Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Β Κατηγορία Ανδρών:
20:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.
Διαιτητές: ΔΑΜΙΓΟΣ – ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΝΤΟΣ – ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ
Διαιτητές: ΤΖΙΜΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓ. – ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΕΛΗΣ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
Διαιτητές: ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ – ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ
Γραμματεία: ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ – ΚΑΠΟΥΛΑ – ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Διαιτητές: ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ – ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ
21:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ.
Διαιτητές: ΤΣΟΚΟΛΗΣ – ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: ΧΑΛΚΙΔΗΣ – ΜΑΡΒΑΚΗ Σ – ΜΑΡΒΑΚΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
Διαιτητές: ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΓΟΥΤΗ – ΣΑΡΑΦΗΣ – ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
Διαιτητές: ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ – ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ – ΚΟΥΔΑΣ – ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
Διαιτητές: ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ – ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ – ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑ Θ
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ
Διαιτητές: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν – ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ – ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ – ΜΠΕΛΛΟΥ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΓΣ ~ ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
Διαιτητές: ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: ΒΟΥΛΩΝΗ – ΜΠΟΥΡΝΑΣ – ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ
Διαιτητές: ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραμματεία: ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ – ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ
Διαιτητές: ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘ. – ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ
Γραμματεία: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΡΟΕΣΤΟΥ – ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
Διαιτητές: ΜΑΝΙΟΣ – ΜΠΟΓΑΣ
Γραμματεία: ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ – ΜΟΥΣΤΟΣ – ΚΑΤΣΗΣ
Γ1 Κατηγορία Ανδρών:
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
Διαιτητές: ΜΠΙΚΗΣ – ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: ΚΟΝΙΑΛΗ – ΚΟΥΡΦΑΛΗ – ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ
Διαιτητές: ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. – ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ. – ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ – ΚΡΑΝΤΑ
21:30 I.C.B.S. I.C.B.S. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ : 0-20
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ
Διαιτητές: ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ – ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Ν – ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ – ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Άνω Πόλης ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
Διαιτητές: ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ – ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: ΜΗΛΙΟΥ – ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π. – ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ
20:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
Διαιτητές: ΤΕΜΕΛΚΟΥ – ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: ΤΑΣΙΩΝΑ – ΛΕΟΝΤΑΡΑ – ΝΤΑΓΚΑΣ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡ.
Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. -KOZDROWSKA KLAUDIA
Γραμματεία: ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ – ΑΣΤΕΡΝΟΣ
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛ. ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
Διαιτητές: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΙΟΣ
Γραμματεία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ – ΜΥΣΙΡΛΗ – Χ”ΙΩΑΝΝΟΥ
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
Διαιτητές: ΣΕΛΕΒΟΣ – ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: ΒΡΑΤΙΔΗΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ – ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
Διαιτητές: ΤΣΟΥΛΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ – ΔΗΜΟΥ Λ – ΑΡΜΑΟΥ
Γ2 Κατηγορία Ανδρών:
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΜΑΣ ~ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.
Διαιτητές: ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ – ΛΟΛΙ
Γραμματεία: ΜΠΑΡΜΠΑΣ – ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ – ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
21:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚ.
Διαιτητές: ΚΟΥΣΗΣ – ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ – ΤΟΛΙΟΥ – ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
Διαιτητές: ΣΤΟΥΜΠΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΛΕΟΝΤΑΡΑ – ΝΤΑΓΚΑΣ – ΤΑΣΙΩΝΑ
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
Διαιτητές: ΣΑΚΑΛΗΣ – ΜΟΣΧAΣ
Γραμματεία: ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΑΜΑΣΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
Διαιτητές: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ – ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ – ΚΟΕΝ – ΚΩΣΤΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ:
20:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Διαιτητές: ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.
Γραμματεία: ΜΠΕΛΛΟΥ – ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ – ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