KYΡIAKH 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Γκανάλας, Κοέν, Ιωαννίδης
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Δήμας, Σωτηριάδου
18:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Κούρφαλη, Βασιλείου
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσάκλη, Παληογιάννη, Βουζούκου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Μπεκιάρης, Ανανιάδης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Καραγεωργόπουλος, Χ#ιωάννου
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Ιακωβίδου
21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ Ε
Γραμματεία: Κοκκινά, Τσολακίδης, Σκαλιστής
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Κούρφαλη, Βασιλείου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Ζηδιανάκης, Βουλώνη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, TEΓΟΣ
Γραμματεία: Μούστος, Παπαδόπουλος Μ., Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ Β.Α.Ο. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Λιούτσιας
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Διμπιτούζης Π
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π
19:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΤΡΑΚΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Ηλιάσκος
15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Σαράφης
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΜΑΓΗ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Αλεξανδρόπουλος
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΡΑΚΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Χατζέλης
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Καπούλα
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Τσακαλάκης
18:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Κωστοπούλου
15:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Δαουλτζής
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΦΙΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κωστής, Ράμπαντι
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Κωστής, Ράμπαντι
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Παπαδόπουλος Μ
15:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΜΠΑΪΟΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Βουδούρης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΜΠΑΪΟΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ντουβαλέτης
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Διαμαντοπούλου Χ
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ CLAUDIA, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Κοέν
ΔΕΥΤΕΡΑ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Μαρβάκης, Σαραφοπούλου
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΔΕΚΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΛΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Βουλώνη, Ράμπαντι
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Μπεκιάρης, Ανανιάδης
Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ
20:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΓΑΖΕΤΑΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ Β.Α.Ο. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Καραγεωργόπουλος, Μπουρνάς
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα, Προεστού
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Βουδούρης, Χ#ιωάννου, Κούλλιας
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Σακάρογλου
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου A, Τόλιου, Κούδας
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Στεφανίδου, Φωστηρίδου
19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Δήμας, Μούστος
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΚΟΥΣΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Τζήκα, βαρυτιμίδης
21:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τσολακίδης, Σκαλιστής
ΤΡΙΤΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Λιούτσιας
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι.
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Σκαλιστής
21:45 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Ιωαννίδης
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Παπαδόπουλος Κ
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Βασιλείου
ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Μιχαηλίδου Γ., Κράντα,
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΔΕΛΛΑΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΒΑΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν, Λεονταρά
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Σαραφοπούλου, Κούδας
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Κεχαγιάς, Μπάρμπας Ι
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΔΙΒΟΛΗ Ε
Γραμματεία: Τσολακίδης, Σωτηριάδου, Βασιλείου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΤΡΑΚΑΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Στεφανίδου, Φωστηρίδου
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Μπεκιάρης, Ανανιάδης
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ηλιάσκος
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ.ΑΕ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Κούρφαλη
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Παληογιάννη
21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Βουλώνη
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
20:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ AΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Μπουρνάς