ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Γ2′ KAT. ΑΝΔΡΩΝ αγωνιστικής περιόδου 2017/2018
Το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.Θ μετά από πρόταση της Επιτροπής Πρωταθλημάτων, αποφάσισε την συμπλήρωση του άθρου 5 (ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, αντίστοιχα) της Ειδικής Προκήρυξης Πρωταθλήματος Γ2΄κατ. Ανδρών αγωνιστικής περιόδου 2017/2018 ως εξής:
ΑΡΘΡΟ 5 : ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α ΦΑΣΗ:
Δήλωσαν δεκαπέντε (15) ομάδες με περιορισμό οι οποίες θα χωρισθούν σε δύο (2) ομίλους, ένας (1) όμιλος των οκτώ (8) ομάδων και ένας (1) όμιλος των επτά (7) ομάδων. και οι 32 ομάδες χωρίς περιορισμό θα χωριστούν σε τέσσερις (4) ομίλους των 8 ομάδων, και θα αγωνιστούν σε δύο (2) γύρους (εντός-εκτός) σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα καταρτισθεί μετά από κλήρωση.
Β ΦΑΣΗ
Β-Α
Οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες των δύο πρώτων ομίλων με (με περιορισμό) θα σχηματίσουν έναν (1) όμιλο 8 ομάδων και θα αγωνιστούν σε 2 γύρους (εντός-εκτός) σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα καταρτισθεί μετά από κλήρωση. Οι τρείς (3) πρώτες ομάδες του ομίλου ανέρχονται στην Γ1 κατηγορία την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.
Β-Β
Οι δύο (2) πρώτες ομάδες των τεσσάρων ομίλων (3,4,5,6) χωρίς περιορισμό θα σχηματίσουν 1 όμιλο 8 ομάδων και θα αγωνιστούν σε 2 γύρους (εντός-εκτός) σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα καταρτισθεί μετά από κλήρωση. Οι πέντε (5) πρώτες ομάδες του ομίλου ανέρχονται στην Γ1 κατηγορία την αγωνιστική περίοδο 2018-2019. Εάν δεν επιθυμούν την άνοδο οι θέσεις θα καλυφτούν από την κατάταξη της Β-Α φάσης (με περιορισμό)
Β-Γ
Οι 5η-6η ,7η-8η των 2 πρώτων ομίλων εφόσον το επιθυμούν θα σχηματίσουν έναν (1) όμιλο οκτώ (8) ομάδων και θα αγωνιστούν σε δύο γύρους.
Β-Δ
Οι 3η-4η των ομίλων (3,4,5,6,) χωρίς περιορισμό εφόσον το επιθυμούν θα σχηματίσουν έναν (1) όμιλο 8 ομάδων και θα αγωνιστούν σε δύο γύρους.
Β-Ε
Οι 5η-6η των ομίλων (3,4,5,6,) χωρίς περιορισμό εφόσον το επιθυμούν θα σχηματίσουν έναν (1) όμιλο 8 ομάδων και θα αγωνιστούν σε δύο γύρους.
Β-ΣΤ
Οι 7η-8η των ομίλων (3,4,5,6,) χωρίς περιορισμό εφόσον το επιθυμούν θα σχηματίσουν έναν (1) όμιλο 8 ομάδων και θα αγωνιστούν σε δύο γύρους.
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ:
1). Ο πρώτος της Β-Α και ο πρώτος της Β-Β φάσης θα αγωνιστούν σε ένα αγώνα σε ουδέτερο γήπεδο για τις θέσεις 1-2 τις τελικής κατατάξεις της Γ2 αγωνιστικής περιόδου 2017-2018.
2). Ο δεύτερος της Β-Α φάσης και ο δεύτερος της Β-Β φάσης θα θα αγωνιστούν σε ένα αγώνα σε ουδέτερο γήπεδο για τις θέσεις 3-4 τις τελικής κατατάξεις της Γ2 αγωνιστικής περιόδου 2017-2018.
4 ΟΜΙΛΟΣ:
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ICBS 2009
ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
I.C.B.S. ICBS 2009 ΠΗΓΑΣΟΣ ’24
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ICBS 2009
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24
ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
I.C.B.S. ICBS 2009 ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Τρίτη, 5 Σεπτεμβρίου 2017 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 1 από 3
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ICBS 2009
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ICBS 2009
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ’24
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
I.C.B.S. ICBS 2009 ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24
I.C.B.S. ICBS 2009 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ICBS 2009
ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
Τρίτη, 5 Σεπτεμβρίου 2017 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 2 από 3
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
I.C.B.S. ICBS 2009 ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24
ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ICBS 2009
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24
I.C.B.S. ICBS 2009 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ’24
Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
I.C.B.S. ICBS 2009 ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ICBS 2009
5 ΟΜΙΛΟΣ:
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΕΟΝΘ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ Π.Α.Ο.Δ.
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΕΟΝΘ
ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ Π.Α.Ο.Δ.
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
Τρίτη, 5 Σεπτεμβρίου 2017 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 1 από 3
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΟΝΘ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΕΟΝΘ
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ Π.Α.Ο.Δ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.
ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. Π.Α.Ο.Δ.
ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ΕΟΝΘ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
Τρίτη, 5 Σεπτεμβρίου 2017 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 2 από 3
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Π.Α.Ο.Δ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΕΟΝΘ
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. Π.Α.Ο.Δ.
ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ Π.Α.Ο.Δ.
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΕΟΝΘ
6 ΟΜΙΛΟΣ:
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ
Τρίτη, 5 Σεπτεμβρίου 2017 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 1 από 3
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
Τρίτη, 5 Σεπτεμβρίου 2017 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 2 από 3
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ
ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ(ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ) ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ-ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ )