Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κωτσόβολος, Ακριτίδης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος, Αλεξανδρόπουλος
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ~ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΜΓΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τερζίδης, Καρατζιώτης
19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Αρβανιτίδης
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 AΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ.
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Τουκμενίδου, Βουλώνη
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Στεφανίδου, Τσακαλάκης
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΛΟΛΙ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΛΑΣΠΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κουκουτζέλης, Χαλκίδης
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Αρβανιτίδης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΨΑΡΡΑΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Γιαγλής, Βουζούκου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Κοέν, Κωστής
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ΄ φάση ΠΑΙΔΩΝ
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Ζαφειριάδου Ν., Σακάρογλου
17:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΣ ΠΑΟΚ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ.
20:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής, Ράμπαντι
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Προεστού, Τασιώνα
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΔΗΜΟΥ, ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης,
08:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ΜΠΟΝΟΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής
10:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ICBS 2009 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης
09:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
13:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
παλιό Γραμματεία: Ιωαννίδης
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 1 ~ Χ.Α.Ν.Θ 1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
15:30 Ε.Κ.Ο. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τζήκα
11:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΩΤΤΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α.
13:30 ΑΞΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
15:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
10:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΚΟΥΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι.
11:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 1 ~ Β.Α.Ο. ΜΙΜΗΚΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς
09:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου
11:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου
08:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΑΟΚ 2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
16:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης
12:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 1 ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
Γραμματεία: Χ#ιωάννου
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Σακαλής
18:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΟΚ 3 ΨΑΡΡΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Κοέν
20:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Σταματογιάννης
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΨΑΡΡΑΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ
18:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΑΤΑΒΑΙΝΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΡΑΚΑΣ, ΚΩΤΤΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π
14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου
10:15 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ~ Μ.Ε.Ν.Τ 2 ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
09:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Αστερνός
12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Κιλαζίδου
15:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου
16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΜΑΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κόντος
14:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
Γραμματεία: Χ#ιωάννου
09:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
08:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Γκανάλας
14:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
16:45 25ο Δήμ.Σχολειο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής
10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
12:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
16:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Κοέν
10:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης
16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΤΖΕΛΛΑ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος
16:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου
15:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Α. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ
08:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
19:00 11o ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 3 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
Γραμματεία: Σακαλής
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ
παλιό Γραμματεία: Ιωαννίδης