-10-06 19:30:346 Οκτωβρίου 2017 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-ΑΣ Ασβεστοχωρίου51 - 55Φύλλο αγώνα2
    2017-10-06 21:00:016 Οκτωβρίου 2017 - 21:00 Προποντίδα-Δόξα Ασσήρου46 - 67Φύλλο αγώνα2
    2017-10-06 21:30:196 Οκτωβρίου 2017 - 21:30 Όλυμπος-Γαλαξίας Αδένδρου77 - 72Φύλλο αγώνα2
    2017-10-13 21:00:0913 Οκτωβρίου 2017 - 21:00 Αρίων Σταυρούπολης-Αλέξανδρος Συκεών68 - 74Φύλλο αγώνα3
    2017-10-13 21:00:0213 Οκτωβρίου 2017 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Δόξα Δρυμού46 - 72Φύλλο αγώνα3
    2017-10-13 21:30:3313 Οκτωβρίου 2017 - 21:30 Ε.Κ. Σταυρούπολης-Hoop Φαλήρου77 - 43Φύλλο αγώνα3
    2017-10-13 21:00:3813 Οκτωβρίου 2017 - 21:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων-Αμπελόκηποι Μενεμένης75 - 57Φύλλο αγώνα3
    2017-10-13 21:30:2713 Οκτωβρίου 2017 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-Προποντίδα71 - 39Φύλλο αγώνα3
    2017-10-13 21:30:1513 Οκτωβρίου 2017 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-Γαλαξίας Αδένδρου83 - 58Φύλλο αγώνα3
    2017-10-13 21:30:4813 Οκτωβρίου 2017 - 21:30 Όλυμπος-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη70 - 72Φύλλο αγώνα3
    2017-10-20 21:30:3220 Οκτωβρίου 2017 - 21:30 Δόξα Δρυμού-Αρίων Σταυρούπολης66 - 63Φύλλο αγώνα4
    2017-10-20 21:00:3220 Οκτωβρίου 2017 - 21:00 Hoop Φαλήρου-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου57 - 64Φύλλο αγώνα4
    2017-10-20 19:30:5120 Οκτωβρίου 2017 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-Ε.Κ. Σταυρούπολης53 - 60Φύλλο αγώνα4
    2017-10-20 21:30:3620 Οκτωβρίου 2017 - 21:30 Προποντίδα-Ελπίδα Αμπελοκήπων42 - 87Φύλλο αγώνα4
    2017-10-20 20:30:2720 Οκτωβρίου 2017 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΣ Ασβεστοχωρίου59 - 70Φύλλο αγώνα4
    2017-10-20 21:30:1720 Οκτωβρίου 2017 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-Όλυμπος83 - 71Φύλλο αγώνα4
    2017-10-20 20:00:3720 Οκτωβρίου 2017 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη64 - 58Φύλλο αγώνα4
    2017-11-03 21:00:183 Νοεμβρίου 2017 - 21:00 Αρίων Σταυρούπολης-Hoop Φαλήρου83 - 49Φύλλο αγώνα5
    2017-11-03 21:00:013 Νοεμβρίου 2017 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Αμπελόκηποι Μενεμένης54 - 72Φύλλο αγώνα5
    2017-11-03 21:30:513 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 Ε.Κ. Σταυρούπολης-Προποντίδα62 - 49Φύλλο αγώνα5
    2017-11-03 21:00:003 Νοεμβρίου 2017 - 21:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων-Γαλαξίας Αδένδρου82 - 59Φύλλο αγώνα5
    2017-11-03 21:30:493 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-Δόξα Ασσήρου71 - 65Φύλλο αγώνα5
    2017-11-03 21:30:513 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 Όλυμπος-Αλέξανδρος Συκεών71 - 59Φύλλο αγώνα5
    2017-11-03 21:30:163 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Δόξα Δρυμού67 - 50Φύλλο αγώνα5
