Το σημερινό (20/05) πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

250

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ

21:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ  ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-CAP

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ (Νεάνιδες) ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.

Γραμματεία:  Κουκουβίνου, Μπέλλου Β., Βασιλείου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΤΖΕΛΛΑ

Γραμματεία:  Ράμπαντι

16:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Τζήκα

13:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τσιουμλέκης

08:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΣΠΑΝΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.

Γραμματεία:  Λεόνταρα

16:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης

16:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη

18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΛΟΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΑΡΑΒΑΣ

Γραμματεία:  Ποντίκη Α

16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου

15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΚΩΤΤΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου

15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π

13:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γρούτα

17:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΤΡΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου

14:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π

08:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΤΕΓΟΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου

14:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης

15:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

09:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΑΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν.

16:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΖΕΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κόντος

11:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Τερζίδης

08:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ.

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α.

10¨00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Αστερνός

16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ

Γραμματεία:  Αρβανιτίδης

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΟΤΣΙΚΑ, ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ντάγκας

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου

19:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Κοέν

11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη

17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΨΩΜΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι.

15:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΑΡΑΒΑΣ

Γραμματεία:  Ποντίκη Α

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΓΗ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου

13:30 Ε.Κ.Ο. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 3 ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Σακάρογλου

16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ.

Γραμματεία:  Τζήκα

19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Χατζέλης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

17:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΤΕΓΟΣ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

16:00 ΘΥΡΑ 1 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΜΠΟΝΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου