Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής:
Ατρόμητος Τριαδίου-Γαλάζιοι 50-62
ΑΟ Αρετσού-Βεργίνα 47-59
ΑΣ Πανόραμα-Αστέρας Πλαγιαρίου 59-58
ΑΟΜ Πυλαίας-Αριστοτέλειο Κολλέγιο 62-53
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-ΑΚ Πανόραμα 72-62
Ναύαρχος Βότσης-Αχιλλέας Τριανδρίας 64-61
Ρεπό: ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός
ΑΟ Αρετσού 47
Βεργίνα 59
Δεκάλεπτα: 9-14, 16-30, 30-36, 47-59 Διαιτητές: Πλατέλλα, Κωνσταντινέλης
ΑΟ Αρετσού (Χαλκιάς): Ιωαννίδης 2, Δελκούσης, Αποστόλου 2, Θεοδοσιάδης 20(1), Ματάκος 4, Αντωνιάδης 5, Χρήστου, Μάστορας 10, Σιδηράς 2, Παναγιώτου, Βακιρτζής 2.
Βεργίνα (Βουρδέρης-Τρουμπούνης): Καλλιδόπουλος, Κονιώρης 4, Παπανίκος 1, Πετρίδης 21(2), Σαμαράς 7(1), Βαρδουνιώτης 11, Τικτόπουλος, Γέπης 2, Παντερής 2, Παντελίδης 11(2), Μάντζιαρης, Πούλιος.
Ναύαρχος Βότσης 64
Αχιλλέας Τριανδρίας 61
Δεκάλεπτα: 18-15, 34-29, 58-43, 64-61 Διαιτητές: Πράττος, Καντερές
Ναύαρχος Βότσης (Μανωλοπούλος-Γεροφώτης): Μηντζαρίδης Α. 7(1), Νίχλος 3(1), Σταυρίδης 11, Ρικούδης 18(2), Κασαπλέρης 2, Μάκρας 5, Μηντζαρίδης Δ., Μουτσέλης 6, Κουκοβίνος 1, Γκόφας 11.
Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Φλιώνης 9(1), Μαλακόπουλος, Μπάρτζης, Αθανασίου 10, Πογανίδης 10, Τρίχας 7, Χατζόπουλος 12(3), Ουγουρλόγλου 5, Κοκορέντζας 8.
*Λίγα λεπτά πριν το τέλος του αγώνα ο προπονητής των γηπεδούχων αποβλήθηκε για εξύβριση προς τους διαιτητές.
ΑΟΜ Πυλαίας 62
Αριστοτέλειο Κολέγιο 53
Δεκάλεπτα: 20-6, 30-22, 45-36, 62-53 Διαιτητές: Δαμίγος, Μπαζάκας
ΑΟΜ Πυλαίας (Γραμματόγλου): Μαυρίδης Ε. 5(1), Παλατσίδης 3(1), Μαυρίδης Π., Φορίδης 20, Πετρόβαλης 10(2), Δελόγλου 6, Γεωργίου 6, Καραγιάννης 3(1), Τρέμμας, Δώσιος, Πεϊμανίδης 9, Ντίμο.
Αριστοτέλειο Κολέγιο (Μελετιάδης): Θώμος, Κλεισιάρης 7, Σύρος 7(1), Αφαλονιάτης, Μπόγκα, Πούνιος 17(3), Μουσάλαμ 4, Τσαλικίδης 5, Γκοτζαμάνης 12(1).
ΑΣ Πανόραμα 59
Αστέρας Πλαγιαρίου 58
Δεκάλεπτα: 18-11, 27-17, 43-44, 59-58 Διαιτητές: Θεοδώρου, Ηλιόπουλος
ΑΣ Πανόραμα (Ιωαννίδης-Ριτζαλέου): Χοϊδάς 26(2), Κουρατίδης, Αλεξιάδης 7, Κρίτσας 10(1), Σουκουλιάς 14, Καμπίτσης 2, Κουφός, Κουντούρογλου, Δεμερτζίδης, Αρσένης.
Αστέρας Πλαγιαρίου (Μουρατίδης): Μαρίνος 2, Μωυσιάδης 10(2), Μοσχούλας 6(1), Τζινιέρης, Κακαλιάντης, Σιάπκας 3, Παρμαξίδης 12(2), Αγριόπουλος, Σπάχος 8(2), Γκούμας 12, Παπαδόπουλος 6.
Ατρόμητος Τριαδίου 50
Γαλάζιοι 62
Δεκάλεπτα: 13-13, 21-34, 39-45, 50-62 Διαιτητές: Σελεβός, Μοσχάς
Ατρόμητος Τριαδίου (Μέντης): Σταμολάμπρος 2, Σπυριδόπουλος, Καρβουνάρης, Σκανδαλίδης, Τσαχουρίδης 3(1), Παναγιωτόπουλος 14(3), Μινασιάν 3(1), Μαλτέσιος 9(1), Ντίντας 5, Τσιμπρής 8, Τιτόπουλος 6.
Γαλάζιοι (Παπαδούλης-Βαρδαξής): Μπελτές 4, Φωτιάδης 2, Νταβίδι, Μεντελίδης 2, Μπασδάνης 2, Λέντης 21(6), Καμπούρης 2, Γιαννούλης 7(1), Ξυγωνάκης 5, Τολιόπουλος 10, Βασιλόπουλος 7, Χαλκιάς.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 72
ΑΚ Πανόραμα 62
Δεκάλεπτα: 15-12, 29-31, 51-43, 72-62 Διαιτητές: Πετανίδου Γ., Κούτσαρης
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Αποστολίδης): Παπαστεργίου, Σκεύης, Πατίκας 20(3), Λαγός 7, Θεοδώρου 6, Τουρνάς 8, Παντέλογλου 6, Γιαννιός 1, Στεφανίδης 9, Μυλωνάς 15.
ΑΚ Πανόραμα (Γιαννάκης): Παπαθεοδώρου 2, Τζίνης Ν. 3(1), Μεϊντάνης 5, Τζίνης Γ. 8(1), Προκοπάκης 3(1), Στογιαννόπουλος 10, Τσαλαγεώργος 8, Χαιριστανίδης 14, Ναχμίας, Τζάτσης 9(3).
Η επόμενη αγωνιστική (15η, 2/2)
Γαλάζιοι-ΑΟ Αρετσού
Βεργίνα-ΑΣ Πανόραμα
ΑστέραςΠλαγιαρίου-ΑΟΜ Πυλαίας
Αριστοτέλειο Κολλέγιο-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
ΑΚ Πανόραμα-Ναύαρχος Βότσης
ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός-Ατρόμητος Τριαδίου
Ρεπό: Αχιλλέας Τριανδρίας
[team_standings 143728]