Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Β Κατηγορία Ανδρών:
21:30 ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
Διαιτητές: ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ – ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: ΠΟΝΤΙΚΗ Μ – ΡΟΥΖΙΟΣ Π – ΚΕΧΑΓΙΑΣ Α
21:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
Διαιτητές: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν – ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ – ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΩΝ ΑΣ.
Διαιτητές: ΜΑΝΙΟΣ – ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ – ΑΣΤΕΡΝΟΣ – ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
Διαιτητές: ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘ. – ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΕΛΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
Διαιτητές: ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ – ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: ΓΟΥΤΗ – ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ – ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
Διαιτητές: ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ – ΛΟΛΙ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ – ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ – ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
Διαιτητές: ΤΣΟΚΟΛΗΣ – ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: ΒΟΥΛΩΝΗ – ΤΑΣΙΩΝΑ – ΛΕΟΝΤΑΡΑ
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
Διαιτητές: ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ – ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ – ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ – ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ
Διαιτητές: ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ – ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ – ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
Διαιτητές: ΤΣΟΥΛΗΣ – ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΠΟΥΡΝΑΣ – ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
Διαιτητές: ΔΑΜΙΓΟΣ – ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ – ΜΠΕΛΛΟΥ – ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ. ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
Διαιτητές: ΦΟΥΤΖΗΛΑΣ – ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: ΚΟΕΝ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑ Θ.
Γ1 Κατηγορία Ανδρών:
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.
Διαιτητές: ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ – ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: ΚΑΠΟΥΛΑ Λ – ΣΑΡΑΦΗΣ – ΣΑΚΑΛΗΣ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΠΕΡΑ ΑΣ
Διαιτητές: ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι – ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΑΝΤΩΓΛΟΥ – ΝΕΔΑΣ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΜΥΘΟΙ ΑΣ ΧΑΛ.
Διαιτητές: ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ – ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: ΑΣΤΕΡΝΟΣ – ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ICBS 2009
Διαιτητές: ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΤΟΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ – ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
Διαιτητές: ΣΤΟΥΜΠΟΣ – ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ – ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΥΔΑΣ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ Άνω Πόλης ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
Διαιτητές: ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ – ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ
Γραμματεία: ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΜΑΡΒΑΚΗΣ – ΚΟΝΤΟΣ
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ.
Διαιτητές: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. – ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΜΗΛΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ – ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
Διαιτητές: ΠΡΑΤΤΟΣ – ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ – ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ – ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠΣ
Διαιτητές: ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: ΜΠΕΝΑΚΗ Ν – ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ – Χ”ΙΩΑΝΝΟΥ
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔ.
Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΙΚ. – ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ – ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ
Διαιτητές: ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β – ΜΠΟΓΑΣ
Γραμματεία: ΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ
Διαιτητές: ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ – ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ – ΔΗΜΟΥ Λ – ΑΡΜΑΟΥ
Γ2 Κατηγορια Ανδρών:
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
Διαιτητές: ΤΣΑΜΗΣ – ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΝΙΑΛΗ – ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦ.
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
Διαιτητές: ΓΡΑΙΚΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΜΥΣΙΡΛΗ – ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Α’ Κατηγορία Γυναικών:
21:15 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
Διαιτητές: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