Τα αποτελέσματα:
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΕ Πυλαίας 67-70
Τιτάνες Δράμας-Πιερικός Αρχέλαος 61-29
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 53-52
Ολύμπια Λάρισας-Αρης 55-58
Ασπίδα Ξάνθης-Ναύαρχος Βότσης 43-49
Ηρακλής-ΕΟ Σταυρούπολης 66-34
Τιτάνες Δράμας 61
Πιερικός Αρχέλαος 29
Δεκάλεπτα: 19-6, 25-15, 46-21, 61-29 Διαιτητές: Τσαρδούλιας, Παπαδοπούλου Κ.
Τιτάνες Δράμας (Καρατσομπάνης): Στάικου, Μαραγκού, Τερλίδου 2, Σαμουλαδά 24 (5), Γαϊτάνη 12, Τζιαμπάζη 15 (5), Γιαντσιώρη 8, Βαρσάμη, Αρσένογλου, Αθανασιάδου.
Πιερικός Αρχέλαος (Τσιρογιάννη): Καραλή, Αμβρακίδου, Ζουγκουρίδου 6, Φλώρου 7, Γκοτζαμάνη 5, Λάππα 4, Λεκάι, Καρατάσιου, Μουστακίδου 3, Δημητριάδου 4, Παντζιάλα, Γκρίτζαλη.
Ασπίδα Ξάνθης 43
Ναύαρχος Βότσης 49
Δεκάλεπτα: 6-9, 14-18, 28-39, 43-49 Διαιτητές: Γιαννούλης Αν., Νέδογλου
Ασπίδα Ξάνθης (Καρά Αχμέτ): Μεχμέτ-Ουστά 9(3), Τσακίρη 2, Κουτρουβέλη, Σακουλάκη 16, Καρακώστα 2, Σιγιώργη 4, Μαμαλίγκατζη 3, Πετρίδου, Σουλιώτη 7, Καραλίδου, Γκιργκίζα.
Ναύαρχος Βότσης (Μαυρίδης): Χρυσοστομίδου 10, Καζαντζή Σπ. 7, Αραμπατζή 2, Καζαντζή Στ. 11, Παρδάλη, Παπανικολάου 5(1), Τσελεμπή 6, Αβραμίδου 8, Τερεζή Χ.
Ηρακλής 66
ΕΟ Σταυρούπολης 34
Δεκάλεπτα: 27-6, 42-15, 50-21, 66-34 Διαιτητές: Τσούλης, Δικταπανίδης
Ηρακλής (Λαμπρόπουλος): Τσουμπερλή 8, Ελευθεριάδου 12(2), Θωμά 2, Τζιότζιου 2, Τζέλλου, Πάππα Ρ., Δημητριάδου 9, Γιαννούδη 10, Λογδανίδου 4, Κλιματσάκη 3(1), Καλογρίδου 10(2), Σιδηροπούλου 6 .
ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Ανδριοπούλου, Γρηγοριάδου 2, Χαλκίδου 3, Πεχλιβανίδου Δ. 11(2), Πεχλιβανίδου Σ. 2, Βέκιου 3(1), Δεληγιάννη 1, Κανέλλογλου 9, Γούτη, Αντωνιάδου 3.
Ολύμπια Λάρισας 55
ΑΡΗΣ 58
Δεκάλεπτα: 15-11, 28-31, 39-45, 55-58 Διαιτητές: Χρυσάφης, Χατζημπαλίδης
Ολύμπια Λάρισας (Λότφι): Μιχαηλίδου 6, Δολαψάκη, Σολωμού 17(1), Σουλιώτη 11, Λιάσκου, Σκαρλή, Κουτσουνούρη 19.
ΑΡΗΣ (Κουλακιώτης-Ξενίδης): Καραβέλη 10(2), Βαντσιούρη 6(2), Κωστανάκη 5(1), Γράψα 9, Αντωνιάδου 11(1), Βεντούρα 5, Πλατσά 10, Γκομπετζίσβίλι 2.
Απόλλων Καλαμαριάς 67
ΑΕ Πυλαίας 70
Δεκάλεπτα: 15-17, 31-36, 49-57, 67-70 Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Δέλλας
Απόλλων Καλαμαριάς (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Ιγγλέζου 18(6), Αντωνιάδου 14(2), Οικονόμου 6(2), Τσίτσου 7, Παλλάνη 2, Ακσεχέρογλου 13, Σιφναίου, Διαμαντίδου, Καϊμακτσή 5(1), Παπαϊωάννου 2, Θωμάρεϊς.
ΑΕ Πυλαίας (Λίτσου-Γιάνναρος): Μπαλλά 2, Πετρίδου 17(3), Κατσαμούρη 4, Λάλου, Σταμπή 10, Καραμπατζάκη 12, Παπαρδέλα 10(1), Τζήμου 10, Βατσιτσίδου 5.
Πανσερραϊκός 53
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 52
Δεκάλεπτα: 10-21, 27-35, 39-42, 53-52 Διαιτητές: Ζαχαριάδης, Λάλλα
Πανσερραϊκός (Δώδος): Χύσα 4, Τσάντα 15 (3), Μπακιρτζίδου 2, Πελτέκη 8 (1), Κουτούση 18, Πιτσιάβα 6 (2), Κίναλη.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Μύρβαλη): Καμπίτση 3 (1), Εμμανουηλίδου 13 (3), Καλομιτσίνη 11, Κουλακιώτη 10, Ψαρρά 5 (1), Τζίκου 4, Παπαδάκη 6, Βασλαματζή.
Η βαθμολογία
1) Ηρακλής 15 498-397 101
2) Αρης 15 461-355 106
3) Τιτάνες Δράμας 14 470-388 82
4) ΑΕ Πυλαίας 14 508-435 73
5) Πανσερραϊκός 14 420-398 22
6) Απόλλων Καλαμαριάς 12 455-402 53
7) Ολύμπια Λάρισας 12 426-397 29
8) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 11 424-399 25
9) Πιερικός Αρχέλαος 10 386-449 -63
10) Ναύαρχος Βότσης 9 393-454 -61
11) Ασπίδα Ξάνθης 8 360-505 -145
12) ΕΟ Σταυρούπολης 8 254-476 -222
*Ο Ναύαρχος Βότσης έχει -2 βαθμούς γιατί δεν κατέβασε ομάδα κορασίδων ή νεανίδων στο πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΘ.
Η επόμενη αγωνιστική (9η, 10/12)
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Τιτάνες Δράμας
Πιερικός Αρχέλαος-Απόλλων Καλαμαριάς
ΕΟ Σταυρούπολης-Ασπίδα Ξάνθης
Ναύαρχος Βότσης-Ολύμπια Λάρισας
Αρης-Πανσερραϊκός
ΑΕ Πυλαίας-Ηρακλής