Η ΕΚΑΣΘ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων της Κυριακής, Δευτέρας, Τρίτης και Τετάρτης που είναι το εξής:
KYΡIAKH 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Κοκκινά, Λιούτσιας
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ
18:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΔΙΒΟΛΗ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μωραϊτου, Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης
18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΜΟΣΧΑΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
20:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Μπάρμπας Ι., Ηλιάσκος
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Πισκιούλης, Χρηστίδης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΠΑΪΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Ιακωβίδου, Σακάρογλου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΕΟΝΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γκανάλας, Τουκμενίδου, Κούλλιας
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Μωραϊτου, Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Μούστος, Δήμας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τσακλή, Βουζούκου, Ράμπαντι
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Μπουρνάς
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κάτσης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΔΕΚΑ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Αλεβιζάτος
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Β.Α.Ο. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κάτσης
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κωτσόβολος
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ.
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΜΑΓΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Αλεξανδρόπουλος
15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τζήκα, Σακάρογλου
18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΜΑΓΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Αλεξανδρόπουλος
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β.
Γραμματεία: Ντούλια, Παπαδοπούλος Κ
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Καλπακίδου
11:45 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ICBS 2009 ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΑΥΛΟΥ
Γραμματεία: Σαμαρά, Σαράφης
18:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ
19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Κωστοπούλου
17:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κουκουβίνου
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Καραγεωργόπουλος
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Καραγεωργόπουλος
13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Βασιλείου
14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΔΗΜΟΥ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τσακλή, Βουζούκου
ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ανανιάδης, Ακριτίδης
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΔΕΚΑ ΤΖΙΜΑ, ΓΡΑΙΚΟΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκης, Σακαλής
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
20:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΔΕΛΛΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης , Ζηδιανάκης
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Κωστοπούλου, Μπουρνάς
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
Γραμματεία: Προεστού, Ντάγκας, Τασιώνα
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Δρακοπούλου, Βουλώνη
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Χρηστίδης, Χατζέλης
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Τζήκα, Σακάρογλου
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Κράντα, Μιχαηλίδου Γ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΡΟΚ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Καραμπουρνιώτη, Κωτσόβολος
21:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσακλή, Ράμπαντι, Βουζούκου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος, Αλεξανδρόπουλος
19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Πασχαλίδου, Δήμας
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
ΤΡΙΤΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Γ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου, Κούλλιας
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Μπέλλου Μ., Παραδείση
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου
Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Μπουρνάς
21:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Μωραϊτου, Αρβανιτίδης
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΠΛΑΤΕΛΛΑ
Γραμματεία: Κόντος, Χαλκίδης
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ B
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κωτσόβολος
21:30 ΠΑΟΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης
21:45 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
21:45 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Βουλώνη
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης , Σαλιμπασόγλου
ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Χατζέλης, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΑΝΤΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Παπαθανάσιου, Ντουβαλέτης
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΔΗΜΟΥ, ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Λεονταρά
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Κωστής, Ζηδιανάκης
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Καραμπουρνιώτη, Τσακαλάκης
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα, Δαγδηλέλη
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Μισιρλόγλου, Γούτη
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Φωστηρίδου
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Σακάρογλου
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Σαραφοπούλου
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Βασιλείου
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Προεστού
19:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΔΕΛΛΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι