Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Γ1 Κατ. Ανδρών:
21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΛΟΛΙ – ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ – ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ – ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ
19:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ – ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ – ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ – ΚΑΤΣΗΣ
Γ2 Κατηγορία Ανδρών:
20:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ – ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: ΜΗΛΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ – ΚΟΥΔΑΣ
20:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: ΛΕΚΑ – ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ – ΑΛΕΞ/ΠΟΥΛΟΣ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ~ Α.Ο.Ε.Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ – ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: ΤΟΛΙΟΥ – ΓΑΛΑΝΗ Π – ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ – ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΗΛΙΑΣΚΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ – ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: ΠΟΛΥΖΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘ. – ΧΑΛΚΙΔΗΣ
19:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΑΤΟΥΔΗΣ – ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ – ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ- ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΣΕΛΕΒΟΣ – ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ – ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π – ΚΟΥΡΦΑΛΗ – ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ – ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: ΔΗΜΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΜΠΑΙΟΣ – ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π – ΚΟΥΡΦΑΛΗ – ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α
Πρωτάθλημα Παίδων:
13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ Β – ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ Κ
Γραμματεία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΡΟΥΖΙΟΣ Π
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΛΟΛΙ – ΜΩΥΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΝΙΑΛΗ – ΠΟΝΤΙΚΗ Α
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: ΤΖΗΚΑ – ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ – ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΕΛΗΣ
19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ – ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: ΜΑΡΒΑΚΗΣ – ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
16:30 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: ΑΝΤΩΓΛΟΥ – ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΚΑΣΟΛΗΣ – ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: ΓΟΥΤΗ – ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ ΓΡ
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ – ΛΑΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α. Π. ΚΟΥΣΗΣ – ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: ΤΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧ. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ – ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΑΠ.
Γραμματεία: ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ – ΣΑΚΑΛΗΣ
15:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ – ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ – ΚΟΝΤΟΣ
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡ. ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ
Γραμματεία: ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ – ΚΡΑΝΤΑ
15:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΛΕΦΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΛΕΟΝΤΑΡΑ – ΛΑΖΟΓΛΟΥ
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ – ΜΠΑΙΟΣ
Γραμματεία: ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
15:00 25ο ΔΗΜ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΤΕΜΕΛΚΟΥ – KRKOBABIC
Γραμματεία: ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΜΙΣΙΡΛΗ
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Α – ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Χ”ΙΩΑΝΝΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑ
20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Α – ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Χ”ΙΩΑΝΝΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑ
13:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΣΑΚΑΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ – ΡΑΜΠΑΝΤΙ
14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΣΑΚΑΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: ΡΑΜΠΑΝΤΙ – ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΕΛΕΒΟΣ – ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ – ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ – ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ
11:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ – ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΜΠΕΛΛΟΥ – ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΑΡΜΠΑ – ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: ΔΗΜΟΥ Λ – ΑΡΜΑΟΥ
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ – ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ – ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλ. ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΜΠΟΓΑΣ – ΣΑΧΑΣ
Γραμματεία: ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ – ΚΩΣΤΗΣ
20:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΕΚΛΕΚΤΟΣ – ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: ΛΩΛΗ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ – ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ – ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ
Πρωτάθλημα Εφήβων:
21:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ – ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΣΑΡΑΦΗΣ – ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
Πρωτάθλημα Νεανίδων:
13:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ – ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΕΝ – ΚΩΣΤΗΣ