    2017-11-10 19:30:2010 Νοεμβρίου 2017 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-Αρίων Σταυρούπολης50 - 62Φύλλο αγώνα6
    2017-11-10 21:00:1410 Νοεμβρίου 2017 - 21:00 Προποντίδα-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου62 - 65Φύλλο αγώνα6
    2017-11-10 20:30:1410 Νοεμβρίου 2017 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-Ε.Κ. Σταυρούπολης51 - 70Φύλλο αγώνα6
    2017-11-10 21:30:1510 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-Ελπίδα Αμπελοκήπων64 - 63Φύλλο αγώνα6
    2017-11-10 21:30:1410 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-Όλυμπος58 - 53Φύλλο αγώνα6
    2017-11-10 21:00:3710 Νοεμβρίου 2017 - 21:00 Hoop Φαλήρου-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη68 - 61Φύλλο αγώνα6
    2017-11-10 21:30:4410 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 Δόξα Δρυμού-Αλέξανδρος Συκεών50 - 60Φύλλο αγώνα6
    2017-11-17 21:00:0617 Νοεμβρίου 2017 - 21:00 Αρίων Σταυρούπολης-Προποντίδα58 - 70Φύλλο αγώνα7
    2017-11-17 21:00:4817 Νοεμβρίου 2017 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Γαλαξίας Αδένδρου54 - 52Φύλλο αγώνα7
    2017-11-17 21:30:1017 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 Ε.Κ. Σταυρούπολης-Δόξα Ασσήρου70 - 65Φύλλο αγώνα7
    2017-11-17 21:00:3417 Νοεμβρίου 2017 - 21:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων-ΑΣ Ασβεστοχωρίου79 - 70Φύλλο αγώνα7
    2017-11-17 21:30:1017 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 Όλυμπος-Δόξα Δρυμού79 - 62Φύλλο αγώνα7
    2017-11-17 21:30:4517 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Αμπελόκηποι Μενεμένης62 - 69Φύλλο αγώνα7
    2017-11-17 20:00:1617 Νοεμβρίου 2017 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-Hoop Φαλήρου69 - 55Φύλλο αγώνα7
    2017-11-24 20:30:2724 Νοεμβρίου 2017 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-Αρίων Σταυρούπολης68 - 74Φύλλο αγώνα8
    2017-11-24 21:30:2424 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου67 - 54Φύλλο αγώνα8
    2017-11-24 21:30:5824 Νοεμβρίου 2017 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-Ε.Κ. Σταυρούπολης84 - 74Φύλλο αγώνα8
    2017-11-24 21:00:3124 Νοεμβρίου 2017 - 21:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων-Όλυμπος75 - 58Φύλλο αγώνα8
    2017-11-24 21:00:1524 Νοεμβρίου 2017 - 21:00 Προποντίδα-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη41 - 77Φύλλο αγώνα8
    2017-11-24 19:30:5024 Νοεμβρίου 2017 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-Αλέξανδρος Συκεών63 - 74Φύλλο αγώνα8
    2017-11-24 21:00:4624 Νοεμβρίου 2017 - 21:00 Hoop Φαλήρου-Δόξα Δρυμού47 - 69Φύλλο αγώνα8
    2017-12-01 21:00:341 Δεκεμβρίου 2017 - 21:00 Αρίων Σταυρούπολης-Δόξα Ασσήρου58 - 63Φύλλο αγώνα9
    2017-12-01 21:00:531 Δεκεμβρίου 2017 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-ΑΣ Ασβεστοχωρίου51 - 63Φύλλο αγώνα9
    2017-12-01 21:30:121 Δεκεμβρίου 2017 - 21:30 Ε.Κ. Σταυρούπολης-Ελπίδα Αμπελοκήπων70 - 64Φύλλο αγώνα9
    2017-12-01 21:30:311 Δεκεμβρίου 2017 - 21:30 Όλυμπος-Hoop Φαλήρου85 - 62Φύλλο αγώνα9
    2017-12-01 21:30:421 Δεκεμβρίου 2017 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Γαλαξίας Αδένδρου54 - 52Φύλλο αγώνα9
    2017-12-01 20:00:021 Δεκεμβρίου 2017 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-Προποντίδα67 - 55Φύλλο αγώνα9
    2017-12-01 21:30:271 Δεκεμβρίου 2017 - 21:30 Δόξα Δρυμού-Αμπελόκηποι Μενεμένης70 - 57Φύλλο αγώνα9
    2017-12-08 21:30:358 Δεκεμβρίου 2017 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-Αρίων Σταυρούπολης80 - 48Φύλλο αγώνα10
    2017-12-08 21:00:258 Δεκεμβρίου 2017 - 21:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου76 - 63Φύλλο αγώνα10
    2017-12-08 21:30:418 Δεκεμβρίου 2017 - 21:30 Ε.Κ. Σταυρούπολης-Όλυμπος68 - 61Φύλλο αγώνα10
    2017-12-08 21:30:258 Δεκεμβρίου 2017 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη64 - 78Φύλλο αγώνα10
    2017-12-08 20:30:368 Δεκεμβρίου 2017 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-Αλέξανδρος Συκεών66 - 57Φύλλο αγώνα10
    2017-12-08 21:00:128 Δεκεμβρίου 2017 - 21:00 Προποντίδα-Δόξα Δρυμού69 - 61Φύλλο αγώνα10
    2017-12-08 19:30:418 Δεκεμβρίου 2017 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-Hoop Φαλήρου66 - 38Φύλλο αγώνα10
    2017-12-15 21:00:3315 Δεκεμβρίου 2017 - 21:00 Αρίων Σταυρούπολης-Ελπίδα Αμπελοκήπων60 - 72Φύλλο αγώνα11
    2017-12-15 21:00:4415 Δεκεμβρίου 2017 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Ε.Κ. Σταυρούπολης59 - 64Φύλλο αγώνα11
    2017-12-15 21:30:5115 Δεκεμβρίου 2017 - 21:30 Όλυμπος-Αμπελόκηποι Μενεμένης81 - 66Φύλλο αγώνα11
    2017-12-15 21:30:3315 Δεκεμβρίου 2017 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΑΣ Ασβεστοχωρίου58 - 63Φύλλο αγώνα11
    2017-12-15 20:00:1715 Δεκεμβρίου 2017 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-Δόξα Ασσήρου49 - 48Φύλλο αγώνα11
    2017-12-15 21:30:3815 Δεκεμβρίου 2017 - 21:30 Δόξα Δρυμού-Γαλαξίας Αδένδρου59 - 65Φύλλο αγώνα11
    2017-12-15 21:00:2115 Δεκεμβρίου 2017 - 21:00 Hoop Φαλήρου-Προποντίδα48 - 59Φύλλο αγώνα11
    2018-01-12 21:30:1512 Ιανουαρίου 2018 - 21:30 Ε.Κ. Σταυρούπολης-Αρίων Σταυρούπολης78 - 60Φύλλο αγώνα12
    2018-01-12 21:00:0912 Ιανουαρίου 2018 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Όλυμπος72 - 65Φύλλο αγώνα12
    2018-01-12 21:00:5012 Ιανουαρίου 2018 - 21:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη74 - 50Φύλλο αγώνα12
    2018-01-12 21:30:2912 Ιανουαρίου 2018 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-Αλέξανδρος Συκεών68 - 51Φύλλο αγώνα12
    2018-01-12 21:30:2112 Ιανουαρίου 2018 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-Δόξα Δρυμού74 - 57Φύλλο αγώνα12
