Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής:
ΑΣ Πανόραμα-Αχιλλέας Τριανδρίας 63-31 (31/3)
Θερμαϊκός Θέρμης-Εκπ. Φρυγανιώτη 42-44
Ζέφυρος 02-ΠΣ Ευκαρπίας 54-43
Αστέρας Ιπποδρομίου-Αμπελόκηποι Μενεμένης 77-60
ΓΣ Μενεμένης-Πύργος Χαλάστρας 57-35
ΠΚ Νεάπολης-Αστέρας Πλαγιαρίου (αναβλήθηκε)
Ρεπό: Αριστοτέλης Σταυρού
ΓΣ Μενεμένης 57
Πύργος Χαλάστρας 35
Δεκάλεπτα: 17-6, 30-14, 41-24, 57-35 Διαιτητές: Αγραφιώτης Β., Σκρίνος
ΓΣ Μενεμένης (Σάββας-Σάββα): Σταματιάδου 9, Παυλίδου 4, Αναστασιάδου 6, Καβακίδου 8, Σιδηροπούλου 16(4), Βασιλειάδου 12, Παναγιωτίδου 2.
Πύργος Χαλάστρας (Αναγνωστίδης): Τακίδου, Σιαφαλίδου, Τσελεκίδου 4, Τζαβέλα 4, Γιοσμά 11(1), Πολύχρου Κ., Παυλίδου, Πολύχρου Μ.Σ. 2, Σαρηγιαννίδου 9, Πολύχρου Μ.Ε. 5(1).
Ζέφυρος 02 54
ΠΣ Ευκαρπίας 43
Δεκάλεπτα: 14-10, 31-19, 47-31, 54-43 Διαιτητές: Τζιοβανάκης, Κασαπίδης
Ζέφυρος 02 (Αλεξανδρίδης-Γιάνναρος): Γεωργούλα 6, Μανωλοπούλου 7, Δραγκόλα, Τζήκα 3(1), Αθιανά 9, Δέλλιου 22(4), Σαμαρά 3(1), Γραβάνη, Κλεπουσνιώτου, Κοντραφούρη 2, Πεταχτή 2.
ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Τομπουλίδου, Κογκαλίδου 7(2), Κατρακυλίδου 5(1), Νικολή 5, Ζυγούρα, Μακρίδου 7(1), Γεράκου 9(1), Δημητριάδου 5, Λειβαδιώτου 2, Μανουσαρίδου, Κέκελη 3(1).
Θερμαϊκός Θέρμης 42
Εκπ. Φρυγανιώτη 44
Δεκάλεπτα: 4-9, 14-21, 24-29, 42-44 Διαιτητές: Διβόλη, Αράπογλου
Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Βελούδη 9(1), Ασπρίδου, Κισκιπελή 4, Σταματέλου 10, Μαναβή 4(1), Σαλαμάνη 11(2), Μαρασλίδη 4.
Εκπ. Φρυγανιώτη(Τσούκας): Κραγιοπούλου 8, Μουταφίδου Μ. 4, Καργίδου 4, Ταρπάγκου Φ. 2, Μουταφίδου Ι. 6,Ταρπάγκου Α. 3, Κανελλιά 2, Νειλούδη 15.
Αστέρας Ιπποδρομίου 77
Αμπελόκηποι Μενεμένης 60
Δεκάλεπτα: 15-15, 39-28, 65-43, 77-60 Διαιτητές: Μπαχτσεβανόπουλος, Αζάς
Αστέρας Ιπποδρομίου (Ιωαννίδης-Νικολαΐδης): Σιφναίου 5(1), Καρπόνη 2, Σαββοπούλου 2, Κασάπη 5, Γαβρίλη 21(4), Φόρογλου 2, Παπαδοπούλου Δ. 33, Κακαγιά 2, Φιλίππου, Ζαμπουρίδου 4, Σταματάκη 2, Παλαμουτίδου.
Αμπελόκηποι Μενεμένης (Μαλτέζος): Κεσεσίδου 19, Πάνου 2, Πετράκη 8, Μαυροπούλου 4, Θεολόγου, Κεσόγλου 5(1), Δημητριάδου 8(1), Κοκκάλη 12, Τζανή 2.
Η επόμενη αγωνιστική (25η, 18/4)
Αχιλλέας Τριανδρίας-Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΣ Ευκαρπίας-Εκπ. Φρυγανιώτη
Αμπελόκηποι Μενεμένης-ΑΣ Πανόραμα
Πύργος Χαλάστρας-Αστέρας Ιπποδρομίου
Αριστοτέλης Σταυρού-ΓΣ Μενεμένης
Ζέφυρος 02-ΠΚ Νεάπολης
Ρεπό: Αστέρας Πλαγιαρίου
[team_standings 144385]