Αναλυτικά τα αποτελέσματα στον δεύτερο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Ασβεστοχώρι-Αχιλλέας Τριανδρίας 3-23(10), 14-33(20), 32-56(30), 44-65(τελικό)
Θερμαϊκός Θέρμης-Βόσπορος Καλαμαριάς 11-12(10), 23-25(20), 41-40(30), 51-59(τελικό)
ΑΕΕ Τούμπας-Μέγας Αλέξανδρος 20-16(10), 34-28(20), 49-39(30), 68-45(τελικό)
Πορφυριακός-Προοδευτική 59-66(τελικό)
ΑΕΝ Κρήνης-ΑΕ Πυλαίας 13-24(10), 19-43(20),...
Αναλυτικά τα αποτελέσματα στον πρώτο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Μάρκος Μπότσαρης 18-16(10), 36-30(20), 50-40(30), 61-54(τελικό)
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Γαλαξίας Αδένδρου 25-20(10), 41-37(20), 68-44(30), 80-58(τελικό)
ΠΚ Νεάπολης-ΑΣΚ Λαγκαδά 18-24(10), 31-36(20), 49-53(30), 63-69(τελικό)
Πρωτέας-Αστέρας Ιπποδρομίου 15-17(10), 25-30(20),...
Αποχώρησε ο Αποστολου απο τους Πρωταθλητές Πεύκων
Η ανακοίνωση του προπονητή :
Αν και με αρκετή καθυστέρηση (περίπου μήνας) ενημερώνω ότι έχω αποχωρήσει από την θέση του προπονητή του Ανδρικού τμήματος του...
Αναλυτικα τα αποτελέσματα στον πρώτο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Μάρκος Μπότσαρης-Αριστοτέλης Σταυρού 73-50(τελικό)
Γαλαξίας Αδένδρου-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 11-10(10), 24-17(20), 39-34(30), 45-46(τελικό)
ΑΣΚ Λαγκαδά-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 15-14(10), 25-27(20), 36-40(30), 49-58(τελικό)
Αστέρας Ιπποδρομίου-ΠΚ Νεάπολης 25-10(10), 47-21(20), 67-42(30), 82-51(τελικό)
Ακαδημίες...
Αναλυτικά τα αποτελέσματα στον δεύτερο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΕΝ Κρήνης 18-9(10), 37-28(20), 64-47(30), 81-65(τελικό)
Βόσπορος Καλαμαριάς-Ασβεστοχώρι 18-14(10), 21-27(20), 40-37(30), 59-51(τελικό)
Μέγας Αλέξανδρος-Θερμαϊκός Θέρμης 4-20(10), 16-27(20), 34-40(30). 42-58(τελικό)
Προοδευτική-ΑΕΕ Τούμπας 14-18(10), 34-41(20), 41-67(30), 53-78(τελικό)
ΑΕ...
Αναλυτικά τα αποτελέσματα στον δεύτερο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Αστέρας Πλαγιαρίου-Αχιλλέας Τριανδρίας 44-69(τελικό)
ΑΕΝ Κρήνης-Βόσπορος Καλαμαριάς 27-13(10), 45-34(20), 55-50(30), 72-65(τελικό)
Ασβεστοχώρι-Μέγας Αλέξανδρος 10-21(10), 36-36(20), 43-47(30), 58-64(τελικό)
Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΕΕ Τούμπας 14-11(10), 23-21(20), 33-36(30), 52-61(τελικό)
ΑΣ Πανόραμα-Προοδευτική 17-22(15),...
Αναλυτικα τα αποτελέσματα στον πρώτο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Αστέρας Κουκλουτζά-Μάρκος Μπότσαρης 13-21(10), 24-44(20), 40-47(30), 56-62(τελικό)
Αριστοτέλης Σταυρού-Γαλαξίας Αδένδρου 18-9(10), 36-24(20), 57-31(30), 66-45(τελικό)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΑΣΚ Λαγκαδά 19-16(10), 40-29(20), 49-40(30), 66-50(τελικό)
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΠΚ Νεάπολης 21-13(10),...
Αναλυτικά τα αποτελέσματα στον δεύτερο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Αχιλλέας Τριανδρίας-Μαραθώνας 25-15(10), 53-30(20), 75-41(30), 96-68(τελικό)
Βόσπορος Καλαμαριάς-Αστέρας Πλαγιαρίου 20-25(16), 37-50(29), 53-63(τελικό)
Μέγας Αλέξανδρος-ΑΕΝ Κρήνης 18-16(10), 34-42(20), 52-55(30), 73-71(τελικό)
ΑΕΕ Τούμπας-Ασβεστοχώρι 17-11(10), 32-21(20), 50-34(30), 65-46(τελικό)
Προοδευτική-Θερμαϊκός Θέρμης...
Αναλυτικα τα αποτελέσματα στον πρώτο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Μάρκος Μπότσαρης-Ιπποκράτης Ευκαρπίας 16-15(10), 36-28(20), 51-40(30), 61-53(τελικό)
Γαλαξίας Αδένδρου-Αστέρας Κουκλουτζά 14-16(10), 36-29(20), 51-37(30), 67-53(τελικό)
ΑΣΚ Λαγκαδά-Αριστοτέλης Σταυρού 26-23(10), 38-42(20), 53-53(30), 70-64(τελικό)
ΠΚ Νεάπολης-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 18-17(10), 35-38(20),...
Αναλυτικά τα αποτελέσματα στον πρώτο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Πρωτέας-Μάρκος Μπότσαρης (αναβλήθηκε)
Ιπποκράτης Ευκαρπίας-Γαλαξίας Αδένδρου 21-14(10), 39-30(20), 56-38(30), 71-54(τελικό)
Αστέρας Κουκλουτζά-ΑΣΚ Λαγκαδά 13-20(10), 33-32(20), 55-43(30), 63-53(τελικό)
Αριστοτέλης Σταυρού-ΠΚ Νεάπολης 16-13(10), 28-35(20), 40-50(30), 48-57(τελικό)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Μέγας Αλέξανδρος...
Αναλυτικά τα αποτελέσματα στον δεύτερο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Πορφυριακός-Αχιλλέας Τριανδρίας 55-72(τελικό)
Μαραθώνας-Βόσπορος Καλαμαριάς 14-14(10), 34-33(20), 44-50(30), 54-62(τελικό)
Αστέρας Πλαγιαρίου-Μέγας Αλέξανδρος 22-15(10), 34-40(20), 60-57(30), 73-73(κ.α.), 77-82(τελικό)
ΑΕΝ Κρήνης-ΑΕΕ Τούμπας 18-16(10), 27-33(20), 39-50(30), 50-57(τελικό)
Ασβεστοχώρι-Θερμαϊκός Θέρμης 29-41(20),...
Αναλυτικα τα αποτελέσματα στον πρώτο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Μάρκος Μπότσαρης-ΗΟΟΡ 54-34(τελικό)
Γαλαξίας Αδένδρου-Πρωτέας 8-7(10), 18-17(20), 37-32(30), 51-37(τελικό)
ΑΣΚ Λαγκαδά-Ιπποκράτης Ευκαρπίας 10-11(10), 20-27(20), 25-44(30), 44-57(τελικό)
ΠΚ Νεάπολης-Αστέρας Κουκλουτζά 6-10(10), 26-16(20), 33-34(30), 52-45(τελικό)
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Αριστοτέλης Σταυρού...
Αναλυτικα τα αποτελέσματα, στον δεύτερο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ
Τα αποτελέσματα
Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΣ Πανόραμα 18-9(10), 32-26(20), 52-36(30), 65-45(τελικό)
Βόσπορος Καλαμαριάς-Πορφυριακός 22-16(10), 39-28(20), 52-34(30), 66-45(τελικό)
Μέγας Αλέξανδρος-Μαραθώνας 13-12(10), 33-30(20), 52-54(30), 65-70(τελικό)
ΑΕΕ Τούμπας-Αστέρας Πλαγιαρίου 13-22(10), 28-41(20), 36-53(30), 45-66(τελικό)
Θερμαϊκός...
Μία νίκη και μια ήττα για το ανδρικό του ΕΟ Σταυρούπολης
Με νίκη στο ΕΑΚ Σταυρούπολης, την φυσική έδρα της ομάδας, συνέχισε το ανδρικό του ΕΟΣ με αντίπαλο την ομάδα του Νέστωρα με σκορ 50-64....
Αναλυτικά τα αποτελέσματα στον δεύτερο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ ανδρών
Τα αποτελέσματα
Αριστοτέλης Επανομής-Αχιλλέας Τριανδρίας 30-26(12), 42-40(20), 55-59(30), 71-78(τελικό)
ΑΣ Πανόραμα-Βόσπορος Καλαμαριάς 9-15(10), 22-23(20), 55-35(30), 69-50(τελικό)
Πορφυριακός-Μέγας Αλέξανδρος 19-41(16), 31-50(20), 49-76(30), 63-95(τελικό)
Μαραθώνας-ΑΕΕ Τούμπας 19-7(10), 27-22(20), 53-36(34), 66-58(τελικό)
Αστέρας...
Αναλυτικά τα αποτελέσματα στον πρώτο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ ανδρών
Τα αποτελέσματα
Αετός Φιλύρου-Μάρκος Μπότσαρης 35-36(20), 58-63(τελικό)
ΗΟΟΡ-Γαλαξίας Αδένδρου 15-3(10), 29-14(20), 44-29(30), 57-43(τελικό)
Πρωτέας-ΑΣΚ Λαγκαδά 17-15(10), 25-15(13), 40-34(26), 51-48(34), 55-52(38), 59-54(τελικό)
Ιπποκράτης Ευκαρπίας-ΠΚ Νεάπολης 8-15(10), 32-21(20), 39-32(30), 47-44(τελικό)
Αστέρας...