    2018-01-12 20:30:5212 Ιανουαρίου 2018 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-Hoop Φαλήρου65 - 62Φύλλο αγώνα12
    2018-01-12 21:00:1312 Ιανουαρίου 2018 - 21:00 Προποντίδα-Αμπελόκηποι Μενεμένης62 - 73Φύλλο αγώνα12
    2018-01-19 21:00:2019 Ιανουαρίου 2018 - 21:00 Αρίων Σταυρούπολης-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου76 - 60Φύλλο αγώνα13
    2018-01-19 21:30:0919 Ιανουαρίου 2018 - 21:30 Όλυμπος-Προποντίδα82 - 78Φύλλο αγώνα13
    2018-01-19 21:30:3519 Ιανουαρίου 2018 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Ε.Κ. Σταυρούπολης66 - 71Φύλλο αγώνα13
    2018-01-19 20:00:0619 Ιανουαρίου 2018 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-Ελπίδα Αμπελοκήπων52 - 59Φύλλο αγώνα13
    2018-01-19 21:30:0519 Ιανουαρίου 2018 - 21:30 Δόξα Δρυμού-ΑΣ Ασβεστοχωρίου52 - 59Φύλλο αγώνα13
    2018-01-19 21:00:4619 Ιανουαρίου 2018 - 21:00 Hoop Φαλήρου-Δόξα Ασσήρου67 - 73Φύλλο αγώνα13
    2018-01-19 19:30:1919 Ιανουαρίου 2018 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-Γαλαξίας Αδένδρου82 - 88Φύλλο αγώνα13
    2018-01-26 21:30:4026 Ιανουαρίου 2018 - 21:30 Όλυμπος-Αρίων Σταυρούπολης61 - 97Φύλλο αγώνα14
    2018-01-26 21:30:2826 Ιανουαρίου 2018 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου52 - 61Φύλλο αγώνα14
    2018-01-26 20:00:0026 Ιανουαρίου 2018 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-ΕΚ Σταυρούπολης53 - 72Φύλλο αγώνα14
    2018-01-26 21:30:2326 Ιανουαρίου 2018 - 21:30 Δόξα Δρυμού-Ελπίδα Αμπελοκήπων61 - 68Φύλλο αγώνα14
    2018-01-26 21:00:5826 Ιανουαρίου 2018 - 21:00 Hoop Φαλήρου-ΑΣ Ασβεστοχωρίου57 - 68Φύλλο αγώνα14
    2018-01-26 19:30:0526 Ιανουαρίου 2018 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-Δόξα Ασσήρου75 - 59Φύλλο αγώνα14
    2018-01-26 21:15:3326 Ιανουαρίου 2018 - 21:15 Προποντίδα-Γαλαξίας Αδένδρου39 - 67Φύλλο αγώνα14
    2018-02-02 21:15:482 Φεβρουαρίου 2018 - 21:15 Αρίων Σταυρούπολης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη72 - 53Φύλλο αγώνα15
    2018-02-02 21:00:402 Φεβρουαρίου 2018 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Αλέξανδρος Συκεών72 - 66Φύλλο αγώνα15
    2018-02-02 21:30:402 Φεβρουαρίου 2018 - 21:30 ΕΚ Σταυρούπολης-Δόξα Δρυμού84 - 56Φύλλο αγώνα15
    2018-02-02 21:30:302 Φεβρουαρίου 2018 - 21:30 Ελπίδα Αμπελοκήπων-Hoop Φαλήρου74 - 49Φύλλο αγώνα15
    2018-02-02 21:30:202 Φεβρουαρίου 2018 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-Αμπελόκηποι Μενεμένης65 - 61Φύλλο αγώνα15
    2018-02-02 21:30:242 Φεβρουαρίου 2018 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-Προποντίδα81 - 73Φύλλο αγώνα15
    2018-02-02 20:30:522 Φεβρουαρίου 2018 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-Όλυμπος69 - 76Φύλλο αγώνα15
    2018-02-09 20:00:219 Φεβρουαρίου 2018 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-Αρίων Σταυρούπολης62 - 57Φύλλο αγώνα16
