Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΔΕΚΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21¨00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γρούτα, Κούδας
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Σακάρογλου, Ηλιάσκος
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Κόντος
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Στεφανίδου, Φωστηρίδου
21:15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΜΑΓΗ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Καπνοπούλου, Κωτσόβολος
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Χατζέλης
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Σαραφοπούλου
21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Κουκουβίνου
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΠΑΪΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Λιούτσιας
19:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
21¨00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Βασιλειου
20:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι,. Κεχαγιάς
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
16:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΊΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν