Τα αποτελέσματα:
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-ΑΕ Πυλαίας 7-17(10΄), 23-30(20΄), 33-45(30΄), 42-48(35΄), 47-56(τελικό)
Πιερικός Αρχέλαος-Αρης 41-55(37΄), 49-59(τελικό)
Απόλλων Καλαμαριάς-Ναύαρχος Βότσης 21-15(15΄), 27-20(20΄), 54-39(38΄), 55-41(τελικό)
Τιτάνες Δράμας-ΕΟ Σταυρούπολης 31-11(16΄), 48-16(28΄), 57-27(37΄), 61-27(τελικό)
Πανσερραϊκός-Ηρακλής 13-16(15΄), 20-24(20΄), 54-48(τελικό)
Ολύμπια Λάρισας-Ασπίδα Ξάνθης 61-45(τελικό)
Τιτάνες Δράμας 61
ΕΟ Σταυρούπολης 27
Δεκάλεπτα: 19-10, 42-13, 52-17, 61-27 Διαιτητές: Γιαννούλης, Κολοκυθάς
Τιτάνες Δράμας (Καρατσομπάνης): Τερτλίδου, Μαραγκού 11, Καριώτη, Τόγα 5(1), Σαμολαδά 6(1), Γαϊτάνη Α. 8, Τζιαμπάζη 3, Γαϊτάνη Ε. 22(1), Γιαντσιώρη 6, Αθανασιάδου, Βαρσάμη.
ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Νταουντάκη 4, Γρηγοριάδου, Χαλκίδου 2, Καραγιαννίδου, Μουρατίδου, Κανέλλογλου 12, Πεχλιβανίδου Δ., Πεχλιβανίδου Σ. 7, Βέκιου, Γούτη, Αντωνιάδου 2, Χατζηστρατή.
Απόλλων Καλαμαριάς 55
Ναύαρχος Βότσης 41
Δεκάλεπτα: 14-10, 27-20, 47-27, 55-41 Διαιτητές: Τσούλης, Λαϊδης
Απόλλων Καλαμαριάς (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Ιγγλέζου 2, Αντωνιάδου, Τσίτσου 7, Οικονόμου 9, Καλαντίδου, Ακσεχέρογλου 14, Ευσταθίου, Σιφναίου 3, Διαμαντίδου 6, Καϊμακτσή 7(1), Θωμάρεϊς 8.
Ναύαρχος Βότσης (Μαυρίδης): Χρυσοστομίδου 8, Καζαντζή Σπ. 12, Αραμπατζή, Κουκουτσάκη 1, Καζαντζή Στ. 13(2), Γλάρου, Παπανικολάου, Τσελεμπή 4, Τερεζή Χ. 4.
Πανσερραϊκός 54
Ηρακλής 48
Δεκάλεπτα: 4-11, 20-24, 42-35, 54-48 Διαιτητές: Ζαχαριάδης, Λάλλα
Πανσερραϊκός (Δώδος): Χωλοπούλου 8, Τσάντα 11, Πελτέκη 3 (1), Κουτούση 20, Πιτσιάβα 12 (2), Κίναλη, Μπακιρτζίδου, Χύσα, Γκανάτσιου.
Ηρακλής (Τζιότζιος): Ελευθεριάδου 2, Παπαβασιλείου 7 (1), Γιαννοπούλου 10, Γιαννούδη 11 (1), Δημητριάδου 7, Τζιότζιου 2, Λογδανίδου 9, Μυγδαλιά.
Ολύμπια Λάρισας 61
Ασπίδα Ξάνθης 45
Διαιτητές: 13-10, 33-18, 46-31, 61-45 Δεκάλεπτα: Μαλτέσιος, Τσαρδούλιας
Ολύμπια Λάρισας (Λότφι): Μιχαηλίδου, Δολαψάκη, Σολωμού 6, Σουλιώτη 6, Ντριστέλα 2, Παπαστεργίου 5(1), Λιάσκου 2, Σκαρλή 4, Μαγδαλιανίδου, Κουτσουνούρη 19(3), Μπενέκη 11, Κουζάλη 6(1).
Ασπίδα Ξάνθης (Καρά Αχμέτ): Τσακίρη 4, Βασιλειάδου, Παπαχρυσοβέργη, Σακουλάκη 9(1), Καρακώστα 6, Σιγιώργη 10, Βαρελίδη 5, Σουλιώτη 11(1), Καραλίδου Β.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 47
ΑΕ Πυλαίας 56
Δεκάλεπτα: 7-17, 23-30, 33-45, 47-56 Διαιτητές: Παπαδοπούλου Κ., Δέλλας
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Μύρβαλη): Καμπίτση 3(1), Εμμανουηλίδου 11(2), Καλομιτσίνη, Κουλακιώτη 6, Ψαρρά 8(1), Τσαγκαρίδου 1, Τζίκου 13, Παπαδάκη 3, Βασλαματζή, Πασιούδη 2.
ΑΕ Πυλαίας (Λίτσου-Γιάνναρος): Μπαλλά 7, Πετρίδου 4, Κατσαμούρη 6, Λάλου 2, Σταμπή 1, Καραμπατζάκη 21, Παπαρδέλα 7, Κοκκίνου, Γαλιτσιάνου 1, Τζήμου 7, Κουλουμπή, Βατσιτσίδου.
Πιερικός Αρχέλαος 49
Αρης 59
Δεκάλεπτα: 7-17, 17-36, 33-48, 49-59 Διαιτητές: Αβραμίδου, Μπάρδας
Πιερικός Αρχέλαος (Τσιρογιάννη): Δαβιτίδου 15 (1), Γκρίτζαλη 6, Αμβρακίδου, Ζουγκουρίδου 6 (1), Φλώρου 15, Γκοτζαμάνη, Λάππα 2, Μπαγκλαρίδου, Λεκάι, Μπουμπουλέντρα, Μουστακίδου 5, Δημητριάδου.
Άρης (Κουλακιώτης): Σικαλίδου, Καραβέλη 7 (1), Γράψα 13 (1), Κωφοκώτσιου, Κωστανάκη 11 (3), Αντωνιάδου 15, Γκρίτζαλη 2, Βεντούρα 5, Πλατσά 6, Λαγκαδιώτου, Ουζούνη, Βαντσιούρη.
Η βαθμολογία
1) Τιτάνες Δράμας 2
2) Ολύμπια Λάρισας 2
3) Απόλλων Καλαμαριάς 2
4) Αρης 2
5) ΑΕ Πυλαίας 2
6) Πανσερραϊκός 2
7) Ηρακλής 1
8) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 1
9) Πιερικός Αρχέλαος 1
10) Ναύαρχος Βότσης 1
11) Ασπίδα Ξάνθης 1
12) ΕΟ Σταυρούπολης 1
Η επόμενη αγωνιστική (2η, 22/10)
Ασπίδα Ξάνθης-Πανσερραϊκός
Ηρακλής-Τιτάνες Δράμας
ΕΟ Σταυρούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς
Ναύαρχος Βότσης-Πιερικός Αρχέλαος
Αρης-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
ΑΕ Πυλαίας-Ολύμπια Λάρισας