    2018-02-09 21:30:309 Φεβρουαρίου 2018 - 21:30 Δόξα Δρυμού-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου78 - 60Φύλλο αγώνα16
    2018-02-09 21:00:449 Φεβρουαρίου 2018 - 21:00 Hoop Φαλήρου-ΕΚ Σταυρούπολης48 - 55Φύλλο αγώνα16
    2018-02-09 19:30:589 Φεβρουαρίου 2018 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-Ελπίδα Αμπελοκήπων61 - 55Φύλλο αγώνα16
    2018-02-09 21:15:479 Φεβρουαρίου 2018 - 21:15 Προποντίδα-ΑΣ Ασβεστοχωρίου50 - 76Φύλλο αγώνα16
    2018-02-09 20:30:519 Φεβρουαρίου 2018 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-Δόξα Ασσήρου51 - 72Φύλλο αγώνα16
    2018-02-09 21:30:539 Φεβρουαρίου 2018 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Όλυμπος74 - 77Φύλλο αγώνα16
    2018-02-23 21:00:0523 Φεβρουαρίου 2018 - 21:00 Αρίων Σταυρούπολης-Δόξα Δρυμού78 - 82Φύλλο αγώνα17
    2018-02-23 21:00:2323 Φεβρουαρίου 2018 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Hoop Φαλήρου67 - 64Φύλλο αγώνα17
    2018-02-23 21:30:0023 Φεβρουαρίου 2018 - 21:30 ΕΚ Σταυρούπολης-Αμπελόκηποι Μενεμένης64 - 56Φύλλο αγώνα17
    2018-02-23 21:30:3823 Φεβρουαρίου 2018 - 21:30 Ελπίδα Αμπελοκήπων-Προποντίδα100 - 52Φύλλο αγώνα17
    2018-02-23 21:30:2923 Φεβρουαρίου 2018 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-Γαλαξίας Αδένδρου62 - 65Φύλλο αγώνα17
    2018-02-23 21:30:0823 Φεβρουαρίου 2018 - 21:30 Όλυμπος-Δόξα Ασσήρου79 - 80Φύλλο αγώνα17
    2018-02-23 21:30:4323 Φεβρουαρίου 2018 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Αλέξανδρος Συκεών54 - 63Φύλλο αγώνα17
    2018-03-02 21:00:382 Μαρτίου 2018 - 21:00 Hoop Φαλήρου-Αρίων Σταυρούπολης77 - 75Φύλλο αγώνα18
    2018-03-02 19:30:232 Μαρτίου 2018 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου71 - 53Φύλλο αγώνα18
    2018-03-02 21:15:132 Μαρτίου 2018 - 21:15 Προποντίδα-ΕΚ Σταυρούπολης54 - 98Φύλλο αγώνα18
    2018-03-02 20:30:182 Μαρτίου 2018 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-Ελπίδα Αμπελοκήπων60 - 69Φύλλο αγώνα18
    2018-03-02 21:30:532 Μαρτίου 2018 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-ΑΣ Ασβεστοχωρίου70 - 66Φύλλο αγώνα18
    2018-03-02 20:00:492 Μαρτίου 2018 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-Όλυμπος53 - 77Φύλλο αγώνα18
    2018-03-02 21:30:592 Μαρτίου 2018 - 21:30 Δόξα Δρυμού-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη78 - 66Φύλλο αγώνα18
    2018-03-09 21:15:289 Μαρτίου 2018 - 21:15 Αρίων Σταυρούπολης-Αμπελόκηποι Μενεμένης86 - 76Φύλλο αγώνα19
    2018-03-09 21:00:309 Μαρτίου 2018 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Προποντίδα97 - 55Φύλλο αγώνα19
    2018-03-09 21:30:309 Μαρτίου 2018 - 21:30 ΕΚ Σταυρούπολης-Γαλαξίας Αδένδρου79 - 54Φύλλο αγώνα19
    2018-03-09 21:30:229 Μαρτίου 2018 - 21:30 Ελπίδα Αμπελοκήπων-Δόξα Ασσήρου81 - 78Φύλλο αγώνα19
    2018-03-09 21:30:459 Μαρτίου 2018 - 21:30 Όλυμπος-ΑΣ Ασβεστοχωρίου57 - 70Φύλλο αγώνα19
    2018-03-09 21:30:459 Μαρτίου 2018 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Hoop Φαλήρου68 - 70Φύλλο αγώνα19
    2018-03-09 20:00:339 Μαρτίου 2018 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-Δόξα Δρυμού71 - 68Φύλλο αγώνα19
    2018-03-16 21:15:1316 Μαρτίου 2018 - 21:15 Προποντίδα-Αρίων Σταυρούπολης47 - 114Φύλλο αγώνα20
    2018-03-16 20:30:2016 Μαρτίου 2018 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου61 - 52Φύλλο αγώνα20
    2018-03-16 21:30:4116 Μαρτίου 2018 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-ΕΚ Σταυρούπολης64 - 66Φύλλο αγώνα20
    2018-03-16 21:30:0216 Μαρτίου 2018 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-Ελπίδα Αμπελοκήπων62 - 60Φύλλο αγώνα20
    2018-03-16 21:30:1016 Μαρτίου 2018 - 21:30 Δόξα Δρυμού-Όλυμπος72 - 65Φύλλο αγώνα20
    2018-03-16 19:30:0316 Μαρτίου 2018 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη64 - 52Φύλλο αγώνα20
    2018-03-16 21:00:3016 Μαρτίου 2018 - 21:00 Hoop Φαλήρου-Αλέξανδρος Συκεών64 - 66Φύλλο αγώνα20
    2018-03-23 21:15:3223 Μαρτίου 2018 - 21:15 Αρίων Σταυρούπολης-Γαλαξίας Αδένδρου73 - 62Φύλλο αγώνα21
    2018-03-23 21:00:4023 Μαρτίου 2018 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Δόξα Ασσήρου58 - 66Φύλλο αγώνα21
    2018-03-23 21:30:2123 Μαρτίου 2018 - 21:30 ΕΚ Σταυρούπολης-ΑΣ Ασβεστοχωρίου71 - 59Φύλλο αγώνα21
    2018-03-23 21:30:3023 Μαρτίου 2018 - 21:30 Όλυμπος-Ελπίδα Αμπελοκήπων57 - 67Φύλλο αγώνα21
    2018-03-23 21:30:3723 Μαρτίου 2018 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Προποντίδα93 - 53Φύλλο αγώνα21
    2018-03-23 20:00:2523 Μαρτίου 2018 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-Αμπελόκηποι Μενεμένης58 - 71Φύλλο αγώνα21
    2018-03-23 21:30:2523 Μαρτίου 2018 - 21:30 Δόξα Δρυμού-Hoop Φαλήρου63 - 57Φύλλο αγώνα21
    2018-03-30 21:30:2930 Μαρτίου 2018 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-Αρίων Σταυρούπολης82 - 59Φύλλο αγώνα22
    2018-03-30 21:30:4930 Μαρτίου 2018 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου84 - 39Φύλλο αγώνα22
    2018-03-30 21:30:0330 Μαρτίου 2018 - 21:30 Ελπίδα Αμπελοκήπων-ΕΚ Σταυρούπολης58 - 50Φύλλο αγώνα22
    2018-03-30 21:00:5330 Μαρτίου 2018 - 21:00 Hoop Φαλήρου-Όλυμπος71 - 70Φύλλο αγώνα22
    2018-03-30 20:30:5830 Μαρτίου 2018 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη76 - 33Φύλλο αγώνα22
    2018-03-30 21:15:5030 Μαρτίου 2018 - 21:15 Προποντίδα-Αλέξανδρος Συκεών64 - 87Φύλλο αγώνα22
    2018-03-30 19:30:2530 Μαρτίου 2018 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-Δόξα Δρυμού65 - 82Φύλλο αγώνα22
    2018-04-13 21:15:2813 Απριλίου 2018 - 21:15 Αρίων Σταυρούπολης-ΑΣ Ασβεστοχωρίου65 - 76Φύλλο αγώνα23
    2018-04-13 21:00:1913 Απριλίου 2018 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Ελπίδα Αμπελοκήπων43 - 73Φύλλο αγώνα23
    2018-04-13 21:30:1613 Απριλίου 2018 - 21:30 Όλυμπος-ΕΚ Σταυρούπολης63 - 76Φύλλο αγώνα23
    2018-04-13 21:30:2113 Απριλίου 2018 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Δόξα Ασσήρου64 - 74Φύλλο αγώνα23
    2018-04-13 20:00:1913 Απριλίου 2018 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-Γαλαξίας Αδένδρου74 - 80Φύλλο αγώνα23
    2018-04-13 21:30:3813 Απριλίου 2018 - 21:30 Δόξα Δρυμού-Προποντίδα86 - 46Φύλλο αγώνα23
    2018-04-13 21:00:2613 Απριλίου 2018 - 21:00 Hoop Φαλήρου-Αμπελόκηποι Μενεμένης45 - 72Φύλλο αγώνα23
    2018-04-20 21:30:2720 Απριλίου 2018 - 21:30 Ελπίδα Αμπελοκήπων-Αρίων Σταυρούπολης69 - 63Φύλλο αγώνα24
    2018-03-20 21:30:3620 Μαρτίου 2018 - 21:30 ΕΚ Σταυρούπολης-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου80 - 40Φύλλο αγώνα24
    2018-04-20 19:30:5920 Απριλίου 2018 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-Όλυμπος78 - 81Φύλλο αγώνα24
    2018-04-20 21:30:0320 Απριλίου 2018 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη68 - 63Φύλλο αγώνα24
    2018-04-20 21:30:2020 Απριλίου 2018 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-Αλέξανδρος Συκεών84 - 68Φύλλο αγώνα24
    2018-04-20 20:30:2720 Απριλίου 2018 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-Δόξα Δρυμού62 - 65Φύλλο αγώνα24
    2018-04-20 21:15:2720 Απριλίου 2018 - 21:15 Προποντίδα-Hoop Φαλήρου71 - 86Φύλλο αγώνα24
    2018-04-27 21:15:5427 Απριλίου 2018 - 21:15 Αρίων Σταυρούπολης-ΕΚ Σταυρούπολης61 - 74Φύλλο αγώνα25
    2018-04-27 21:30:5827 Απριλίου 2018 - 21:30 Όλυμπος-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου79 - 85Φύλλο αγώνα25
    2018-04-27 21:30:5727 Απριλίου 2018 - 21:30 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Ελπίδα Αμπελοκήπων47 - 61Φύλλο αγώνα25
    2018-04-27 20:00:4627 Απριλίου 2018 - 20:00 Αλέξανδρος Συκεών-ΑΣ Ασβεστοχωρίου55 - 60Φύλλο αγώνα25
    2018-04-27 21:30:5027 Απριλίου 2018 - 21:30 Δόξα Δρυμού-Δόξα Ασσήρου49 - 60Φύλλο αγώνα25
    2018-04-27 21:00:3127 Απριλίου 2018 - 21:00 Hoop Φαλήρου-Γαλαξίας Αδένδρου61 - 66Φύλλο αγώνα25
    2018-04-27 19:30:2927 Απριλίου 2018 - 19:30 Αμπελόκηποι Μενεμένης-Προποντίδα0 - 0Φύλλο αγώνα25
    2018-05-04 21:00:314 Μαΐου 2018 - 21:00 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Αρίων Σταυρούπολης63 - 60Φύλλο αγώνα26
    2018-05-04 21:15:044 Μαΐου 2018 - 21:15 Προποντίδα-Όλυμπος60 - 115Φύλλο αγώνα26
    2018-05-04 21:30:484 Μαΐου 2018 - 21:30 ΕΚ Σταυρούπολης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη91 - 49Φύλλο αγώνα26
    2018-05-04 21:30:574 Μαΐου 2018 - 21:30 Ελπίδα Αμπελοκήπων-Αλέξανδρος Συκεών86 - 54Φύλλο αγώνα26
    2018-05-04 21:30:314 Μαΐου 2018 - 21:30 ΑΣ Ασβεστοχωρίου-Δόξα Δρυμού69 - 66Φύλλο αγώνα26
    2018-05-04 21:30:554 Μαΐου 2018 - 21:30 Δόξα Ασσήρου-Hoop Φαλήρου75 - 76Φύλλο αγώνα26
    2018-05-04 20:30:004 Μαΐου 2018 - 20:30 Γαλαξίας Αδένδρου-Αμπελόκηποι Μενεμένης57 - 49Φύλλο αγώνα26