Τα αποτελέσματα
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Ολύμπια Λάρισας 44-49
Πιερικός Αρχέλαος-Πανσερραϊκός 43-58
Απόλλων Καλαμαριάς-Τιτάνες Δράμας 53-59
Ναύαρχος Βότσης-Ηρακλής 46-68
Αρης-Ασπίδα Ξάνθης 61-35
ΑΕ Πυλαίας-ΕΟ Σταυρούπολης 72-38
Ναύαρχος Βότσης 46
Ηρακλής 68
Δεκάλεπτα: 13-18, 23-32, 27-47, 46-68 Διαιτητές: Μαλτέσιος, Τσάνταλη Μ.
Ναύαρχος Βότσης (Μαυρίδης): Χρυσοστομίδου 9(2), Καζαντζή Σπ. 21, Αραμπατζή 2, Καζαντζή Στ. 12, Γλάρου, Τερεζή, Παρδάλη 2, Παπανικολάου.
Ηρακλής (Λαμπρόπουλος): Πάππα Ρ., Τσουμπερλή 11(1), Ελευθεριάδου 7(1), Κλιματσάκη 2, Θωμά 4, Τζιότζιου 8, Γιαννούδη 3, Μυγδαλιά, Πάπα Ι., Δημητριάδου 16, Λογδανίδου 17.
ΑΕ Πυλαίας 72
ΕΟ Σταυρούπολης 38
Δεκάλεπτα: 19-7, 37-17, 49-25, 72-38 Διαιτητές: Ηλιόπουλος, Θρασυβουλίδης
ΑΕ Πυλαίας (Λίτσου-Γιάνναρος): Μπαλλά 10, Πετρίδου 12(2), Κατσαμούρη 13, Λάλου, Σταμπή 17(3), Παπαρδέλα 5, Πλουμπή, Βατσιτσίδου 15(2), Σακκά.
ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Ανδριοπούλου 6, Γρηγοριάδου 2, Χαλκίδου 3(1), Πεχλιβανίδου Δ. 10(2), Πεχλιβανίδου Σ. 4, Βέκιου 1, Κανέλλογλου 6, Δεληγιάννη 6, Γούτη.
ΑΡΗΣ 61
Ασπίδα Ξάνθης 35
Διαιτητές: 19-6, 31-18, 48-28, 61-35 Δεκάλεπτα: Ιορδανίδης, Κουφούδης
ΑΡΗΣ (Κουλακιώτης): Καραβέλη 3, Γιαννουσίου, Κωστανάκη 3(1), Γράψα 7(1), Κωφοκώτσιου 6, Βαντσιούρη 8(2), Αντωνιάδου 14, Γκρίτζαλη 9, Βεντούρα 2, Γκομπετζίσβίλι, Λαγκαδιώτου, Μπουντούκα 9.
Ασπίδα Ξάνθης (Καρά Αχμέτ): Τσακίρη 5, Βασιλειάδου, Σακουλάκη 14, Σιγιώργη 4, Μαμαλίγκατζη 4, Σουλιώτη 8, Γκιργκίζα.
Απόλλων Καλαμαριάς 53
Τιτάνες Δράμας 59
Δεκάλεπτα: 2-16, 20-25, 28-38, 53-59 Διαιτητές: Χατζηκώστας, Καντερές
Απόλλων Καλαμαριάς (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Ιγγλέζου 11(3), Αντωνιάδου 16(4), Τσίτσου 6, Παλλάνη, Οικονόμου 4, Ακσεχέρογλου 12, Σιφναίου 4, Διαμαντίδου, Παπαϊωάννου, Θωμάρεϊς.
Τιτάνες Δράμας (Καρατσομπάνης): Στάικου, Μαραγκού 23(3), Σαμολαδά 12(2), Γαϊτάνη Α. 13, Τζιαμπάζη 8(2), Γιαντσιώρη 4.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 44
Ολύμπια Λάρισας 49
Δεκάλεπτα: 19-14, 27-28, 31-40, 44-49 Διαιτητές: Γιαννούλης Αν., Νέδογλου
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Μύρβαλη): Καμπίτση 3(1), Εμμανουηλίδου 7(2), Καλομιτσίνη 5(1), Κουλακιώτη 5, Ψαρρά 8, Τζίκου 5, Παπαδάκη 7, Βασλαματζή 4.
Ολύμπια Λάρισας (Λότφι): Μιχαηλίδου, Δολαψάκη, Σολωμού 12(1), Σουλιώτη 11, Ντριστέλα 6, Λιάσκου 2, Κουτσουνούρη 7, Σκαρλή 3(1), Μαγδαλιανίδου 5, Μπενέκη 3.
Πιερικός Αρχέλαος 43
Πανσερραϊκός 58
Δεκάλεπτα: 13-26, 20-36, 36-47, 43-58 Διαιτητές: Αθανασιάδης, Αναστασιάδης
Πιερικός Αρχέλαος (Τσιρογιάννη): Δαβιτίδου 3, Καραλή, Αμβρακίδου, Ζουγκουρίδου 6, Φλώρου 16, Γκοτζαμάνη 3 (1), Λάππα 4, Μπαγκλαρίδου, Καρατάσιου 1, Μουστακίδου 4, Δημητριάδου 2, Γκρίτζαλη 4.
Πανσερραϊκός (Δώδος): Πελτέκη 10, Μπακιρτζίδου 9, Τσάντα 10 (2), Κουτούση 21, Χύσα 2, Κίναλη 2, Πιτσιάβα 3 (1), Κεφαλά, Βλάχβεη, Σιδερίδου, Δαμιανάκου, Γκέκα.
Η βαθμολογία
1) Ηρακλής 13 432-363 69
2) Αρης 13 403-300 103
3) ΑΕ Πυλαίας 12 438-368 70
4) Τιτάνες Δράμας 12 409-359 50
5) Πανσερραϊκός 12 367-346 21
6) Απόλλων Καλαμαριάς 11 388-332 56
7) Ολύμπια Λάρισας 11 371-339 32
8) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 10 372-346 26
9) Πιερικός Αρχέλαος 9 357-388 -31
10) Ναύαρχος Βότσης 7 344-411 -67
11) Ασπίδα Ξάνθης 7 317-456 -139
12) ΕΟ Σταυρούπολης 7 220-410 -190
*Ο Ναύαρχος Βότσης έχει -2 βαθμούς γιατί δεν κατέβασε ομάδα κορασίδων ή νεανίδων στο πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΘ.
Η επόμενη αγωνιστική (8η, 3/12)
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΕ Πυλαίας
Τιτάνες Δράμας-Πιερικός Αρχέλαος
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Ολύμπια Λάρισας-Αρης
Ασπίδα Ξάνθης-Ναύαρχος Βότσης
Ηρακλής-ΕΟ Σταυρούπολης