Τα αποτελέσματα
Ηρακλής-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 54-41 (10/2)
Ασπίδα Ξάνθης-Πιερικός Αρχέλαος 59-61
Ολύμπια Λάρισας-Απόλλων Καλαμαριάς 55-59
Πανσερραϊκός-Τιτάνες Δράμας 50-56
ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΡΗΣ 25-66
Ναύαρχος Βότσης-ΑΕ Πυλαίας 54-77
Ναύαρχος Βότσης 54
ΑΕ Πυλαίας 77
Δεκάλεπτα: 19-25, 29-41, 37-61, 54-77 Διαιτητές: Παπαδοπούλου Κ., Ηλιόπουλος
Ναύαρχος Βότσης (Μαυρίδης): Χρυσοστομίδου 6, Καζαντζή Σπ. 16, Αραμπατζή 2, Καζαντζή Στ. 11(1), Παπανικολάου 3(1), Τσελεμπή 10, Τερεζή Χ., Αβραμίδου 6.
ΑΕ Πυλαίας (Λίτσου-Γιάνναρος): Μπαλλά 8, Πετρίδου 18(5), Σταμπή 14(2), Καραμπατζάκη 11, Παπαρδέλα 6, Κοκκίνου 2, Τζήμου 10, Πλουμπή 2, Βατσιτσίδου 6, Σακκά.
Ασπίδα Ξάνθης 59
Πιερικός Αρχέλαος 61
Δεκάλεπτα: 13-18, 27-27, 39-37, 49-49 (κ.δ), 59-61 Διαιτητές: Λαδάς, Θεοδωρίδης
Ασπίδα Ξάνθης (Καρά Αχμέτ): Μεχμέτ Ούστα 3 (1), Καραλίδου 3 (1), Μουσένκου, Ευθυμίου, Παυλάκη, Καραλή, Τσακίρη, Μαμαλίγκατζη 11 (1), Σουλιώτη 23, Σακουλάκη 14 (2), Πετρίδου, Καρακώστα 5.
Πιερικός Αρχέλαος (Τσιρογιάννη): Δαβιτίδου 14 (3), Αμβρακίδου, Ζουγκουρίδου 12 (2), Φλώρου 12, Γκοτζαμάνη 6 (2), Λάππα 9, Μπουμπουλέντρα, Καρατάσιου, Λεκάι, Δημητριάδου 6, Παντζιάλα 2, Γκρίτζαλη.
Ολύμπια Λάρισας 55
Απόλλων Καλαμαριάς 59
Δεκάλεπτα: 14-12, 26-29, 38-42, 55-59 Διαιτητές: Μπούγλος, Τσάλας
Ολύμπια Λάρισας (Λότφι): Μιχαηλίδου, Σολωμού 11(3), Σουλιώτη 9(1), Λιάσκου 2, Σκαρλή, Κουτσουνούρη 16, Μπενέκη 17.
Απόλλων Καλαμαριάς (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Ιγγλέζου 4(1), Αντωνιάδου 15(3), Παπαρέντη, Οικονόμου 2, Παλλάνη 10(3), Ακσεχέρογλου 8, Ευσταθίου, Σιφναίου 7(1), Διαμαντίδου 8, Καϊμακτσή 6, Παπαϊωάννου.
Πανσερραϊκός 50
Τιτάνες Δράμας 56
Δεκάλεπτα: 9-18, 27-26, 37-33, 50-56 Διαιτητές: Κολοκυθάς, Γιαννουλής
Πανσερραϊκός (Δώδος): Μπακιρτζίδου 18, Χύσα, Βλάχβεη, Κίναλη, Πελτέκη 4 (1), Κουτούση 13, Πιτσιάβα 15 (2).
Τιτάνες Δράμας (Μάρκου): Μαραγκού 14 (1), Τόγα 5, Σαμολαδά 12 (2), Τζιαμπάζη 12 (4), Γιαντσιώρη 13, Βαρσάμη, Καρυώτη.
ΕΟ Σταυρούπολης 25
ΑΡΗΣ 66
Δεκάλεπτα: 7-17, 16-33, 18-50, 25-66 Διαιτητές: Μαλτέσιος, Θρασυβουλίδης
ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Ανδριοπούλου, Γρηγοριάδου 5, Πεχλιβανίδου Δ. 3, Πεχλιβανίδου Σ. 3, Βέκιου 4, Μαυροπούλου, Κανέλλογλου 4, Γούτη 2, Αντωνιάδου 4, Χατζηστρατή.
ΑΡΗΣ (Βαχαροπούλου): Νιγδέλη, Καραβέλη 4, Κωστανάκη 4, Γράψα 10, Αντωνιάδου 14(2), Γκρίτζαλη 11, Βεντούρα 12, Πλατσά 8, Λαγκαδιώτου 2, Γκομπετζίσβίλι 1.
Η βαθμολογία
1) Ηρακλής 31 1015-763 252
2) ΑΕ Πυλαίας 28 1062-827 235
3) Αρης 27 871-760 111
4) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 26 869-777 92
5) Τιτάνες Δράμας 26 888-829 59
6) Πανσερραϊκός 25 801-825 -24
7) Απόλλων Καλαμαριάς 24 848-784 64
8) Ολύμπια Λάρισας 24 849-817 32
9) Πιερικός Αρχέλαος 22 809-882 -73
10) Ναύαρχος Βότσης 19 823-943 -120
11) Ασπίδα Ξάνθης 17 706-980 -274
12) ΕΟ Σταυρούπολης 17 553-907 -354
*Ο Ναύαρχος Βότσης έχει -2 βαθμούς γιατί δεν κατέβασε ομάδα κορασίδων ή νεανίδων στο πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΘ.
Η επόμενη αγωνιστική (17η, 25/2)
ΑΕ Πυλαίας-Τιτάνες Δράμας
Απόλλων Καλαμαριάς-Πανσερραϊκός
Πιερικός Αρχέλαος-Ολύμπια Λάρισας
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Ασπίδα Ξάνθης
ΑΡΗΣ-Ηρακλής
Ναύαρχος Βότσης-ΕΟ Σταυρούπολης