Το σημερινό (21/04) πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

257

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

21:45 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.  ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Χατζέλης, Σακάρογλου, Ηλιάσκος

21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ  ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Κράντα, Κόντος

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.

Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης

21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Φωστηρίδου, Αλεξανδρόπουλος

20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ποντίκη Α., Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς

21:45 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΖΙΜΑ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Γρούτα, Κούδας

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., KRKOBABIC

Γραμματεία:  Κάτσης, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ.

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Τουκμενίδου, Μούστος, Σιωζόπουλος

20:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Βουζούκου, Ράμπαντι

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΕΓΟΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Σαλιμπασόγλου, Βουδούρης

21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Κοέν

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

 

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΛΟΛΙ

Γραμματεία:  Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.  ΜΠΑΪΟΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Καλογιαννίδης, Χαλκίδης

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Καλπακίδου, Παπαδόπουλος Κ.

21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΤΡΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Παραδείση, Αστερνός

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ  ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ

Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Τόλιου, Ανανιάδης

21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Κουγιουμτζόγλου Γ., Κουγιουμτζόγλου Α., Βουλώνη

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Προεστού, Τασιώνα

21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Γκανάλας, Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης

21:15 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΨΑΡΡΑΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Βασιλείου

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ

ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Τζήκα, Βαρυτιμίδης

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Π., Μπεκιάρης, Σακαλής

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γεωργιάδου, Κιλαζίδου, Μπουρνάς

21:30 25ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Μακαρόνης, Ντουβαλέτης, Δαγδηλέλη

21:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης