Πραγματοποιήθηκε σήμερα (30/8) η κλήρωση του πρωταθλήματος της κατηγορίας Α’ ΕΚΑΣΘ γυναικών με τη παρουσία εκπροσώπων των σωματείων. Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η Αγωνιστική (28/9, 14η 18/1)
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΜΕΝΤ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
2η Αγωνιστική (5/10, 15η 25/1)
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΝΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
3η Αγωνιστική (12/10, 16η 1/2)
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΜΕΝΤ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
4η Αγωνιστική (19/10, 17η 8/2)
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
5η Αγωνιστική (2/11, 18η 15/2)
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.-ΜΕΝΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
6η Αγωνιστική (9/11, 19η 22/2)
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΜΕΝΤ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
7η Αγωνιστική (16/11, 20η 1/3)
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΕΝΤ
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
8η Αγωνιστική (23/11, 21η 8/3)
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΜΕΝΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
9η Αγωνιστική (30/11, 22η 15/3)
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΕΝΤ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
10η Αγωνιστική (7/12, 23η 22/3)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΜΕΝΤ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
11η Αγωνιστική (14/12, 24η 29/3)
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΜΕΝΤ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
12η Αγωνιστική (21/12, 25η 5/4)
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΜΕΝΤ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
13η Αγωνιστική (11/1, 26η 12/4)
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΜΕΝΤ
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.