KYΡIAKH 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΔΕΛΛΑΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Ιωαννίδης, Κοέν
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Κιλαζίδου, Παραδείση
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Στεφανίδου, Ηλιάσκος
20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΤΕΓΟΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Αστερνός, Σκαλιστής
18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Βασιλείου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Δήμας, Βουζούκου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος, Στεφανίδου
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΤΡΑΚΑΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Γιατσίδου, Σακαλής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ., Βουζούκου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Μακαρώνης, Καραγεωργόπουλος
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τσολακίδης, Μούστος
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Βουλώνη, Κάτσης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Μπουρνάς
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΔΗΜΟΥ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κούλλιας
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΤΡΑΚΑΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Λάσπα, Σακαλής
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ.
12¨00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Χρηστίδης
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Λάσπα,Καραμπουρνιώτη
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Ιακωβίδου
18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ.
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Χρηστίδης
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΜΠΑΪΟΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Πισκιούλης
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΔΗΜΟΥ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κωτσόβολος
11:45 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Σαμαρά, Σαράφης
14:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΣΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
18:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Μπέλλου Β
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Βουζούκου
13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Κιλάζιδου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΤΕΓΟΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΣΠΑΝΟΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Κούρφαλη
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Ντουβαλέτης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Βασιλείου
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΣΠΑΝΟΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Μούστος
13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Παπαθανασίου
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, CLAUDIA
Γραμματεία: Λιούτσιας, Βουδούρης
ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Βουδούρης, Κούλλιας
Γυμνασίαρχος: ΔΕΛΛΑΣ
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΛΟΡΤΟΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Καλπακίδου, Παπαδόπουλος Κ
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν
20:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Χρηστίδης, Πισκιούλης
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΤΖΙΜΑ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Μπεκιάρης, Ανανιάδης
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Καραμπουρνιώτη, Τσακαλάκης
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ Ε.ΔΗ.Λ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπαγκου Α., Σακαλής
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Κοκκινά, Μπελλου Β., Τσιρακίδου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Βουλώνη, Βουζούκου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Τζήκα, βαρυτιμίδης
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Κοέν, Λιούτσιας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ:
20:15 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Σακάρογλου
ΤΡΙΤΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τερζίδης,
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Αλεβιζάτος, Παραδείση
Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
21:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Μπούρνας
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, βαρυτιμίδης
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κοέν
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:45 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ
Γραμματεία: Κοέν, Βουζούκου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
19:30 ΔΡΥΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΠΟ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
ΤΕΤΑΡΤΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α, Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Παπαθανασίου, Ιωαννίδης
21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΔΕΛΛΑΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
παλιό Γραμματεία: Γκανάλας, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν, Λεονταρά
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Ανανιάδης, Γρούτα
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΜΠΑΪΟΣ, CLAUDIA
Γραμματεία: Κοκκινά, Τερζίδης, Λιούτσιας
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ Π.Α.Ο.Δ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Δήμας, Βουλώνη
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΤΡΑΚΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ.
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Μπεκιάρης
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΜΑΓΗ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γούτη, Σαράφης
21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΕΝΤ ΔΗΜΟΥ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Προεστού, Τασιώνα
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Αστερνός
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κούλλιας