Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Β’ ΑΝΔΡΩΝ:
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου, Χρήστου, Κούδας
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α., Παπαδόπουλος Κ.
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Φωστηρίδου, Στεφανίδου
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Σαλβερίδης, Σακάρογλου
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΛΕΦΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μπεκιάρης, Μαρβάκη Σ.
20:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ.
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Τασιώνα, Προεστού
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ~ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Παληογιάννη, Δαγδηλέλη, Μπουρνάς
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Μούστος, Βασιλειάδου
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Σιωζόπουλος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Γιαγλής, Λιούτσιας
21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΑΝΙΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι, Κούλλιας
Γ1 ΑΝΔΡΩΝ:
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ~ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Κωστανάκη, Καλογιαννίδης, Τσακαλάκης
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Μπάρμπας, Κεχαγιάς
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου, Συμεωνίδης
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ~ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Πολύζου, Μυσιρλή, Παραδείση
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης, Τσιουμλέκης
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Δήμου Λ., Αρμάου
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δήμας, Γιαγλής, Σκαλιστής
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Δήμας, Γιαγλής, Σκαλιστής
Γ2 ΑΝΔΡΩΝ:
21:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Δαμάσκος, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κωνσταντικάκη, Τουκμενίδου, Δρακοπούλου
21:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΜΠΟΓΑΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης, Κοέν
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ (διακοπή) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΑΡΜΠΑ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου