Η 3η αγωνιστική της Α2 θα διεξαχθεί το Σάββατο (25/10) και η ΚΕΔ/ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν σε αυτήν.
Το πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι κομισάριοι έχουν ως εξής:
Σάββατο 25 Οκτωβρίου
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Καβάλα Ανδρικόπουλος-Τσώνος Β-Παπαθανασίου (Μαχαιριανάκης)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Εθνικός Παφίλης-Ευφραιμίδης-Τσιαπλής (Τσούλης)
Στρέφη 17.00 Αετός-Αρκαδικός Παναγιώτου-Παγώνης-Δαρλαμήτσος (Μαύρος)
Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Ηρακλής Βαρδάλος-Μαλαμάς-Κοντίλης (Μουζάκης Στ.)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Παγκράτι Διαμαντής-Κωνσταντινόπουλος-Δημόπουλος (Σπυρίδωνος)
Λιβαδειάς 17.00 Λιβαδειά-Ψυχικό Πανταζής-Σιμητόπουλος-Συμεωνίδης (Ιωάννου)
ΔΑΚ Βέροιας 17.00 Φίλιππος Β.-Ηλυσιακός Παντελίδης-Λαζαρίδης-Τσιρτσιμάλης (Μελανίδης)
Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 3ης αγωνιστικής της Β’ Ανδρών είναι:
Κυριακή 26 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
Α. Παπανδρέου (κθ) 17.00 Περιστέρι-Φάρος Κερ. Σκούτας-Καραβίτης (Παπαδόπουλος Κ)
Ν. Ερυθραίας 17.00 Πανερυθραϊκός-Μαρούσι Καλογερόπουλος Λ-Κάρδαρης (Ευστρατίου)
Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Χολαργός Αποστολίδης-Ζακεστίδης (Σταματόπουλος)
Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-Κύμη Ξάνθος-Λιότσος (Μαυρουδής)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Δούκας Διμπινούδης-Τσαχάκης (Κουλούρης)
Παπάγου 16.00 Παπάγου-Ηράκλειο Αναστόπουλος Α-Κυριακόπουλος (Πετράκης)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Ίκαρος Καλ. Θεοδωρόπουλος-Μαραμής (Γολεγού)
2ος Όμιλος
ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Ευρώπη Πευκ. Παπαδόπουλος-Πιτσίλκας Μ (Πολυχρονίδης)
Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορ.-Αίας Ευόσμου Παργιανόπουλος-Πιτσίλκας Β (Κηπουρίδης)
ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Μαχητές Δόξα Π. Φακίτσας-Γερακίνης (Γιαμούζης)
ΕΑ Πατρών 17.00 Προμηθέας-Ανατόλια Τσαρούχα-Πόντας (Θεοδοσόπουλος)
Αλκαζάρ 17.00 Φοίνικας-Στρατώνι Τζίμα-Τζιοπάνος (Μανάσης)
Παλαμά 16.00 Τιτάνες Π.-Ασπίς Ξάνθης Δεληγιαννίδης-Λόρτος (Τέγα)
Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Αργοναύτης Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Γκουρτζελίδης)
Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών (Βορράς) είναι:
Κυριακή 26 Οκτωβρίου
3ος Όμιλος
ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Λάρισα 1964 Ταρενίδης Κ-Σαρακενίδης (Βόντζας)
ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Νίκη Β. Κατρακάρης-Μπακάλης (Παπαπέτρου)
ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Αίολος Αστακού Ζέρβας-Ντίσιος (Κωστής)
Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Πανεδεσσαϊκός Τζιβελεκίδου-Τσούλης (Μόρφης Στ.)
Σιάτιστας Νέο 18.00 Σιάτιστα-Αγρίνιο Ζαχαρής-Κετούλας
Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Διόσκουροι Κοζ. Τσουμαχίδης-Ξέρας (Πλεξίδας)
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Καρδίτσα Κοϊμτζόγλου-Τσοκόλης (Μπαταούλα)
4ος Όμιλος
Σάββατο 25 Οκτωβρίου
Νεάπολης Θ. 17.30 Νεάπολη-Σταυρούπολη Δαμίγος-Γαζέτας (Αστρεινίδης)
Κυριακή 26 Οκτωβρίου
Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Ορφέας Ν. Σκοπού Κοντογιάννης-Παζόλης (Φωτιάδης)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ακτή Ζέφυρος Πετανίδου-Αγραφιώτης (Παραλικίδης)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Τιτάνες Δράμας Μελανίδης-Ντόγκας (Λαδόπουλος)
Ιωνίας Θες. 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ελευθερούπολη Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Σακελλαρίου)
Ποταμουδιών 18.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρα-Πολύγυρος Φουτζήλας-Μανιός (Ασλανίδης)